IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Като гледам и в тая тема ще имаме нужда от психолог
    Много фантастично-емоционална става
    Аз пък във връзка с тази тема си мислех кога ли прокуратурата ще започне често често да се самосезира, както и КФН? За мен ще е индикция, че вървим в правилна посока.

    Едно самосезиране не би дошло зле за останалите подобни мошеници.

    Коментар


    • Като гледам и в тая тема ще имаме нужда от психолог
      Много фантастично-емоционална става

      Коментар



      • ОБЕСВАНЕТО НА ИВЕЛИН МИХАЙЛОВ

        О, майко моя, бутафорийо мила,

        защо тъй жално, тъй милно плачеш?

        Атанасе, и ти, птицо проклета,

        на чий парк там тъй грозно грачеш ?



        Ох, зная, зная, ти плачеш, майко,

        затуй, че ти си черна шаранка,

        затуй, че твоят заблуден глас, майко,

        е глас без помощ, глас във пустиня.



        Плачи! Там близо край град Варна

        стърчи, аз видях, черно бесило,

        и твой един син, Българийо,

        виси на него със страшна схема.



        ЧСИ-то грачи грозно, зловещо,

        орлета и вълци вият в полята,

        акционери се молят ивелину горещо,

        жените плачат, пищят децата.



        Пирамидата пее свойта зла песен,

        вихрове гонят акции в полето,

        и студ, и мраз, и плач без надежда

        навяват на теб скръб на сърцето.
        Last edited by raydalio; 10.02.2021, 19:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          Каза, че имаш юридическо образование, дали си адвокат не знам. Помагал ли си на Анатоли в схемите, щото добро познаване виждам в постовете ти? Не знам кой си, не се заяждам, видя мнението ми от днес сутринта, търся разумни мотиви за случващото се и рязката промяна в теб последните дни. investor4e млъкна и веднага се обади ти. Човешки питам, честно си казвам.
          аз съм капиталист, който обича шума на парите а от тия стотици апартаменти, които ще изгорят бая пара ще падне.. не уиски, ами ще трябва да го позлатявам Атанас.. малко е кофти, обаче влизането във владение при такива казуси, но в краен случай ще пратим малко дебеловрати момчета да разчистят патриотите от домовете им.. ще има много рев и сополи хехе още сега чувам дечицата им как пищат мамо къде ще спим довечера ;( ;( a aз ще им рецитирам Ботев за лека нощ:

          ЧСИ-то грачи грозно, зловещо,

          орлета и вълци вият в полята,

          акционери се молят ивелину горещо,

          жените плачат, пищят децата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            хахахах, а така Атанасе, смачкай рибите ще си умря от смях да гледам как 1300 шарана реват по новините как са им изгърмяли ипотеките и са ги изритали на улицата, а децата им умират от глад ахахах. Каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи. Аз имам един авер от унсс, който стана мултимилионер в ню йорк и ми е показвал как дави рибоците в пъмп енд дъмп схеми на борсата и им съсипва живота, че и с тея рибоци ще има същото удавяне. Сега покрай инфлацията най много и да измрат от глад ахахах тъкмо малко естествен отбор ще им направим като ги уморим и ще се вдигне айкюто на страната.. ако трябва съпорт за тр и имотния казвай ) яко ще им го вкараме с 300 на тия 1200 нещастници хехе
            Каза, че имаш юридическо образование, дали си адвокат не знам. Помагал ли си на Анатоли в схемите, щото добро познаване виждам в постовете ти? Не знам кой си, не се заяждам, видя мнението ми от днес сутринта, търся разумни мотиви за случващото се и рязката промяна в теб последните дни. investor4e млъкна и веднага се обади ти. Човешки питам, честно си казвам.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
              Продължавам да подготвям и систематизирам цялото инфо, ама едно, че нямам чак толкова време, пък и чакам да изкарат предаването в което ще ме плюят, че да мога на всички фронтове едновременно да ги почна.

              Да видим дали Търговски регистър ще ми отговорят за пороците при вписването и липсваща информация и как въобще са станали тия вписвания.
              И други интересни неща им излизат по партидите, да не говоря за свързаните лица облигационери.

              Имотния регистър ми отнема повече време, че то реално няма едно лице, което е продавало, а изглежда, че си въртят директно от "инвеститор" на "инвеститор", като инвеститорите май не се явяват по сделки, а дават пълномощно на някой от сектата. Съответно куче влачи реис е работата с парите Пък не ми се ходи в имотния регистър в Провадия да гледам архива, че все пак не е като да си ми най-важното нещо на света тия измамници.

              Ама лошото е, че аз наистина много кълва на каузи, пък това май го приех за такава и няма да ги оставя.

              Като съм готов с цялото ще го пусна и тук и къде ли не още, отделно до разните институции и "партньорите" на гуруто, да видм дали пък тях ги притеснява репутационния риск.

              Най-лошото обаче е, че не виждам начин как "инвестиралите" въобще е възможно да вземат поне нещо обратно И супер тъпо ще стане, че на тия хора ще им взема илюзията, че някога ще получат нещо, а и ще му дам мега оправданието на тоя, че някой им е провалил проекта.

