IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

    АД или ООД е същото. Купуват се дялове от фирма. Дадох ви пример. Аз съм си закупила акциите от физическо лице. Ако си закупя дялове от ООД пак са от физическо лице. Не можете да разберете понеже не познавате материята.
    Още едно доказателство, че Джендър Михайлов пише от този ник:
    https://nova.bg/news/view/2019/07/26...B0%D1%80%D0%BA

    В самия материал замества акционер със съдружник и съмишленик, а от горни пост виждаме титаничната тъпотия че АД и ООД е едно и също.

    Джендър Михайлов, в материалът казва че са наляти 50-70 милиона евро, после каза лева, а в ГФО-то няма и 12 милиона в актива, кое в вярно?
    Last edited by needtoknowmore; 14.05.2021, 17:31.
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      На админите им се гледа сеир явно.. в нормалните форуми такива тролове или ги нанват или им заключват темата..
      То вярно, ти си сеир.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
        Пичове, на инвестора ще му свърши хард диска скоро
        На админите им се гледа сеир явно.. в нормалните форуми такива тролове или ги нанват или им заключват темата..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          с църкане по форумите.. той си призна..
          Остави, остави - иска му се да ми хване спатиите, ама... йок

          Тотен - кажи на Ранд Пол втората къща в това новото комплексче от къщи ли ще е - до конюшните - или вътре в селото?
          Той знае ли, че индиректно го наричате и него мишка - щото го играе и той инкогнито като мен
          Да не го разсърдите, че после и той, заедно със Сорос ще са ви криви....

          Коментар


          • Пичове, на инвестора ще му свърши хард диска скоро

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

              С какво се занимавате вие?
              с църкане по форумите.. той си призна..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                Тотке - точно на мен адвокати не ми трябват Някой ден ще ти кажа кой съм, бъди сигурен
                еми хубаво.. айде идвай.. нали прие облога.. или и затова излъга колкото да се направиш на мъж

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                  АД или ООД е същото. Купуват се дялове от фирма. Дадох ви пример. Аз съм си закупила акциите от физическо лице. Ако си закупя дялове от ООД пак са от физическо лице. Не можете да разберете понеже не познавате материята.
                  ......................................__.......... ......................................
                  .............................,-~*`¯lllllll`*~,................................... .......
                  .......................,-~*`lllllllllllllllllllllllllll¯`*-,....................................
                  ..................,-~*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll*-,..................................
                  ...............,-*lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllll.\.......................... .......
                  .............;*`lllllllllllllllllllllllllll,-~*~-,llllllllllllllllllll\............................ ....
                  ..............\lllllllllllllllllllllllllll/.........\;;;;llllllllllll,-`~-,......................... ..
                  ...............\lllllllllllllllllllll,-*...........`~-~-,...(.(¯`*,`,..........................
                  ................\llllllllllll,-~*.....................)_-\..*`*;..)..........................
                  .................\,-*`¯,*`)............,-~*`~................/.....................
                  ..................|/.../.../~,......-~*,-~*`;................/.\..................
                  ................./.../.../.../..,-,..*~,.`*~*................*...\.................
                  ................|.../.../.../.*`...\...........................)....)¯`~,...... ............
                  ................|./.../..../.......)......,.)`*~-,............/....|..)...`~-,.............
                  ..............././.../...,*`-,.....`-,...*`....,---......\..../...../..|.........¯```*~-,,,,
                  ...............(..........)`*~-,....`*`.,-~*.,-*......|.../..../.../............\........
                  ................*-,.......`*-,...`~,..``.,,,-*..........|.,*...,*...|..............\........
                  ...................*,.........`-,...)-,..............,-*`...,-*....(`-,............\.......
                  ......................f`-,.........`-,/...*-,___,,-~*....,-*......|...`-,..........\........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    имаме сделка, взимай адвокати и когото си искаш и идвай в офиса пред камера на лайв в ютуб и фб да видим кой ще победи даже един от адвокатите, ако може да е моносопола, ама той се скри мишката стига сте се крили айде да се разберем веднъж и завинаги лице в лице със силата на закона. Аз ще съм единият от адвокатите.
                    Тотке - точно на мен адвокати не ми трябват Някой ден ще ти кажа кой съм, бъди сигурен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                      когато сте достигне цифрата 600 000 или след 4тата година...
                      Пълна заблуда от вашата страна. Не знам колко тъп един човек трябва да е да повярва на такива неща.
                      Това е горе долу 1600 души на всеки божи ден, да обикалят в един парк с малко забавление и за 30 лева. Само тези които никога не са правили собствен бизнес могат да повярват това.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                        АД или ООД е същото. Купуват се дялове от фирма. Дадох ви пример. Аз съм си закупила акциите от физическо лице. Ако си закупя дялове от ООД пак са от физическо лице. Не можете да разберете понеже не познавате материята.
                        Ивелине, гуру финансово - осъзнаваш ли каква ТОТАЛНА глупост си написал? Да не говорим, че направо сам си противоречиш А после защо хората ви се смеят и се гаврят с вас - щото никой не знае в даден момент кой ползва единствената мозъчна клетка в целия Тугедър
                        Last edited by Jorkata; 14.05.2021, 14:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                          О, факт - не мога да разплета кошницата на вашата схема. Тя е правена не от случайни хора...

