IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    НАЙ!
    Абе НАЙ ,НАЙ ама пари за дивидент "ЙОК"! Ще ме изкефи на събранието да гласуват все пак дивидент,май не е съвсем окончателно!
    Last edited by спекуланта; 26.05.2021, 21:09.

    Коментар


    • НАЙ!

      Коментар


      • Софарма Трейдинг“ АД приключи април 2021 г., като реализира приходи от продажба на стока на стойност 76 417 хил. лв., отбелязвайки ръст от 26%, сравнено с 60 627 хил. лв, отчетени през същия период на 2020 г. Печалбата преди данъци на компанията в четвъртия месец на годината достига 1 151 хил. лв.

        Акумулираните приходи на „Софарма Трейдинг“ АД за периода януари-април 2021 г. нарастват до 313 546 хил. лв., което представлява 8% ръст спрямо реализираните 291 187 хил. лв. за първите четири месеца на предходната година. Акумулираната печалба преди данъци също бележи ръст от 8%, възлизайки на 8 848 хил. лв., сравнено с 8 192 хил. лв за същия период на 2020 г.

        Коментар


        • Уууупс
          Last edited by econo_miss; 11.05.2021, 16:02.

          Коментар


          • Вместо да гадаете се допитайте до великия инвеститор, оракълът на позицията. Ако питате как ще го познаете ами потърсете великото му интервю в което разяснява как се управлява портфейл от една акция. Там има и снимка. Облечен в анцуг на фона на трактор.
            Last edited by Бантустански добитък; 05.05.2021, 01:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Успех, поне си чистосърдечен Аз за шумадийците имам особено мнение, а съм работил и особено говорил с много от тях. Имат имперска мания за величие, а отношението им към нас е като нашето към албанците (за развитието им в смисъла на албанския реотан) в най-добрия случай. А шовинизмът им е извън всякакви класация, особено на тема България, Хърватия и Албания, макар към нас отношението да е по-скоро надменно, отколкото с омраза, като към шиптърите.

              как да е - тази акция си има финдаментът, който си е факт, но факторът чичак е незаобиколим. Успех на хората тук - под 5 лева бих се замислил за спекула
              И какъв фундамент има, че не стана ясно.
              Според мен, нищо съществено

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                Дали?

                "Компанията ще продължи дейността си по стария начин до края на годината. Дотогава тя ще е избрала партньор, който да управлява всички продукти и дейности. .......................В момента се водят преговори с потенциални дистрибутори, които се очаква да приключат до няколко месеца."


                https://www.capital.bg/biznes/kompan...o_bulgarskiia/

                Мога ли да те помоля (а и не само теб), за по подробно обяснение на фрапантната за мен разлика от вземания от клиети по съдебни дела
                "за 2020г. 15 095 срещу 2019г. 1 130
                със съответните намаления и присъдени с краен резултат;-
                за 2020г. 15 348 срещу 2019г. 2 160"

                на стр. 87
                Last edited by inta53; 02.05.2021, 12:06.

                Коментар


                • Дали?

                  "Компанията ще продължи дейността си по стария начин до края на годината. Дотогава тя ще е избрала партньор, който да управлява всички продукти и дейности. .......................В момента се водят преговори с потенциални дистрибутори, които се очаква да приключат до няколко месеца."


                  https://www.capital.bg/biznes/kompan...o_bulgarskiia/
                  Не-заслужил инвеститор

                  Коментар


                  • "Завесата" започва леко да се повдига ...

                    Уважаеми дами и господа,

                    Предвид развитието на операциите на „Софарма Трейдинг“ АД в България и Сърбия и дългосрочните планове да бъдем стратегически инвеститор в сектора на грижата за здравето в региона на Източна Европа, компанията надгражда дигиталното си позициониране, като изгради изцяло нов корпоративен сайт.

                    Той ще бъде достъпен на адрес www.sopharmatrading.com/?lang=bg (вместо досегашният www.sopharmatrading.bg). В него всички заинтересовани лица ще могат да намерят актуална информация и материали за дейността на дружеството.

                    За Ваше улеснение домейнът www.sopharmatrading.bg ще остане активен, но ще се осъществява автоматично препращане към настоящата интернет страница.

                    http://www.x3news.com/
                    Last edited by Innocent; 28.04.2021, 18:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Работил съм с всякакви националности и съм се убедил, че за 90% от хората патриотичността се изпарява в мига, в който им струва пазара с 5 лева по-скъпо! То и тук обичаме родното, всеки, ама наистина всеки, ми говори как трябвало да ядем наши домати, краставици и т.н., но мой приятел като тръгна да зарежда такива /имаше 2 магазина/ и единия фалира бързо-бързо! В другия НЕ се продават много такива неща, защото няма кой да ги купи!!! А беше на докторската градина! Е там ако нямат пари....
                      Относно Сърбия просто вярвам, че този бизнес /дистрибуторския/ има хляб и просто трябва време и инвестиции, за да тръгне. Може и да греша... Когато супер мериНджея говореше, а не се криеше като мишок по нареждане на г-н Донев както сега, обясни положението с конкуренцията там и бъдещите разходи. Абе както и да е - без доверие, няма никакво значение кой бизнес ще им е печеливш и кой губещ.
                      Успех, поне си чистосърдечен Аз за шумадийците имам особено мнение, а съм работил и особено говорил с много от тях. Имат имперска мания за величие, а отношението им към нас е като нашето към албанците (за развитието им в смисъла на албанския реотан) в най-добрия случай. А шовинизмът им е извън всякакви класация, особено на тема България, Хърватия и Албания, макар към нас отношението да е по-скоро надменно, отколкото с омраза, като към шиптърите.

