IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
    Не е моя работа да давам каквото и да било на когото и да е!

    Но все пак за справка - от коя дата е последната корпоративна новина, официално публикувана от Химимпорт? Отчетите и други подобни не се броят!
    +1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
      Това го разбирам така ......не ме кефи прозрачността им но не знам точно какво искам.
      Пич, точно на трол като теб няма какво и защо да обяснявам! Живей си със здраве!
      BSE is dark and full of terrors...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
        Не е моя работа да давам каквото и да било на когото и да е!
        Това го разбирам така ......не ме кефи прозрачността им но не знам точно какво искам.
        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • [QUOTE=White Walker;1060020239]Не е моя работа да давам каквото и да било на когото и да е!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
            Добре де я дай описания как си я представяш прозрачността конкретно и сравни с някое по-прозрачно дружество , в смисъл да знаят от Хима кво да правят за в бъдеще че да ги харесаш?
            Не е моя работа да давам каквото и да било на когото и да е!

            Но все пак за справка - от коя дата е последната корпоративна новина, официално публикувана от Химимпорт? Отчетите и други подобни не се броят!
            BSE is dark and full of terrors...

            Коментар


            • В смисъл дай пример за добрите практики при другите компании на БФБ, че така не ми става ясно какво в прозрачността при Хима. не харесва на инвеститорите....
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                +1

                Очевидно е, че Химимпорт нямат намерение да станат по-прозрачни от преди, така че няма как да сме убедени, че дивидентната им политика ще се задържи.
                Добре де я дай описания как си я представяш прозрачността конкретно и сравни с някое по-прозрачно дружество , в смисъл да знаят от Хима кво да правят за в бъдеще че да ги харесаш?
                Last edited by markoci; 17.08.2016, 11:38.
                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                  Мдааа... свършиии горивото на тЪз ракета. Едни 4 ст. за 10 г. няма да ме накарат да вкарам и петаче в позицията.
                  +1

                  Очевидно е, че Химимпорт нямат намерение да станат по-прозрачни от преди, така че няма как да сме убедени, че дивидентната им политика ще се задържи.
                  BSE is dark and full of terrors...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Докато не тръгне ЦКБ здраво нагоре Потъник няма да изплува.
                    Мдааа... свършиии горивото на тЪз ракета. Едни 4 ст. за 10 г. няма да ме накарат да вкарам и петаче в позицията.

                    Коментар


                    • Докато не тръгне ЦКБ здраво нагоре Потъник няма да изплува.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                        Апетита прогресивно нараства.
                        а може да спада експонентно

                        Коментар


                        • Апетита прогресивно нараства.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Готови ли сте за излитане
                            Да, да, да............

                            Коментар


                            • Готови ли сте за излитане

                              Коментар


                              • Важното е да поеме правилния курс а не като сега да се спуска към тинята.

                                Коментар

                                Working...
                                X