IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
    Едно нелепо поради обстоятелствата сравнение. Лещерко, набра няма и 10 милиона, продажби за 45 милиона, а тук набраха 200 милиона почти, 45 милиона печалбата, и са на едни капитализации....и бабите на пазара Кирков няма да ви се хванат. То не случайно защо няма инвеститори.
    Явно всички освен теб са напълно малоумни да не грабят със шепи от прекрасната банка. Баси тъпата пазарна икономика, брат.

    Коментар


    • Едно нелепо поради обстоятелствата сравнение. Лещерко, набра няма и 10 милиона, продажби за 45 милиона, а тук набраха 200 милиона почти, 45 милиона печалбата, и са на едни капитализации....и бабите на пазара Кирков няма да ви се хванат. То не случайно защо няма инвеститори.

      Коментар


      • За мен, единственият положителен сценарий тук е някой голям да купи банката. Не знам дали има шанс това са стане, но сегашните тулупи 3 пъти успяха да я фалират и трябваше държавата да ги спасява.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

          Всеки си има глава на раменете! За мене около настоящите нива е ол тайм дъното! В крайна сметка ако греша ще загубя само пари!
          купувал съм на 1.07 2009-та началото.... после след едни облигационни и тн и историите около онзи назначения милионер собственик на кремиковци продадох.
          не ми се чакат туитове от Каролев
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Взех днес 6000 от АБВ. Ще ги държа поне 1 година. Имам още малко отпреди. Ако падне надолу ще взема още поне 10-15т

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

              Всеки си има глава на раменете! За мене около настоящите нива е ол тайм дъното! В крайна сметка ако греша ще загубя само пари!
              Като цифри може би си прав, че е ол-тайм дъно. Но живеем в Бг и цифрите почти никога не са коректни. Има подкрепена с доста факти теза, че Пеевски и Борисов подкрепят тази банка след "случаката КТБ". Може и за доброто на тази банка да е, но имам чувството, че Ердоган подкрепи ДПС с цената на това пълничкия да не бъде вече фигура. Борисов е към края си - може да стане президент, но няма да има тази власт, която имаше досега / хвала на протестите!!!/. Ако тези мои измишльотини са верни, то трябва Георгеос /онзи клошар на юг/ да каже думата си. А може и да стане наобратно - да вземат като малко по-свободни /документалните мажоритари/ да се хванат и да направят някаква промяна, а тя може да е само положителна - от това по-лошо специално при тях не е възможно да стане.
              Относно парите - много хубава реплика "губя само пари", но за съжаление е доказано чрез безброй статистики, че те значат здраве, дълголетие та дори и любов.

              Успех!
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                Мисли си, че него няма да го прекара
                Утре в 9ч връща ключовете за джипката и Бояна

                п.п Шкафчетата вече са празни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  Мисли си, че него няма да го прекара
                  Мартингейл играх малко аз

                  Коментар


                  • За последните 30 години какво се случва с банките, от които хора с власт да теглили кредити, които не им се иска да връщат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                      Всеки си има глава на раменете! За мене около настоящите нива е ол тайм дъното! В крайна сметка ако греша ще загубя само пари!
                      Дотук добре.
                      Но освен пари имаш ли друго за губене?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        кое те кара, че забъркването в схемите на шиши е здравословно за качеството на кредитния портфейл
                        Мисли си, че него няма да го прекара

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от цар Калоян Великолепни Разгледай мнение

                          Браво. Ще ти кажем честито. Получаваш медал за храброст и набутвация
                          Всеки си има глава на раменете! За мене около настоящите нива е ол тайм дъното! В крайна сметка ако греша ще загубя само пари!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                            Аз съм един от купуващите, пък вие си проветрявайте устите! Явно бъдещата несигурна политическа обстановка е една от причините за натискането надолу! Банката беше много по-зле преди години, когато се търгуваше на 4+ лева. Лошото е, че имиджа й на блу чип много пострада!
                            кое те кара, че забъркването в схемите на шиши е здравословно за качеството на кредитния портфейл
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                              Аз съм един от купуващите, пък вие си проветрявайте устите! Явно бъдещата несигурна политическа обстановка е една от причините за натискането надолу! Банката беше много по-зле преди години, когато се търгуваше на 4+ лева. Лошото е, че имиджа й на блу чип много пострада!
                              Браво. Ще ти кажем честито. Получаваш медал за храброст и набутвация

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                                Който и да продава... от другата страна някой купува - два дни х 30 хил. акции = 60 хил. акции.


                                Аз съм един от купуващите, пък вие си проветрявайте устите! Явно бъдещата несигурна политическа обстановка е една от причините за натискането надолу! Банката беше много по-зле преди години, когато се търгуваше на 4+ лева. Лошото е, че имиджа й на блу чип много пострада!

                                Коментар

                                Working...
                                X