IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Следващият път когато ,ще пиша тук цената ще е под 2 кинта
    Предполагам скоро
    Ще ни липсваш ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Брей, тва портиерите в Испания много сте ги разбирали нещата. Разбирачи.
      Следващият път когато ,ще пиша тук цената ще е под 2 кинта
      Предполагам скоро

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Бях писал под 2.10 до края на септември , 2 дена съм сгрешил сега до 1,95 ще има малко зор
        След това до 1,70 ще иде бързо дано до коледа поне задържите 1,80-но се съмнявам
        Брей, тва портиерите в Испания много сте ги разбирали нещата. Разбирачи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          "Пуснах ги на 1.748 и отново никой не купи тази подценена артия.Пълна аматьорщина.Иначе все пълнят и допълват ама май само памперсите.Ебати и борсата щом няма кой да поеме тая толкова ценна артия.Почвам да си мисля че тук сериозни инвеститори няма а само плямпала които драскат по форума с надеждата да изкарат 2-3000 лв на година."

          Познат ли ти е този цитат? Аз без ирония ще ти кажа, че има нещо много по-важно от парите, особено за мъж - доблестта!
          Просто не прави така и светът наистина ще бъде много по-добър, дори и без многото пари
          Мдаа , няма мъже , само тролчета ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Браво, попадение в десятката!
            Бях писал под 2.10 до края на септември , 2 дена съм сгрешил сега до 1,95 ще има малко зор
            След това до 1,70 ще иде бързо дано до коледа поне задържите 1,80-но се съмнявам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              "Пуснах ги на 1.748 и отново никой не купи тази подценена артия.Пълна аматьорщина.Иначе все пълнят и допълват ама май само памперсите.Ебати и борсата щом няма кой да поеме тая толкова ценна артия.Почвам да си мисля че тук сериозни инвеститори няма а само плямпала които драскат по форума с надеждата да изкарат 2-3000 лв на година."

              Познат ли ти е този цитат? Аз без ирония ще ти кажа, че има нещо много по-важно от парите, особено за мъж - доблестта!
              Просто не прави така и светът наистина ще бъде много по-добър, дори и без многото пари
              Браво, попадение в десятката!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Стискай здраво артиите че като се разтроиш да има с какво да бършеш кълките .
                "Пуснах ги на 1.748 и отново никой не купи тази подценена артия.Пълна аматьорщина.Иначе все пълнят и допълват ама май само памперсите.Ебати и борсата щом няма кой да поеме тая толкова ценна артия.Почвам да си мисля че тук сериозни инвеститори няма а само плямпала които драскат по форума с надеждата да изкарат 2-3000 лв на година."

                Познат ли ти е този цитат? Аз без ирония ще ти кажа, че има нещо много по-важно от парите, особено за мъж - доблестта!
                Просто не прави така и светът наистина ще бъде много по-добър, дори и без многото пари
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Стискай здраво артиите че като се разтроиш да има с какво да бършеш кълките .
                  СеднАл съм си върху артиите и ви гледам, как се блъскате долу на перона да закачите нещо еФтинко.
                  Но ще купите, когато совалката започне да излита.
                  Но това си е ваш проблем, разбира се.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Пак не слушкаш, какво ти говоря и пак ще гледаш, как ти махам от совалката.
                    Хващай се за работа, че артиите са с пари.
                    Виж Доу Джонса, къде отидЕ!
                    Но всичко това мен изобщо не ме интересува, разбира се.
                    Стискай здраво артиите че като се разтроиш да има с какво да бършеш кълките .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Слушкаме,папкаме и си чакаме химките на левчеКакто се вижда, това ще бъде скоро
                      Добре. И като пораснеш ще разбереш, че си чакал напразно.
                      Но това си е твой проблем, разбира се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Пак не слушкаш, какво ти говоря и пак ще гледаш, как ти махам от совалката.
                        Хващай се за работа, че артиите са с пари.
                        Виж Доу Джонса, къде отидЕ!
                        Но всичко това мен изобщо не ме интересува, разбира се.
                        Слушкаме,папкаме и си чакаме химките на левчеКакто се вижда, това ще бъде скоро

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Ако си от 2005 г на борсата и не виждаш че се задава криза значи си безнадежден случай.Вероятно и с образованието си зле.Сиреч си един комарджия .Ще пада забавление с теб и смятам постоянно да наблюдавам форума за да следя изявите ти и реването ти в последствие.Само че съм убеден че когато се обезценят артиите ти ще изчезнеш като мишок от форума .
                          Пак не слушкаш, какво ти говоря и пак ще гледаш, как ти махам от совалката.
                          Хващай се за работа, че артиите са с пари.
                          Виж Доу Джонса, къде отидЕ!
                          Но всичко това мен изобщо не ме интересува, разбира се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            На борсата съм от 2005, така че нема нужда от празни приказки.
                            Бачкай, че шти требват кинти за артии.
                            И недей слуша дрогирания ученик Тролчо! Обречен е.
                            Ако си от 2005 г на борсата и не виждаш че се задава криза значи си безнадежден случай.Вероятно и с образованието си зле.Сиреч си един комарджия .Ще пада забавление с теб и смятам постоянно да наблюдавам форума за да следя изявите ти и реването ти в последствие.Само че съм убеден че когато се обезценят артиите ти ще изчезнеш като мишок от форума .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Козлик е безнадежден случай ,няма смисъл да си губиш времето с него, глупав е многоИначе не е лошо момче,но в инвестициите хич го няма
                              Аз го виждам,че е глупав и ,че нищо не вдява от борса обаче си викам хайде да го предпазя,че с тия ниски доходи в БГ трудно ще преживее загубите.Той обаче се показва като тъп,но упорит.Ами да си чупи главата тогава.
                              Last edited by Ташунко със сапа; 03.10.2018, 06:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Без заяждане и с най-добри намерения искам да ти кажа,че така както разсъждаваш ще загубиш парите си.Добронамерено ти казвам да четеш поеече и да не вярваш в дядо Коледа.На борсата има много мъка и ти трябва да я изживееш за да знаеш как да пазиш парите си.
                                На борсата съм от 2005, така че нема нужда от празни приказки.
                                Бачкай, че шти требват кинти за артии.
                                И недей слуша дрогирания ученик Тролчо! Обречен е.
                                Last edited by Три без коз; 03.10.2018, 01:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X