Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Не мисля че ще опра до тук .. има доста по перспективни кончета

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Май пак ще трябва да се връщаш.
      Да, ама на 60 стинки или повече. Много рехави продавачи нещо, май се уплашиха и чакат по-добри нива

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

За съжаление няма база за сравнение с Алтерко. Там растежа е наистина впечатляващ и без изгледи скоро да затихне. Докато тук се тъпче на едно място от доста време, а рентабилността стагнира.. тъжна картинка са им отчетите. Именно затова напуснах кораба в края на 10.2020-та и съм много доволен от местата където пренасочих освободения ресурс.
        Май пак ще трябва да се връщаш.

Коментар

• Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
          Отвъд Океана всичко купува технологични компании, тук само плюем. Айде малко по-сериозно. Компанията, както и Алтерко, са с огромен потенциал и рано или късно ще бъдат придобити! Лично мнение, което не е препоръка.
          За съжаление няма база за сравнение с Алтерко. Там растежа е наистина впечатляващ и без изгледи скоро да затихне. Докато тук се тъпче на едно място от доста време, а рентабилността стагнира.. тъжна картинка са им отчетите. Именно затова напуснах кораба в края на 10.2020-та и съм много доволен от местата където пренасочих освободения ресурс.

Коментар

• Тук винаги ме е притеснявало излизането на големи акционери през годините, които са с доста повече инфо за компанията от мен.

Коментар

• Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

НА БФБ ТЕХ КОМПАНИИ НЯМА.
              Е те такова животно нема!

Коментар

• Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                Отвъд Океана всичко купува технологични компании, тук само плюем. Айде малко по-сериозно. Компанията, както и Алтерко, са с огромен потенциал и рано или късно ще бъдат придобити! Лично мнение, което не е препоръка.
                НА БФБ ТЕХ КОМПАНИИ НЯМА.

Коментар

• Отвъд Океана всичко купува технологични компании, тук само плюем. Айде малко по-сериозно. Компанията, както и Алтерко, са с огромен потенциал и рано или късно ще бъдат придобити! Лично мнение, което не е препоръка.

Коментар

• Един вид обратно изкупуване през свързана фирма, която е купила от някой от големите им акционери, който иска да излиза.

Коментар

• Уважаеми господа,
                      Съгласно изискванията на приложимата нормативна уредба, с настоящето Ви уведомяваме за следното:
                      На 07.04.2021 в деловодството на Сирма Груп Холдинг АД е постъпило писмо-уведомление от Росен Маринов – Изпълнителен Директор на дъщерното дружество Сирма Солюшънс АД, че същото е придобило 1 437 786 бр. акции от капитала на Сирма Груп Холдинг АД чрез 4 сделки, извършени на регулиран пазар (Българска Фондова Борса - София) на 06.04.2021 г. за сумата 718 893 лв.
                      Прикачени файлове: Уведомление за покупка на акции

Коментар

• Няма кой да ти каже Само комити са се сбрали по позицията
                        “Speculation is a business. It is neither guesswork nor a gamble. It is hard work and plenty of it.”

Коментар

• Питай френдовете от ИП Елана

Коментар

• Какво стана днес ? 1.6 млн. акции смениха собственика ?????? Някой да знае? Подозира? Има хипотеза?
                            Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

Коментар

• Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

Скоро сигурно ще почнат да отчитат разходите за заплати като приходи, хахохихихуху й
                              Ми те явно това и правят

29. Капитализирани разходи

30.9.2020
                              хил. лв.
                              Разходи за възнаграждения 1 699
                              Разходи за външни услуги 156
                              Разходи за амортизации на имоти, машини и съоръжения 25
                              Други разходи - 5
                              общо 1 880
                              https://investors.sirma.bg/public/fi..._2020_cons.pdf

Коментар

• Първоначално изпратено от vesso Разгледай мнение
                                Рефрешвам тука за отчета, ама няма и няма. Явно до последната минута ще го доскалъпват - ще "капитализират разходи" като приходи, ще оценяват милиардна репутация и кой знае какво още, та белким излезе нещо Едва ли нещо ще съвпада с предните отчети за годината, ама никой и не очаква...
                                http://www.x3news.com/?page=news&current=1
                                Скоро сигурно ще почнат да отчитат разходите за заплати като приходи, хахохихихуху й

Коментар

Working...
                                X