IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тежки времена за стартъпите...или ако трябва да перефразирам един приятел - "в Биодит не слагам и лев повече, преди да видя сериозни резултати и печалби"

    "...Суровата реалност в края на 2023 г. е такава, че инвеститорите вече не вярват само на обещания. Затова редица фондове за рисков капитал са затегнали ситото и гледат критично към това кои млади компании си струва да бъдат спасени и кои вероятно ще бъдат затворени или продадени..."
    Инвеститорите предупреждават, че тенденцията тепърва започва
    Last edited by tony1975; 12.12.2023, 08:27.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

      И аз го чух това, но оттогава ни вопъл, ни стон. Със сигурност има за какво да напишат няколко реда и да ги разпратят до медиите. Точнова би обърнало тренда според мен.
      Изчакай още малко да донапълним на евтиното де

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
        Това, което аз разбрах от онлайн срещата е, че в момента им се иска денонощието да е 28 часа, а седмицата 9 дни. Аз също съм имал такива периоди, та разбирам всички забавяния. Мисля, че резултатите ще излязат наяве чак април 2024. Който бърза, трябва да отиде в Шели.
        И аз го чух това, но оттогава ни вопъл, ни стон. Със сигурност има за какво да напишат няколко реда и да ги разпратят до медиите. Точнова би обърнало тренда според мен.

        Коментар


        • Това, което аз разбрах от онлайн срещата е, че в момента им се иска денонощието да е 28 часа, а седмицата 9 дни. Аз също съм имал такива периоди, та разбирам всички забавяния. Мисля, че резултатите ще излязат наяве чак април 2024. Който бърза, трябва да отиде в Шели.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
            Може пък и да има хляб в тия джаджи!
            Хляб има, ама нашите хора спят зимен сън. Скоро не се е чувало нищо от тях. Вместо да се чудят как да крепят цената дали няма да е най-добре да си подкарат сайтът и другите неща, които обещаха на уебинара.

            Коментар


            • Може пък и да има хляб в тия джаджи!
              Тя може да се ползва за допускане на служителите в офиса например

              Коментар


              • https://www.facebook.com/reel/723095...40aB7S9Ucbxw6v

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  +1 Успех!
                  Аз познавам доста хора, които като вас така вярваха за миналата, после за настоящата година. Дано ви се получи - пазара има нужда от повече честни и успешни компании!
                  Благодаря! Дано се получи, че в Неохим станах дългосрочен, ако и тук уцеля греда, ще е много лошо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                    Какво точно искате? Дружеството и Софрониев са отделни субекти. Акцията пада, той вярва в нея и купува. Не вярвам да очаквате един стартъп да поддържа цената на акцията. Такива като мен пък са доволни, че пада. Купувал съм на 1.60, на 1.50, сега чакам на 1.39. Вярвам, че резултати ще има 2024г и си допълвам.
                    +1 Успех!
                    Аз познавам доста хора, които като вас така вярваха за миналата, после за настоящата година. Дано ви се получи - пазара има нужда от повече честни и успешни компании!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      ами бъзикаме си се - тук си стана голям майтап
                      Какво точно искате? Дружеството и Софрониев са отделни субекти. Акцията пада, той вярва в нея и купува. Не вярвам да очаквате един стартъп да поддържа цената на акцията. Такива като мен пък са доволни, че пада. Купувал съм на 1.60, на 1.50, сега чакам на 1.39. Вярвам, че резултати ще има 2024г и си допълвам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                        Тези призиви са някаква шега, нали?
                        ами бъзикаме си се - тук си стана голям майтап

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          еми сега малко тегаво става - един вид печелиш от акционерите си. Дал си им акции преди година на 1,7, а си ги чакаш на 1,4 !?!?
                          Тези призиви са някаква шега, нали?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                            Да не забравяме и несбъднатата "политическа кариера", която се прие изключително добре от инвеститорите.
                            еми сега малко тегаво става - един вид печелиш от акционерите си. Дал си им акции преди година на 1,7, а си ги чакаш на 1,4 !?!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Качвам тук една стара приказка. Гледам че след толкова обещания, експанзии, "цена по 3 другата есен " и т.н. , накрая фаундъра се опитва да подпира/крепи цената и дори на 1.4лв и с Била и т.н. хората се суетят и си имат едно наум.
                              Ако наистина искате да демонстрирате вяра и подкрепа в акцията си - сложете едни 100к купува на 1.7лв, нали пак са от нашите пари, с които не се отвориха 4 офиса в Испания, защото другото е ала- бала
                              Да не забравяме и несбъднатата "политическа кариера", която се прие изключително добре от инвеститорите.

                              Коментар


                              • Качвам тук една стара приказка. Гледам че след толкова обещания, експанзии, "цена по 3 другата есен " и т.н. , накрая фаундъра се опитва да подпира/крепи цената и дори на 1.4лв и с Била и т.н. хората се суетят и си имат едно наум.
                                Ако наистина искате да демонстрирате вяра и подкрепа в акцията си - сложете едни 100к купува на 1.7лв, нали пак са от нашите пари, с които не се отвориха 4 офиса в Испания, защото другото е ала- бала
                                Имало едно време едно овчарче. То си пасяло овците на хълма, но му било много скучно. За да се разнообрази то поело дълбоко дъх и започнало да [вижте още]

                                Коментар

                                Working...
                                X