IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
    Кой ще е тоя лудия да им ги купи от тях обратно минаха вече тия времена
    Не издребнявай, мисли по-глобално ...
    Има времена в които е по изгодно да се придобиват цели бизнеси ...
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Кой ще е тоя лудия да им ги купи от тях обратно минаха вече тия времена


      Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      И защо ? Няма ли да е далавера да ги купят сега и в изгоден момент (избран от тях ) да ги продадат ?
      Всъщност нека запознатите да кажат дали подобна "врътка" би била в противоречие със закона.
      Някои го практикуват редовно, па се чудят що им отказват лицензи разни ...
      Не е препоръка - дори акции не съм си купил тук, засега.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
        Те да не са луди
        +111
        "Сливата" е стара и одрусана.....Пари се дават за нови ...акции...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
          Те да не са луди
          И защо ? Няма ли да е далавера да ги купят сега и в изгоден момент (избран от тях ) да ги продадат ?
          Всъщност нека запознатите да кажат дали подобна "врътка" би била в противоречие със закона.
          Някои го практикуват редовно, па се чудят що им отказват лицензи разни ...
          Не е препоръка - дори акции не съм си купил тук, засега.
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Те да не са луди


            Ако от ХИМ-а решат да завъртят тези 18 милки на борсата като купят акции на ХИМ-а до къде ще стигне цената според вас?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
              Не мисля че реалната икономика ще даде какъвто и да е резултат тук. Смятам че потенциала на повечето публични дружества особено на тези които участват в индексите се е изчерпал. Има много печеливши малки и големи компании които никога няма да се листнат тук и които реално движат икономиката напред.
              Ето и малък пример:
              http://www.investor.bg/specialni-pre...naciia-201704/

              Не е препоръка
              +1

              Коментар


              • Ами така ще е.Дори и добрите новини няма да помогнат както и писах за това.

                Коментар


                • А бе ?
                  МинА обет, а локомотива нема НИ ЕДНА сделка !!!
                  Не е убава тая ралта господа.
                  Не Е !!!
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                    ...новина от такова естество за цялата икономика на страната няма как да не даде своето отражение по позицията и да не рефлектира върху нейната цена
                    Не мисля че реалната икономика ще даде какъвто и да е резултат тук. Смятам че потенциала на повечето публични дружества особено на тези които участват в индексите се е изчерпал. Има много печеливши малки и големи компании които никога няма да се листнат тук и които реално движат икономиката напред.
                    Ето и малък пример:
                    http://www.investor.bg/specialni-pre...naciia-201704/

                    Не е препоръка
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Йееееее мислех че съм единствен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Опита ти?! Какъв опит В губенето на пари ли? Тоя форум се напълни със смешници
                        Извини ме но аз по-голям смешник и палячо от теб не съм виждал в този форум.Как е върви ли мачкането на мечоците.Намачка ли им пищовите ??

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          Кажи кой ти е предишния ник във форума и ще ти кажа къде какво съм търгувал.
                          и да каже по каква причина си го е сменил

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Има много логика и истина в това което си написал но опита ми показва че при такава ситуация на пазара и много хубавите новини не променят трайно цените нагоре.Според мен ще има леко раздвижване и последващо ослушване.Не забравяй че последните години в надеждата си за ръст и бързи пари на бфб доста големи играчи също се напасаха здравата.
                            Опита ти?! Какъв опит В губенето на пари ли? Тоя форум се напълни със смешници

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от valter Разгледай мнение
                              Ти не продаде ли наскоро всичко тук ?
                              Кажи кой ти е предишния ник във форума и ще ти кажа къде какво съм търгувал.

                              Коментар

                              Working...
                              X