IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
    Без флагман няма да има сериозен ръст на БФБ, да не кажа никакъв !
    флагмана си е флагман и му е време да си поеме курса,.
    Last edited by X_Y; 16.08.2016, 10:16.
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
      винаги има паднали зад борда .................. важното е флагмана на БФБ да е в правилната посока
      Без флагман няма да има сериозен ръст на БФБ, да не кажа никакъв !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
        Ташунко май обърка посоката
        винаги има паднали зад борда .................. важното е флагмана на БФБ да е в правилната посока
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
          Ташунко май обърка посоката
          Може стига да не е само напън че голямото напъване води до голямо наси.ане .

          Коментар


          • За днес, ще чакаме до сряда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              ОК !Ще проверим теорията ти като излязат новите данни за ФФ!
              Това не е теория , а факти от сайта на БФБ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                Ако следиш новините може да видиш ,че мажо всъщност си подкрепя акцията - в петък фри флота е спаднал с над 20000 акции. А с акции над 2 % са само 4 акционера от кръга на групировката.
                Да видим по - голямата сделка в петък как ще се отрази утре ?
                Но новината , че няма нужда от принудително увеличение на капитала при ЦКБ и Тексим е определено добра.
                ОК !Ще проверим теорията ти като излязат новите данни за ФФ!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                  Как е тука, лупкате ли ги?
                  Бягат нагоре и не може да ги настигнем

                  Коментар


                  • Как е тука, лупкате ли ги?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      Не се вживявам нито съм прокопсал много на БФБ,даже съм на загуба-правя си предположения на някаква база която дава основание за някакви конкретни цифри,пък ти като искаш си търгувай по усет,всеки си решава!А онези с хляба и ножа ,предполагам мажовците визираш няма как по нормален начин да знаем какво мислят че да купуваме и продаваме в синхрон!
                      Ако следиш новините може да видиш ,че мажо всъщност си подкрепя акцията - в петък фри флота е спаднал с над 20000 акции. А с акции над 2 % са само 4 акционера от кръга на групировката.
                      Да видим по - голямата сделка в петък как ще се отрази утре ?
                      Но новината , че няма нужда от принудително увеличение на капитала при ЦКБ и Тексим е определено добра.
                      Last edited by vale1; 15.08.2016, 11:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Нощес явно съм се изразил неправилно - не съм искал да обидя хората, които умеят да правят ТА, още по-малко съм искал да им давам акъл защото самият аз не съм цъфнал и вързал на БФБ, та да имам подобно самочувствие. Просто според мен ТА е неприложим за голяма част от компаниите на БФБ, тъй като обикновено дъното се формира, когато някой мажо реши да изкупи бройките на излизащия/ те. Това обаче е персонално негово решение, а не на маса от хиляди или милиони хора, които мислят в някакъв синхрон.
                        без значение коя е причината за смятаното дъно. - пак си е дъно))) Ако си мажо на каква цена ще си купиш собствената артия (като си знаеш инай-добре минусите в нея) - Естествено че би могло да е на едни 38% по-ниско !?!?! )))) Е те това в та наричат фибоначи - дали мажо дали немажо - но там човешките субекти са склонни да направят компромиси на риска с алчноста )))))))))))))) (например)
                        Last edited by precakanoto; 15.08.2016, 10:56.
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Да видим днес дали ще се потопим под 1.10
                          Ташунко май обърка посоката

                          Коментар


                          • Да видим днес дали ще се потопим под 1.10

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Нощес явно съм се изразил неправилно - не съм искал да обидя хората, които умеят да правят ТА, още по-малко съм искал да им давам акъл защото самият аз не съм цъфнал и вързал на БФБ, та да имам подобно самочувствие. Просто според мен ТА е неприложим за голяма част от компаниите на БФБ, тъй като обикновено дъното се формира, когато някой мажо реши да изкупи бройките на излизащия/ те. Това обаче е персонално негово решение, а не на маса от хиляди или милиони хора, които мислят в някакъв синхрон.




                              +1
                              това ми хареса за милионите
                              звучи много положително(все едно не става въпрос за БФБ)
                              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                                Не се вживявам нито съм прокопсал много на БФБ,даже съм на загуба-правя си предположения на някаква база която дава основание за някакви конкретни цифри,пък ти като искаш си търгувай по усет,всеки си решава!А онези с хляба и ножа ,предполагам мажовците визираш няма как по нормален начин да знаем какво мислят че да купуваме и продаваме в синхрон!
                                Нощес явно съм се изразил неправилно - не съм искал да обидя хората, които умеят да правят ТА, още по-малко съм искал да им давам акъл защото самият аз не съм цъфнал и вързал на БФБ, та да имам подобно самочувствие. Просто според мен ТА е неприложим за голяма част от компаниите на БФБ, тъй като обикновено дъното се формира, когато някой мажо реши да изкупи бройките на излизащия/ те. Това обаче е персонално негово решение, а не на маса от хиляди или милиони хора, които мислят в някакъв синхрон.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X