IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • При Хим и ЦКБ положението изглежда, кой купил - купил

    Коментар


    • Здравейте пичове -Днес ще е хубав ден за БФБ(според мен)-би трябвало да затворим над 0,87 и да кажем че това е дъното не само на Хима но и на Софикса -Времето на спада (според мен) изтече-това е моя прочит на графиката .Много ми се иска тея от Енас...на и Сапол дето разпродваха да гледат кат на....ни -защото нямаше нужда от всичко това което сътвориха .

      Горното не е препоръка ни за покупки ни за продажби .Успех пичове

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
        Мисля. Че вчера за първи път понамаля потенцяла за надолу. И няма толкова тряскащи...утре очаквам леко да сме нагоре тук!
        Движението на цената на дъщерята прави ли ти впечатление? А на другата банка?
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          на този етап приключих с купуването на акции ...... свършиха ми парите от репото...

          на по-късен етап ще направя и второ...
          Ех...
          Александър Керезов:"28 години се занимавам само със счетоводство, но продължавам и сега да уча""Няма две еднакви сделки" Пред обективите той изглежда леко свенлив. Публичните изяви не са му присърце, а показността - съвсем. Кабинетът му е малък, а на една от стените е закачена снимка на любимия кораб "Искър II" с 360 хил. тона водоизместимост – най-големият танкер, плавал някога под български флаг, три пъти по-голям от най-известния наш танкер "Хан Аспарух" (100 хил.

          Коментар


          • на този етап приключих с купуването на акции ...... свършиха ми парите от репото...

            на по-късен етап ще направя и второ...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Мисля. Че вчера за първи път понамаля потенцяла за надолу. И няма толкова тряскащи...утре очаквам леко да сме нагоре тук!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Мишо това не ти е България.Тук има закон за банкрупцията.Не могат да ти вземат единственото жилище,автомобил,средство за работа и покъщнината ти.Не си наясно въобще.Това не ти е България бе Мишо.
                Между другото и тук има сходна несеквестируемост.
                Утре кой ще лупкаме?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Ти си гледай кредитите, че съдия изпълнителя....
                  Мишо това не ти е България.Тук има закон за банкрупцията.Не могат да ти вземат единственото жилище,автомобил,средство за работа и покъщнината ти.Не си наясно въобще.Това не ти е България бе Мишо.
                  Last edited by X_Y; 19.03.2020, 07:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Хихихихи!! Тоя избушляк паднал на 81 ст.Егати и шита.
                    Ти си гледай кредитите, че съдия изпълнителя ...
                    Last edited by X_Y; 19.03.2020, 07:18.

                    Коментар


                    • Хихихихи!! Тоя паднал на 81 ст.Егати .
                      Last edited by X_Y; 19.03.2020, 07:17.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        еха щом мечето Монти говори така, дали да купуваме?
                        Не съм .....Винаги по рано купувам и по рано продавам.... и така от 2005 ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Така е но алчността и тези ниски цени ще ги опухам за две минути....
                          еха щом мечето Монти говори така, дали да купуваме?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Европейските борси ще останат и трябва да останат отворени по всяко време, за да се гарантира безопасност, цялостност и справедливост по сигурен и прозрачен начин.
                            Много шарен станал тоя сайт, да не вярва човек.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              ??? нещо бъркаш за голфа .. да не го бъркаш с теслата?
                              Не бъркам , прочети историята .....много е поучителна. Късите чакаха 50 а купуваха на 800 още се съдят .....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение

                                Гледам, че купувачите се увеличихме.
                                Ако почакате може и да ви изсипят обилно. Аз за никъде не бързам, а и в момента няма по ценно от спокойствието.

                                Коментар

                                Working...
                                X