              И понеже калта ще продължи да се лее по мой адрес, та да напише от сега да е ясно - не познавам Прокопиев, единствения ми досег с него е, че чета Капитал от както бях в гимназията Стойне не го познавам, на някакъв негов курс ще се запиша, форум финанси нямам регистрация даже, не съм прочел и цялата тема там. В Биодит не съм инвестирал и честно казано ми е непозната компанията. От Да Бъглария познавам доста хора, към момента ги подкрепям, но аз съм доста зле настроен към партии и ако дойде момент в който ме разочароват ще ги зачеркна. Може би и други опопрни точки ще има, ама само за тези се сещам

              Абе с това искам да кажа - само аз съм, други няма Най-обикновен човек, който не харесва и не толерира измамници Ивелинке, дръж се.
              хахахах, а така Атанасе, смачкай рибите ще си умря от смях да гледам как 1300 шарана реват по новините как са им изгърмяли ипотеките и са ги изритали на улицата, а децата им умират от глад ахахах. Каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи. Аз имам един авер от унсс, който стана мултимилионер в ню йорк и ми е показвал как дави рибоците в пъмп енд дъмп схеми на борсата и им съсипва живота, че и с тея рибоци ще има същото удавяне. Сега покрай инфлацията най много и да измрат от глад ахахах тъкмо малко естествен отбор ще им направим като ги уморим и ще се вдигне айкюто на страната.. ако трябва съпорт за тр и имотния казвай ) яко ще им го вкараме с 300 на тия 1200 нещастници хехе. Повечето рибоци знам, че са от варна.. представям си рязко да излязат около 1000 апартамента на публична продан.. ще им ги изкупя на безценица и ще им искам наем да ми плащат за собствените си жилища после смешните рибоци, егати иронията ахахах, ама ще ги дера яко поне 600-700лв на месец. Доста добра инвестиционна възможност не се бях замислял.. евалата Атанасе, ако стане работата накрая имаш едно синьо джони от мене
              Last edited by raydalio; 10.02.2021, 18:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                дау джоунс ще се изсипе през лятото, когато отворят локдауните и паричните потоци почнат да се изливат - така ще се получи много висока инфлация, която ще се отрази на борсите.. затова мъск и разни други си местят кеша в биткойни. Аз засега се запасявам с марихуаната на тилрей - продавам на рибоците като чукне 98 долара и ги окрадвам яко.
                От къде към къде ще се изливат парични потоци?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  30 годинки
                  Без още орли не става

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    ИП никога не е бил на печалба и няма как да даде дивиденти. То тва е от пет години. Временните удостоверения за привилегировани акции ли са? Без право на глас, но с гарантиран дивидент. Няма ги в регистрирания капитал на дружеството в ТР. А гарантирания дивидент се кумулира, нали знаеш?
                    Колко годинки по 5000 лв.?
                    30 годинки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      пирамидата ще гръмне юни - за тогава е записано във временните удостоверения, че се дължат дивидентите от по 5000лв на пакет.
                      ИП никога не е бил на печалба и няма как да даде дивиденти. То тва е от пет години. Временните удостоверения за привилегировани акции ли са? Без право на глас, но с гарантиран дивидент. Няма ги в регистрирания капитал на дружеството в ТР. А гарантирания дивидент се кумулира, всяка година когато не е изплатен, нали знаеш?
                      Колко годинки по 5000 лв.?
                      Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 18:28.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Вероятно почти всички в списъка ще ги видим в канала на Ютюб, като г-н Храбър Черешки (както е в протокола от СД) или Чурешки, както е във видеото, не знам кое е верното. Ти си по в час, не са ли това орлетата? Гледам счетоводителя, както ти каза, е вътре, ама не го избраха за член на СД на последното събрание. Или ТР отказа вписването. Що така?
                        а Таньо Маринов Маринов е управител на Хелена Сендс.. явно е хванал черноморието в схемата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          това са колите на айвълайн и орлетата - купени с парите на балъците.
                          няма ги като част от актива в издънения баланс за 2019-та

                          много бързо ще разкарат лепенките гръмне ли пирамидата, защото колите им ще бъдат лесно разпознаваеми от дарителите
                          пирамидата ще гръмне юни - за тогава е записано във временните удостоверения, че се дължат дивидентите от по 5000лв на пакет.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            Венелин Димитров Сапунджиев е зам. управител на хотел Дюн
                            Вероятно почти всички в списъка ще ги видим в канала на Ютюб, като г-н Храбър Черешки (както е в протокола от СД) или Чурешки, както е във видеото, не знам кое е верното. Ти си по в час, не са ли това орлетата? Гледам счетоводителя, както ти каза, е вътре, ама не го избраха за член на СД на последното събрание. Или ТР отказа вписването. Що така?
                            Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 18:20.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Остави го да пише. В целия свят само той знае, кога акциите спират да растат и ще се сринат.

                              Абе Далио, така и така си във форума, кажи кога ще се изсипе Дау, да продадем преди това на рибите. После може да вземем някоя по измислена книга от парка
                              дау джоунс ще се изсипе през лятото, когато отворят локдауните и паричните потоци почнат да се изливат - така ще се получи много висока инфлация, която ще се отрази на борсите.. затова мъск и разни други си местят кеша в биткойни. Аз засега се запасявам с марихуаната на тилрей - продавам на рибоците като чукне 98 долара и ги окрадвам яко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                                егати идиота.. щял да прави реклама на България с тия грозни бутафорни коли.. хората ще намразят България като ги видят колко са грозни с това бяло зелено и червено https://www.youtube.com/watch?v=BTzZWJAW8sA
                                това са колите на айвълайн и орлетата - купени с парите на балъците.
                                няма ги като част от актива в издънения баланс за 2019-та

                                много бързо ще разкарат лепенките гръмне ли пирамидата, защото колите им ще бъдат лесно разпознаваеми от дарителите
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X