IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    Малко много глупости си написал и тоя път.
    Какви глупости точно съм написал обясни. Аз мисля, че съм използвал само математика за 2 клас.
    200млн вкарани нови пари от новите акционери, а пазарна оценка на банката сега 260млн, значи оценяват банката преди новите пари на 60млн лв, което е точно 55ст на акция преди увеличението. Кажи кое не е така. А най-интересното, че и аз защитавам твоята теза, че трябва да става евтино на тия нива, ама ти пак не си съгласен нещо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

      БАНКИТЕ МИНАХА ДВЕ ПРОВЕРКИ ОТ ЕЦБ. НЕ ЗНАМ ЗА КАКВИ СКЕЛЕТИ ГОВОРИТЕ. ФОРУМЪТ Е ПЪЛЕН С ХОРА, КОИТО НЕ МОГАТ ДА МИСЛЯТ.
      Хари, позоваваш се на проверките на ЕЦБ, но те отразени ли са счетоводно в баланса на банката?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        не е проблема в печалбата на хартия , която никой друг освен мажо не усеща....

        проблемът е в скелетите в гардероба - не мисля, че ЧЕЗ може да извади и 5% от скелетите, които може да излязат покрай георгиус жирардели
        БАНКИТЕ МИНАХА ДВЕ ПРОВЕРКИ ОТ ЕЦБ. НЕ ЗНАМ ЗА КАКВИ СКЕЛЕТИ ГОВОРИТЕ. ФОРУМЪТ Е ПЪЛЕН С ХОРА, КОИТО НЕ МОГАТ ДА МИСЛЯТ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          защо не апелираш към разследване на държавните служители с чиято помощ се случи увеличението на капитала, за което всички ние платихме....5 кинта на акция суха пара.
          Аз съм апелирал много пъти. Апелът ми, без ирония, е на Бойко, Караниколов, Горанов и Радев от БНБ, може и Ники Василев, да се направи паметник, като единствените политици, направили нещо Б-я да влезе в Чакалнята на Еврзоната, Банковият съюз и Еврозоната. цената от 5 лв. беше компромис от всички страни за да може това да се случи, което е в интерес на всички - общество, държавата, банката дори и на ЕЦБ. Това, че много искаха това да не случи - да няма чакалня, банката да си даде дял за без пари, това си бяха и са нереални желания.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

            Малко много глупости си написал и тоя път.
            Кажи това ПЕ 2 дали е като онова на Доверие - екселското, както и дали ЧЕЗ прави по-голяма печалба от ПИБ?
            не е проблема в печалбата на хартия , която никой друг освен мажо не усеща....

            проблемът е в скелетите в гардероба - не мисля, че ЧЕЗ може да извади и 5% от скелетите, които може да излязат покрай георгиус жирардели
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Не съм писал тук отдавна. Наистина ще трябва да стане интересна банката скоро. Новите акционери наляха 200млн собствен капитал в ПИБ, днешната пазарна капитазация е 260млн. лв. Значи сега се търгува на 0,55лв на акция преди увеличението. Ако вземе да падне още малко ще излезе, че наистина преди намесата на държавата банката нищо не е струвала.
              Малко много глупости си написал и тоя път.
              Кажи това ПЕ 2 дали е като онова на Доверие - екселското, както и дали ЧЕЗ прави по-голяма печалба от ПИБ?

              Коментар


              • Не съм писал тук отдавна. Наистина ще трябва да стане интересна банката скоро. Новите акционери наляха 200млн собствен капитал в ПИБ, днешната пазарна капитазация е 260млн. лв. Значи сега се търгува на 0,55лв на акция преди увеличението. Ако вземе да падне още малко ще излезе, че наистина преди намесата на държавата банката нищо не е струвала.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                  ВАЖНОТО Е ТЕЗИ, КОИТО ПРОДАВАТ НА ГОЛЯМА ЗАГУБА ДА СА ДОВОЛНИ.
                  Нямам предвид, ако са хора на зор с репа. Ако е така, трябва да се разследва за манипулация на цената, което също е вариант. Имат видимост, че има много репа и решават да съборят цената за да ги оберат - долна постъпка.
                  защо не апелираш към разследване на държавните служители с чиято помощ се случи увеличението на капитала, за което всички ние платихме....5 кинта на акция суха пара.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Хари, ти нали и за ХДПАТ И МОСТ много смяташе коефиеценти и пишеше..И после какво стана..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Хари, тук колко акции имаш и доволен ли си от тях..Ако изобщо имаш акции..
                      ВАЖНОТО Е ТЕЗИ, КОИТО ПРОДАВАТ НА ГОЛЯМА ЗАГУБА ДА СА ДОВОЛНИ.
                      Нямам предвид, ако са хора на зор с репа. Ако е така, трябва да се разследва за манипулация на цената, което също е вариант. Имат видимост, че има много репа и решават да съборят цената за да ги оберат - долна постъпка.

                      Коментар


                      • Хари, тук колко акции имаш и доволен ли си от тях..Ако изобщо имаш акции..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                          няма ли да е почти като неконсолидирания? (който не беше от най-добрите)
                          КОЕ НЕ Е БИЛО ДОБРЕ?
                          Кое дружество има в абсолютна стойност по-голяма печалба от ПИБ за Q3?
                          На БФБ графиката ми показва от вчера на 1.80 П/Е 2.07, П/Б 0.23. КОЕ НЕ Е ТАКА? ТОВА Е СКЪПО ИЛИ ЕВТИНО?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                            Едни и същи продават от Април-Юни. когато беше над 2.60, сега за да не ги яд, искат да изхвърлят всичко на дъното.
                            Ако не бяха те сега да е над 3 лв. Така е когато акциите са ти в портфейл за управление и не са твои - не ти пука да продаваш на загуба.
                            В инвестирането няма АКО, ЩЯХ, МОЖЕШЕ. Направил си каквото си направил и това е. И може пак да да завиждаш на хората, дето направиха пари в Алтерко (например), а ти се чудиш как да закараш годината на нула, заради безценния ПИБ. Разбира се, това не означава, че в следващи години палачинката няма да се обърне. Но в момента е такава ситуацията. Няма ако...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
                              Очаква се един добър консолидиран отчет! Освен това без ПИБ нямаше да сме в ERM 2! Сега е време влака да потегли!
                              няма ли да е почти като неконсолидирания? (който не беше от най-добрите)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Взех днес на 1.75 няколко т. Ако слезе под 1.70 ще купя още 15-20т. и ще гледам мача поне 1-2 год. Таргет около 2.50
                                Едни и същи продават от Април-Юни. когато беше над 2.60, сега за да не ги яд, искат да изхвърлят всичко на дъното.
                                Ако не бяха те сега да е над 3 лв. Така е когато акциите са ти в портфейл за управление и не са твои - не ти пука да продаваш на загуба.

                                Коментар

                                Working...
                                X