IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още малко намачкайте и да почвам пак да си събирам онази 1/4 от пакета дето дадох без желание около 2,14

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
      Едно голямо БРАВО и от мен за Монти-разбира ги нещата човека,което си е негово трябва да му се признае!А вие го плюехте сещам се като ви предупреждаваше!
      Каквото повикал,такова му се обадило,на него да не мислиш ,че ще му се размине?

      Коментар


      • А друго си беше да се продаде на 2.30 ама като няма кой да слуша.и сега да се продаде пак не е лошо.някой бе запитал как се почва мечи тренд.е така се почва.ще дръпне до 1.70-1.80.след това ще избуши до 2.00 и всичко ще си каже давай почна се и след това левче здравей.........но за всичко това трябват топки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
          Монти, защо се ядосваш? Нали това прогнозира - ето прогнозите ти се сбъдват. Би трябвало да си радостен, а не ядосан.
          Едно голямо БРАВО и от мен за Монти-разбира ги нещата човека,което си е негово трябва да му се признае!А вие го плюехте сещам се като ви предупреждаваше!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            някой излиза на всяка цена....това е истината...
            вече е 1.96 и може малко да се качи ,но пътя е надолу....
            Не е препоръка...
            Почва май познатото - сберат се малко вляво и ги захранят.
            Като гледам ЦКБ не ми се мисли подобен обем там как ще е.
            Нямам никакви препоръки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              някой излиза на всяка цена....това е истината...
              вече е 1.96 и може малко да се качи ,но пътя е надолу....
              Не е препоръка...
              Монти, защо се ядосваш? Нали това прогнозира - ето прогнозите ти се сбъдват. Би трябвало да си радостен, а не ядосан.
              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                Вече почнаха да се публикуват анализи как всичко ще се срутва, което ме навява на мисълта, че няма да има срутване. Или че срутването ще е още съвсем малко, до към Софикс 550 например.

                Въпреки това и аз поразпродадох още малко, защото не е много здравословно да се играе срещу тренда, а и никога не се знае, може пък срутването да е по-дълбоко...
                някой излиза на всяка цена....това е истината...
                вече е 1.96 и може малко да се качи ,но пътя е надолу....
                Не е препоръка...

                Коментар


                • Вече почнаха да се публикуват анализи как всичко ще се срутва, което ме навява на мисълта, че няма да има срутване. Или че срутването ще е още съвсем малко, до към Софикс 550 например.

                  Въпреки това и аз поразпродадох още малко, защото не е много здравословно да се играе срещу тренда, а и никога не се знае, може пък срутването да е по-дълбоко...

                  Коментар


                  • Явно отиваме надолу вече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение
                      тогава мисли холдинг пътища колко ще стане
                      А какво да кажем за енергоните, май бяха започнали днес с милион кадастрони по половин стинка/кадастрон
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Ташуняка го разбирам продал е всичко и сега чакали като хиена в ниското,но теб Монти
                        не мога да те разбера,та нали срив на ТИМ акциите ще повлече всички позиции
                        включително и твойте.
                        Ташуняка изобщо ги е проспал тукашните ръстове, не е имал в последния ръст, а сега иска да отиграе нещо което вече е играно
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Преди няколко дни една жена ми прошепна ,че ще излиза голям продавач в ТИМ позиции и днес всичките са се строили да го посрещат.....тържествено...
                          Дали е добро или лошо....
                          вие си знаете....
                          Не е препоръка...
                          Кой продавач, батката ли?
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Добре е , нека да има търговия .

                            Като има ликвидност , ще има и ръст .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Аз никой не искам да събарям ,положението е такова.....

                              Аз говоря за логиката на маркета а не за въжделенията на всеки кандидат милионер...
                              Друго да ми пишеш за БТН в темата ,като посочваш причини...днес в темата на БТН доста форумци си изтъркаха клавиатурата и ти на техния труд им прасна една глупост....
                              Абе каква логика искаш за Табака то не се знае кой е точно собственника!

                              А какво ти каза жената за муската, ще го бръснат ли скоро Хаха

                              Коментар


                              • Ташуняка го разбирам продал е всичко и сега чакали като хиена в ниското,но теб Монти
                                не мога да те разбера,та нали срив на ТИМ акциите ще повлече всички позиции
                                включително и твойте.

                                Коментар

                                Working...
                                X