IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тотке - стига се прави на многострадална Геновева и кажи кво правим ако не видим тия твои прословути 43 милиона лева приход или печалба в отчета на парка за 2020та? И кво правим ако се види пак в отчета, че парка вече е на минус 20 милиона лева? Тука и Ивелин пламенивата може да пробва да се изхвърли

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      То вярно, ти си сеир.
      то вярно, ти си измамник.. даже и никът ти е такъв

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
        Темата може много лесно да се върне към нормалността- банват се тотенкопф и пламенива и се приключва. Заключване на темата е основна цел на троловете, за да могат хората да са в неведение за измамата и да си дават парите.
        тя темата прави реклама по-скоро хахах няма лоша реклама, нали знаеш всички виждат, че вие лъжете като разпрани, пецката дори си призна, че е трол мишок, имам го записано..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
          Темата може много лесно да се върне към нормалността- банват се тотенкопф и пламенива и се приключва. Заключване на темата е основна цел на троловете, за да могат хората да са в неведение за измамата и да си дават парите.
          по-скоро като се баннат троловете хитман. бертрам, джорката, пецката, бота и инвестор4ето...

          Коментар


          • Темата може много лесно да се върне към нормалността- банват се тотенкопф и пламенива и се приключва. Заключване на темата е основна цел на троловете, за да могат хората да са в неведение за измамата и да си дават парите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

              АД или ООД е същото. Купуват се дялове от фирма. Дадох ви пример. Аз съм си закупила акциите от физическо лице. Ако си закупя дялове от ООД пак са от физическо лице. Не можете да разберете понеже не познавате материята.
              Още едно доказателство, че Джендър Михайлов пише от този ник:
              https://nova.bg/news/view/2019/07/26...B0%D1%80%D0%BA

              В самия материал замества акционер със съдружник и съмишленик, а от горни пост виждаме титаничната тъпотия че АД и ООД е едно и също.

              Джендър Михайлов, в материалът казва че са наляти 50-70 милиона евро, после каза лева, а в ГФО-то няма и 12 милиона в актива, кое в вярно?
              Last edited by needtoknowmore; 14.05.2021, 17:31.
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                На админите им се гледа сеир явно.. в нормалните форуми такива тролове или ги нанват или им заключват темата..
                То вярно, ти си сеир.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                  Пичове, на инвестора ще му свърши хард диска скоро
                  На админите им се гледа сеир явно.. в нормалните форуми такива тролове или ги нанват или им заключват темата..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    с църкане по форумите.. той си призна..
                    Остави, остави - иска му се да ми хване спатиите, ама... йок

                    Тотен - кажи на Ранд Пол втората къща в това новото комплексче от къщи ли ще е - до конюшните - или вътре в селото?
                    Той знае ли, че индиректно го наричате и него мишка - щото го играе и той инкогнито като мен
                    Да не го разсърдите, че после и той, заедно със Сорос ще са ви криви....

                    Коментар


                    • Пичове, на инвестора ще му свърши хард диска скоро

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                        С какво се занимавате вие?
                        с църкане по форумите.. той си призна..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                          Тотке - точно на мен адвокати не ми трябват Някой ден ще ти кажа кой съм, бъди сигурен
                          еми хубаво.. айде идвай.. нали прие облога.. или и затова излъга колкото да се направиш на мъж

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                            АД или ООД е същото. Купуват се дялове от фирма. Дадох ви пример. Аз съм си закупила акциите от физическо лице. Ако си закупя дялове от ООД пак са от физическо лице. Не можете да разберете понеже не познавате материята.
                            ......................................__.......... ......................................
                            .............................,-~*`¯lllllll`*~,................................... .......
                            .......................,-~*`lllllllllllllllllllllllllll¯`*-,....................................
                            ..................,-~*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll*-,..................................
                            ...............,-*lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllll.\.......................... .......
                            .............;*`lllllllllllllllllllllllllll,-~*~-,llllllllllllllllllll\............................ ....
                            ..............\lllllllllllllllllllllllllll/.........\;;;;llllllllllll,-`~-,......................... ..
                            ...............\lllllllllllllllllllll,-*...........`~-~-,...(.(¯`*,`,..........................
                            ................\llllllllllll,-~*.....................)_-\..*`*;..)..........................
                            .................\,-*`¯,*`)............,-~*`~................/.....................
                            ..................|/.../.../~,......-~*,-~*`;................/.\..................
                            ................./.../.../.../..,-,..*~,.`*~*................*...\.................
                            ................|.../.../.../.*`...\...........................)....)¯`~,...... ............
                            ................|./.../..../.......)......,.)`*~-,............/....|..)...`~-,.............
                            ..............././.../...,*`-,.....`-,...*`....,---......\..../...../..|.........¯```*~-,,,,
                            ...............(..........)`*~-,....`*`.,-~*.,-*......|.../..../.../............\........
                            ................*-,.......`*-,...`~,..``.,,,-*..........|.,*...,*...|..............\........
                            ...................*,.........`-,...)-,..............,-*`...,-*....(`-,............\.......
                            ......................f`-,.........`-,/...*-,___,,-~*....,-*......|...`-,..........\........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              имаме сделка, взимай адвокати и когото си искаш и идвай в офиса пред камера на лайв в ютуб и фб да видим кой ще победи даже един от адвокатите, ако може да е моносопола, ама той се скри мишката стига сте се крили айде да се разберем веднъж и завинаги лице в лице със силата на закона. Аз ще съм единият от адвокатите.
                              Тотке - точно на мен адвокати не ми трябват Някой ден ще ти кажа кой съм, бъди сигурен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                                когато сте достигне цифрата 600 000 или след 4тата година...
                                Пълна заблуда от вашата страна. Не знам колко тъп един човек трябва да е да повярва на такива неща.
                                Това е горе долу 1600 души на всеки божи ден, да обикалят в един парк с малко забавление и за 30 лева. Само тези които никога не са правили собствен бизнес могат да повярват това.

                                Коментар

                                Working...
                                X