IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
    Никой не слушам.Четох много време дебатите му с други участници от форума който били продавали преждевременно били слаби душици и други неща ама излиза че и той продал.Що така е направил ме интерисува?
    Ами защото така!

    Всеки решава кога да купи или да продаде и всеки решава дали да сподели кога какво прави или не. Никой не дължи обяснения на никого, още по-малкото в един анонимен форум.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
      Преди време беше написал че не продаваш.Защо си продал?Би ли обяснил на начинаещите тук защо? Излиза че само заблуждаваш новаците на борсата.
      То па едни тълпи и върволици начинаещи...

      И от детската градина ли идваме..мама не е ли обяснила че не трябва се слушат непознати чичковци
      При това когато го е казал може и да е бил искрен. Пазар е, променят се обстоятелства ежедневно. И аз не мога да съм сигурен че нещо безусловно за мен днес утре няма да се промени и да си обърна мнението на 180 градуса.

      Ползвай туй над шията за мислене.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
        Ти пък какво го слушаш бре

        Всеки си има глава на раменете.
        Никой не слушам.Четох много време дебатите му с други участници от форума който били продавали преждевременно били слаби душици и други неща ама излиза че и той продал.Що така е направил ме интерисува?

        Коментар


        • Батята е обяснил, листвай из темите и ще намериш. В Оптимизма май беше.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hurricane Разгледай мнение
            Преди време беше написал че не продаваш.Защо си продал?Би ли обяснил на начинаещите тук защо? Излиза че само заблуждаваш новаците на борсата.
            Ти пък какво го слушаш бре

            Всеки си има глава на раменете.
            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Още малко намачкайте и да почвам пак да си събирам онази 1/4 от пакета дето дадох без желание около 2,14
              Преди време беше написал че не продаваш.Защо си продал?Би ли обяснил на начинаещите тук защо? Излиза че само заблуждаваш новаците на борсата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                Преди време някои се чудеха дали ще успеят да се вредят на 2,00.Е,вече имат отговора.Което не значи,че са си научили урока.
                Въпрос на опит и познаване на пазара.Някой никога няма да си научат урока.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Аз си чакам 1.82. Вече съм убеден, че ще ги видим. И тази прогноза ще излезе.
                  Според сметките ми може и да слезе под 1.80 лв

                  Коментар


                  • Аз си чакам 1.82. Вече съм убеден, че ще ги видим. И тази прогноза ще излезе.

                    Коментар


                    • Преди време някои се чудеха дали ще успеят да се вредят на 2,00.Е,вече имат отговора.Което не значи,че са си научили урока.

                      Коментар


                      • Паникьорите улабиха фронта или почиват Сега ще се по услушат и айде от другата страна да купуват Ще си научат урока.
                        _______________________________
                        Щедро сееш, едро жънеш.

                        Коментар


                        • След дъжд и качулка. Който купил - купил. Редете се сега отляво.

                          Коментар


                          • А бе не знам какво става тук през последните няколко дни, но от опит знам, че подобни резки понижения след това са последвани от резки покачвания. Или период на консолидация, след което рязко покачване. Техническата картина за момента не показва никакви индикации за ръст, но това е друга тема.

                            И в двата случая моментът е удобен за оглеждане, ако някой е решил да влиза или да допълва. На мен средната ми цена на продажба на част от пакета ми е над 2.15, но от алчност очаквам да вляза пак на 1.80 или по-ниско. Ще видим...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Още малко намачкайте и да почвам пак да си събирам онази 1/4 от пакета дето дадох без желание около 2,14
                              +11111111111111

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Още малко намачкайте и да почвам пак да си събирам онази 1/4 от пакета дето дадох без желание около 2,14
                                батка играта ти е около 2 да ги разкараш всичките.....

                                Коментар

                                Working...
                                X