IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Така като гледам май е време за НАГОРЕ. Така си мисля.
    Защо си купил ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      И аз мисля че трябва да обърне иначе този скандал Цветанов-Пеевски ще се
      мултиплицира и ще излезе извън контрол.
      Значи, ако борсата тръгне нагоре, скандала няма да излезе извън контрол?

      Кое в обръщането на тренда на БФБ ще накара този скандал да е под контрол?

      Каква ще е причината?
      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Не съм съгласен с това мнение.
        Аз съм от 5 години активен участник и почти постоянно следя темата "Оптимизъм" както и темите на десетина книжа, в които съм инвестирал, но нямам такива впечатления. Обикновено се трият обиди и заяждания.
        +1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
          Аз съм от много години на борсата и знаеш ли защо съм влязъл да пиша сега във форума? Защото ми прави впечатление,че на тия които изказват мнение за падане на пазара много често им се изтриват мненията или редактират а на тия с оптимизма стоят което ме навява на мисълта за целенасочени действия от страна на тоя сайт.Сигурно такива са заповедите.Нестихващ оптимизъм,зарибяване на нови шарани които да бъдат нахранени с безценни акции.За мен целия този спад е прекрасен и след още 15-20% спад ще започна да пазаря макар че и сега мога да кълва по малко.
          Не съм съгласен с това мнение.
          Аз съм от 5 години активен участник и почти постоянно следя темата "Оптимизъм" както и темите на десетина книжа, в които съм инвестирал, но нямам такива впечатления. Обикновено се трият обиди и заяждания.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
            За 10 дни ФФ е паднал с над 2 %...
            Явно някой добре се възплозва от разпродажбите

            Коментар


            • За 10 дни ФФ е паднал с над 2 %...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Така като гледам май е време за НАГОРЕ. Така си мисля.
                И аз мисля че трябва да обърне иначе този скандал Цветанов-Пеевски ще се
                мултиплицира и ще излезе извън контрол.

                Коментар


                • Така като гледам май е време за НАГОРЕ. Така си мисля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
                    Аз съм от много години на борсата и знаеш ли защо съм влязъл да пиша сега във форума? Защото ми прави впечатление,че на тия които изказват мнение за падане на пазара много често им се изтриват мненията или редактират а на тия с оптимизма стоят което ме навява на мисълта за целенасочени действия от страна на тоя сайт.Сигурно такива са заповедите.Нестихващ оптимизъм,зарибяване на нови шарани които да бъдат нахранени с безценни акции.За мен целия този спад е прекрасен и след още 15-20% спад ще започна да пазаря макар че и сега мога да кълва по малко.
                    Аз пък вчера видях 2000 нови оптимистични мнения, но те много бързо бяха изтрити за сметка на негативните такива, които никой не ги пипа. Със сигурност такива са заповедите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Ако Шерлок Холмс беше участник в този форум щеше да ти отговори:

                      Елементарно, Уотсън!
                      За да може да продаде! Как ще продаде, ако и други продават?

                      Ама пък е прав и Давидов, никой не е длъжен да слуша каквито и да било мнения в анонимен форум. Всеки спекулант играе на свой риск. Едни спекуланти губят, други печелят... такава е играта.
                      Аз съм от много години на борсата и знаеш ли защо съм влязъл да пиша сега във форума? Защото ми прави впечатление,че на тия които изказват мнение за падане на пазара много често им се изтриват мненията или редактират а на тия с оптимизма стоят което ме навява на мисълта за целенасочени действия от страна на тоя сайт.Сигурно такива са заповедите.Нестихващ оптимизъм,зарибяване на нови шарани които да бъдат нахранени с безценни акции.За мен целия този спад е прекрасен и след още 15-20% спад ще започна да пазаря макар че и сега мога да кълва по малко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                        И когато в един момент губещите станат повече и започнат да окапват и излизат заричайки се че повече няма да пипнат БФБ и прочие ,тогава и печелившите стават губещи просто защото ликвидността им намалява и пак трябва да почакат няколко години нова партида ентусиасти да съберат смелост че да качат малко цените!
                        да овцата трябва да се стриже, а не да и се дере кожата... сещам се за един познат билярдаджия, който никога не печели с много

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          Вече почнаха да се публикуват анализи как всичко ще се срутва, което ме навява на мисълта, че няма да има срутване. Или че срутването ще е още съвсем малко, до към Софикс 550 например.

                          Въпреки това и аз поразпродадох още малко, защото не е много здравословно да се играе срещу тренда, а и никога не се знае, може пък срутването да е по-дълбоко...
                          Ако разбирам правилно става въпрос за, Някакво настроение/сантимент на "специалистите" или друсане на крушата да разпродадат малките участници или по-лабилните да кажем

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                            И когато в един момент губещите станат повече и започнат да окапват и излизат заричайки се че повече няма да пипнат БФБ и прочие ,тогава и печелившите стават губещи просто защото ликвидността им намалява и пак трябва да почакат няколко години нова партида ентусиасти да съберат смелост че да качат малко цените!
                            Добро мнение, поздрави за него.
                            И все пак....всеки има право да пише каквото си иска, в който си иска форум. Демокрация сме. А, ако някой е взел решение на база чуждо мнение, това си е негов проблем.
                            Колкото до Батя, направи го при Гагарин, напрви го и тук, предполагам че и при Евроинс. Но не го виня, таква му е стратегията на човека. По-добре е ние (или тези дето го обвиняват) да помислят върху тяхната/нашата стратегия.
                            Поздрави и успех!
                            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Ако Шерлок Холмс беше участник в този форум щеше да ти отговори:

                              Елементарно, Уотсън!
                              За да може да продаде! Как ще продаде, ако и други продават?

                              Ама пък е прав и Давидов, никой не е длъжен да слуша каквито и да било мнения в анонимен форум. Всеки спекулант играе на свой риск. Едни спекуланти губят, други печелят... такава е играта.
                              И когато в един момент губещите станат повече и започнат да окапват и излизат заричайки се че повече няма да пипнат БФБ и прочие ,тогава и печелившите стават губещи просто защото ликвидността им намалява и пак трябва да почакат няколко години нова партида ентусиасти да съберат смелост че да качат малко цените!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
                                Никой не слушам.Четох много време дебатите му с други участници от форума който били продавали преждевременно били слаби душици и други неща ама излиза че и той продал.Що така е направил ме интерисува?
                                Ако Шерлок Холмс беше участник в този форум щеше да ти отговори:

                                Елементарно, Уотсън!
                                За да може да продаде! Как ще продаде, ако и други продават?

                                Ама пък е прав и Давидов, никой не е длъжен да слуша каквито и да било мнения в анонимен форум. Всеки спекулант играе на свой риск. Едни спекуланти губят, други печелят... такава е играта.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X