IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
    Аз тук не бих взел и една акция.
    Ако не бяха намалили амортизациите от 7,2 млн. лв. на 3 млн. лв., щеше да са на загуба за групата (или около нулата)... И отново, защо почти половината печалба е в малцинственото участие (пак казвам, без промяната в счетоводната политика, щеше да са на загуба за групата (или около нулата)). И защо кредитите им се увеличават с почти 4 млн. лв. от началото на годината. За софтуерна фирма ….

    Не е препоръка и не знам защо Ви се бъркам, но сте сложили доста розови очила.
    не може да не си разбрал, че цялото плюнчене тук е за да се събере публика на която да се прехвърли горещият картоф

    никой не го интересува какво седи зад акцията ...... зора е да се купи под 90 ст. и да се продаде с десетина % горница

    ако не се събере достатъчно публика ще се разчита при обявяване на увеличението цената да е избутана до номинала...

    не е препоръка - нямам акции
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
      Аз тук не бих взел и една акция.
      Ако не бяха намалили амортизациите от 7,2 млн. лв. на 3 млн. лв., щеше да са на загуба за групата (или около нулата)... И отново, защо почти половината печалба е в малцинственото участие (пак казвам, без промяната в счетоводната политика, щеше да са на загуба за групата (или около нулата)). И защо кредитите им се увеличават с почти 4 млн. лв. от началото на годината. За софтуерна фирма ….

      Не е препоръка и не знам защо Ви се бъркам, но сте сложили доста розови очила.
      В правилна посока гледаш. Тук печалбата няма значение, не я гледай, тя е за заглавия на статии. Проблемът е, че не можеш да знаеш кое колко струва в компанията и дали може да се монетизира. Със сигурност има нещо ценно, но на каква цена си заслужава да купи човек малко за спорта също не знам. Куцо беше ИПО-то и за пореден път навредиха на пазара.

      Коментар


      • Аз тук не бих взел и една акция.
        Ако не бяха намалили амортизациите от 7,2 млн. лв. на 3 млн. лв., щеше да са на загуба за групата (или около нулата)... И отново, защо почти половината печалба е в малцинственото участие (пак казвам, без промяната в счетоводната политика, щеше да са на загуба за групата (или около нулата)). И защо кредитите им се увеличават с почти 4 млн. лв. от началото на годината. За софтуерна фирма ….

        Не е препоръка и не знам защо Ви се бъркам, но сте сложили доста розови очила.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          При мен е от алчност, но аз купих на доста по-ниско .. и сега гледам.
          Има още път нагоре ми се струва...... за изпусналите влака говоря, очаквам 1 лв.поне, а това са си 6-7% доходност.... в тия трудни за борсите времена си е ОК

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            Чак пък такова силно търсене да се появи
            При мен е от алчност, но аз купих на доста по-ниско .. и сега гледам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Такава е логиката.
              Чак пък такова силно търсене да се появи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                Да мине 1 лв преди ИПО-то ли?
                Такава е логиката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                  Според мен без тяхно участие няма да мине гладко. А за това очаквам и цената да мине 1лв.
                  Да мине 1 лв преди ИПО-то ли?

                  Коментар


                  • Според мен без тяхно участие няма да мине гладко. А за това очаквам и цената да мине 1лв.

                    Коментар


                    • Единствена цел за пенсионните дружества да купуват Сирма Груп е да си осреднят цената от 1.20 + 0.80 на 1.00!
                      Не виждам да дадат много пари на увеличението!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                        Според мен по-добре купува..
                        Би трябвало това да е целта на шеф Цецо - иначе трудно ще може да накара пенсионните фондове да записват на увеличението - те засега много го подкрепят! Каква е причината да купуват Сирма е друг въпрос, но ми напомня на Градус!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                          Хмм, ордерите вдясно бая оредяха. Дали скоро няма да видим 1 лев продава ?
                          Според мен по-добре купува..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Имам си доволно, не се притеснявай за мен, вече съм на хубав + даже. Твойте артии май падат и за това ми се струваш изнервен, спокойно ще дойде и твоето време, няма смисъл да завиждаш
                            Полки е алтруист опитва се да помегне на всички....във всички теми..
                            ​​

                            Коментар


                            • Хмм, ордерите вдясно бая оредяха. Дали скоро няма да видим 1 лев продава ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                никой не иска да купи на 90 ст., а ти се надяваш "да направят успешно увеличение близо до макса" ............... тц тц тц

                                колко акции получи за да напишеш този коментар?
                                Имам си доволно, не се притеснявай за мен, вече съм на хубав + даже. Твойте артии май падат и за това ми се струваш изнервен, спокойно ще дойде и твоето време, няма смисъл да завиждаш

                                Коментар

                                Working...
                                X