                          Аз мога само едно да направя - да видя на живо всичко (вас, парка, селото), да ви чуя приказките, да видя начина на и вестиране при вас, гигантските проценти лихви, които давате и т.н.
                          И все на сигнални лампи се натъквам....
                          И да - не искам да имам нищо общо с вас. Ама май още не го разбирате, щото само ме тормозите...

                          То ще дойде време някой, който може да ви разплете кошницата, да се захване с вас и тогава ще излезнат нещата

                          П.П. Тотю - сложи си в рамка скрийншота, ако искаш, и си го сложете в офиса на Гребен Планина Мен каквото и да ме наричате - вие не можете да ме засегнете А и съм същия като вас тук, не мислиш ли
                          С какво се занимавате вие?

                          Коментар


                          • 600 000
                            Бах тоз коз дето го дърпате всичките там

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                              за пореден път доказваш, че си долен лъжец. В бизнес плана е записано, че за първата година се очакват 55 000 туристи и тази точка беше спазена. Никъде в плана не се споменават 800 000. 600 000 са планирани едва за 4тата година. И освен това е записано, че дивиденти ще започнат да изплащат когато сте достигне цифрата 600 000 или след 4тата година, тоест края на 2024та.

                              ДОЛНИ ЛЪЖЦИ СТЕ ВСИЧКИТЕ ТУКА И САМИ ГО ЗНАЕТЕ, ЗАЩОТО СТЕ ЧЕЛИ БИЗНЕС ПЛАНА!
                              Няма такива цифри като гледам в бизнес плана. Благодаря че ни напомни. Аз говоря за каквото говориха консултанти от тугедър преди години когато почнаха да продават акции. '600 - 800 000 туристи на година' беше един от най-повтарящи лозунги.

                              Но си прав, в плана не пише 800 000, а 300 000, което пак е нелепо и е с цел измамване на инвесторите.

                              Бизнес плана е достъпен тук: https://www.docdroid.net/uBNtBt0/biz...p-pdf#page=105

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                                О, факт - не мога да разплета кошницата на вашата схема. Тя е правена не от случайни хора...

                                Аз мога само едно да направя - да видя на живо всичко (вас, парка, селото), да ви чуя приказките, да видя начина на и вестиране при вас, гигантските проценти лихви, които давате и т.н.
                                И все на сигнални лампи се натъквам....
                                И да - не искам да имам нищо общо с вас. Ама май още не го разбирате, щото само ме тормозите...

                                То ще дойде време някой, който може да ви разплете кошницата, да се захване с вас и тогава ще излезнат нещата

                                П.П. Тотю - сложи си в рамка скрийншота, ако искаш, и си го сложете в офиса на Гребен Планина Мен каквото и да ме наричате - вие не можете да ме засегнете А и съм същия като вас тук, не мислиш ли
                                е ти явно си свикнал вече.. можем, обаче да покажем на българите какво представляват враговете на парка - едни църкащи анонимни мишоци а ти си чакай някой да дойде.. такива като тебе едно време чакаха русия, после чакаха германия, после чакаха америка... и ти като тях ще си умреш в чакане

                                Коментар

                                Working...
                                X