Николайчо, мама, ти ли си?
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Химимпорт АД (CHIM)
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнениеВсе още на дневен ред е посоката на ескалация
Коментар
-
Първоначално изпратено от dex Разгледай мнениеТук нещата ще ескалират скоро ми се струва
И на мен така ми " мирише "
Коментар
-
Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнениеЗдраве да е! То се трупа.. другата седмица направо към 1,40Не е препоръка... !!!
"Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany
Коментар
-
Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнениеВожде, домъчняло ти е за потъника ли? Да не потъна и ти с него !?)))).
Коментар
-
Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнениеВожде, домъчняло ти е за потъника ли? Да не потъна и ти с него !?))))
Коментар
-
Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнениеБрей Потъника потънал надолу в темите.Едва го намерих.Не е препоръка... !!!
"Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнениеНе стана така.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнениеВероятно ще минат няколко дни в ослушване за още продавачи - сипвачи и ако се види че няма такива, другата седмица към 1,30 мисля да ходим
Коментар
-
Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнениеА коге е била ex-dividend датата?НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!
Коментар
Коментар