                      как да е - тази акция си има финдаментът, който си е факт, но факторът чичак е незаобиколим. Успех на хората тук - под 5 лева бих се замислил за спекула
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Айде пак ще повторя, че нещо не се разбираме. От 4 лева до 6.60 е поскъпване с 65.00% Та акцията си вървеше много добре преди съобщението за ИОСА. Това, че след съобщението акцията тръгна надолу е съвсем друго нещо.
                        Така де - не е пазарът виновен, както каза Здравко! Проблемът е в мъжеството. Донев рИва като ощипана булка за свобода на словото, за прозрачност, прави някакви асоциации за "светлина", а сега се крие като мишок. Абослютно нормална медия като Инвестор му е задала абослютно нормални въпроси - защо се спира дивидента и докога, а стожерите на справедливостта и прозрачността отговорили - "без коментар". Така не се управлява бе хора - единия се скрил в Банкя и по чукарите с джипката, другия се покрил и той неизвестно къде, този баровец и той да не остане назад... После защо прокурора така - еми защото и от другата страна правите същото като него! Сакън да не се прекарате нещо!
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          На базата на какво си оптимист в Шумадия? Апропо, някога правил ли си бизнес с шумадийци? Почти като маляките, само дето онези за 100 евро са готови да преглътнат, че си имат работа с вулгари (демек нещо като тъмнозелени, според тях), докато шовинизмът на шумадийските боклуци и уверенсотта им, че са по-първа ръка хора от нас, им пречи и за това. В сърбия ще се загробят още много милиони, преди да се продаде на загуба - глей праховете изи, сещай се за "инвестицията" в шумадия - то не става само с плескавици и певачки, трябва и малко акъл!
                          Работил съм с всякакви националности и съм се убедил, че за 90% от хората патриотичността се изпарява в мига, в който им струва пазара с 5 лева по-скъпо! То и тук обичаме родното, всеки, ама наистина всеки, ми говори как трябвало да ядем наши домати, краставици и т.н., но мой приятел като тръгна да зарежда такива /имаше 2 магазина/ и единия фалира бързо-бързо! В другия НЕ се продават много такива неща, защото няма кой да ги купи!!! А беше на докторската градина! Е там ако нямат пари....
                          Относно Сърбия просто вярвам, че този бизнес /дистрибуторския/ има хляб и просто трябва време и инвестиции, за да тръгне. Може и да греша... Когато супер мериНджея говореше, а не се криеше като мишок по нареждане на г-н Донев както сега, обясни положението с конкуренцията там и бъдещите разходи. Абе както и да е - без доверие, няма никакво значение кой бизнес ще им е печеливш и кой губещ.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Айде пак ще повторя, че нещо не се разбираме. От 4 лева до 6.60 е поскъпване с 65.00% Та акцията си вървеше много добре преди съобщението за ИОСА. Това, че след съобщението акцията тръгна надолу е съвсем друго нещо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                              Не съм много съгласен с теб. Акцията от 4 лева се качи до 6.60 и започна да пада след публикуването на съобщението за ИОСА

                              С кое не си съгласен? Като изключим двата дни и сигурно 1000-те акции, които минаха на 4 лева, акцията не е мръднала за разлика от огромната част от акциите по света и най-вече фармацефтичните! Мръдни линийката си с милиметър на ляво и ще се увериш!
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Последния период, когато можеше да търгува, Донев се скъсваше да продава тук. След малко повече от месец, отново ще има това право...
                                Иначе за мен проблем номер 1 е абсолютното информационно затъмнение /все едно Пеевски е мажо/ и проблем номер 2 са аптеките. За Сърбия аз лично съм оптимист.
                                На базата на какво си оптимист в Шумадия? Апропо, някога правил ли си бизнес с шумадийци? Почти като маляките, само дето онези за 100 евро са готови да преглътнат, че си имат работа с вулгари (демек нещо като тъмнозелени, според тях), докато шовинизмът на шумадийските боклуци и уверенсотта им, че са по-първа ръка хора от нас, им пречи и за това. В сърбия ще се загробят още много милиони, преди да се продаде на загуба - глей праховете изи, сещай се за "инвестицията" в шумадия - то не става само с плескавици и певачки, трябва и малко акъл!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X