IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нали се сещате, че ако са платили 200 млн. ще бъде една реакцията и ако са платили 50 млн. ще е друга.Затова цената на сделката е важна са всички на борсата но не е и за нЕкои другари на висши постове.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
      Едни 3лв не са проблем да се стигнат за нула време, но ще видим кога ще е старта
      Висок старт - с прелитащи пакети
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Едни 3лв не са проблем да се стигнат за нула време, но ще видим кога ще е старта
        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

        Коментар


        • Тук на 2.15 си имаше бая предлагане
          Veni, Vidi, Vici

          Коментар


          • Прочети внимателно законите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Barky Разгледай мнение
              Не са длъжни. Нали се сещаш, че конкурентите им и тях ги вълнува тази информация. А и то доста анализи се изписаха по темата, така че можеш сам да си направиш изводите. За който може да чете и смята, цената според мен не му е проблем, както и изводите дали да купува или продава. Аз лично се потрудих да си намеря всичкото инфо по темата в нета и да си посмятам, така че съм си направил изводите. То не може всичко винаги да ти е смляно и на готово. Иначе като всички знаят кога е евтино и кога скъпо, каква търговия ще въртим на борсата
              Е как не са длъжни?Публична компания са.Ако това не е важна информация какво е?
              Надзор ? .... Да,да
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Не са длъжни. Нали се сещаш, че конкурентите им и тях ги вълнува тази информация. А и то доста анализи се изписаха по темата, така че можеш сам да си направиш изводите. За който може да чете и смята, цената според мен не му е проблем, както и изводите дали да купува или продава. Аз лично се потрудих да си намеря всичкото инфо по темата в нета и да си посмятам, така че съм си направил изводите. То не може всичко винаги да ти е смляно и на готово. Иначе като всички знаят кога е евтино и кога скъпо, каква търговия ще въртим на борсата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                  Това е то, България е тука, каква цена искаш?
                  Ниска
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Това е то, България е тука, каква цена искаш?
                    Мнението не е препоръка за сделки!

                    Коментар


                    • И все пак цена ще кажат ли?Ебаси публичната компания, ебаси КФН-то, ебаси Стоян Мавродиев.Или тоя офшорец ще направи проверка няколко месеца след това, както при EVN Смешник.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • http://www.capital.bg/biznes/finansi...itinga_na_pib/
                        Не-заслужил инвеститор

                        Коментар


                        • Подуправителят на БНБ, ръководещ управление „Банков надзор”, Цветан Гунев е издал разрешение на „Първа инвестиционна банка” АД, гр. София (Fibank) да придобие всички акции с право на глас от капитала на „МКБ Юнионбанк” ЕАД, гр. София. По този начин „Първа инвестиционна банка” АД ще притежава пряко квалифицирано участие в размер на 100% от капитала на „МКБ Юнионбанк” ЕАД. Българската народна банка винаги е подкрепяла консолидацията в банковия сектор, тъй като това допринася за засилване на капиталовата база и за стабилността на банковата система у нас, съобщават от централната ни банка. При оценяване на заявеното от „Първа инвестиционна банка” АД придобиване на „МКБ Юнионбанк” ЕАД Централната банка е взела предвид, че това представлява стъпка към сливане на двете кредитни институции. Предварителните анализи на БНБ показват, че по такъв начин ще се постигнат позитивни изменения в консолидираното финансово състояние на двете дружества. Това е поредната голяма консолидация на българския банков пазар след успешното сливане на „Булбанк”, „Ейч Ви Би Банк Биохим” и „Банка Хеброс” през 2007 г., което бе позитивен принос за стабилността и доверието в българската банкова система. След придобиването на „МКБ Юнионбанк” ЕАД активите на Fibank ще достигнат над 8.5 милиарда лева. Какво вече коментираха от МКБ Юнионбанк за Profit.bg - решението на Европейската комисия по отношение на държавната помощ за BayernLB е единствената причина немската банка да пристъпи към извършване на определени мерки, като продажбата на свои директни и непреки участия с цел да изпълни ангажиментите си по плана за преструктуриране до 2015 г.

                          Прочети повече на: http://profit.bg/news/Ofitsialno:-PI...id-112786.html


                          http://profit.bg/news/Ofitsialno:-PI...nid-112786.htm
                          Last edited by модератор; 19.09.2013, 13:39.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • На туй брокерче праволинейно на 2.15 му пожелавам успех А на тоз дето са напъна и купи 11 к бройки около 2.12 :_ честито
                            За мен акцията скоро ще е бичо настроена ..просто мнение ...

                            Не е препоръка за ПК на ЦК

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                              Брейй днес без ни една сделка .... момчета от 106 ....не заспивайте моля Ви

                              Не е препоръка за ПК на ЦК, банков спестител съм
                              Споко, утре и по тази позиция ще са активни от лявата страна, а от дясно ще бягат на по-високи нива.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Ако си им харесал условията за евров депозит, няма причини да не го направиш.

                                P.S. Клиент съм от 1999, и акционер от 2007.
                                Брейй днес без ни една сделка .... момчета от 106 ....не заспивайте моля Ви

                                Не е препоръка за ПК на ЦК, банков спестител съм

                                Коментар

                                Working...
                                X