IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

    това е съвсем друго и не става въпрос за лихва, а за дивиденти.. Фондът на Ивелин е съвсем друго - вкарваш минимум 20 бона и от следващия месец почват да ти изплащат месечни вноски - на 100 000лв примерно това са 12 000лв, тоест всеки месец ти превеждат по 1000лв и тоя фонд работи от 2012 година и никога досега не е имало забавяне или спиране на вноските.

    Пирамидите обикновено до десетата година вече са изгърмели, особено пък ако има и някаква голяма криза като 2020та, както е случаят с вашия любимец, чиято пирамида не устоя на кризата 2008 за разлика от "пирамидата" ИП, който въпреки смъртта на българския туризъм не умря в момента мога да кажа, че ИП има повече посетители от Слъчнев бряг .

    Освен това договорите са годишни - след 1 година, ако решиш го удължаваш за още една, ако решиш си изтегляш парите с печалбата.

    п.п. явно апк наистина не ти говори нищо.. съжалявам те..
    Как мога да се запиша в този Фонд? Имам над 100к които седят в банка на почти нулева лихва и бих искал да ги инвестирам в нещо малко по-доходоносно. Каква е процедурата по кандидатстване за Фонда? Благодаря предварително. Пишете ми на лично.
    Last edited by Yolo; 15.05.2021, 17:57.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

      това е съвсем друго и не става въпрос за лихва, а за дивиденти.. Фондът на Ивелин е съвсем друго - вкарваш минимум 20 бона и от следващия месец почват да ти изплащат месечни вноски - на 100 000лв примерно това са 12 000лв, тоест всеки месец ти превеждат по 1000лв и тоя фонд работи от 2012 година и никога досега не е имало забавяне или спиране на вноските.
      О, това лихварство ли е? БНБ нали точно затова ви беше осъдило - развиване на банково дело без нужните банкови разрешения?

      Мале какви схеми въртите....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

        това е съвсем друго и не става въпрос за лихва, а за дивиденти.. Фондът на Ивелин е съвсем друго - вкарваш минимум 20 бона и от следващия месец почват да ти изплащат месечни вноски - на 100 000лв примерно това са 12 000лв, тоест всеки месец ти превеждат по 1000лв и тоя фонд работи от 2012 година и никога досега не е имало забавяне или спиране на вноските. Освен това договорите са годишни - след 1 година, ако решиш го удължаваш за още една, ако решиш си изтегляш парите с печалбата.

        п.п. явно апк наистина не ти говори нищо.. съжалявам те..
        Виж сега - не ме интересува дали по тугедърски му викате лихва, дивидент или фиктивна неустойка по неизпълнение на договор - давате 20% печалба на година и това е.

        И не ми се измъквай с АПК - няма никакви инстанции (за които говориш) и Ивелин сам си призна, че е глобяван. Точка. Лично гуруто го каза, а нали вие сляпо му вярвате; поемай, приемай и продължавай с лъжите и измамите А и нали вече се знае, че Ивелин е съден за банкови измами, така че няма как да дава "лихва" - капиш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
          Виж какво съм ти цитирал долу и после си погледни тоя ти пост

          Кефиш ме много - щи звънна

          И като заговорихме за проценти - казваш, че не давате 20%? Защо тогава получавам спам за някакво юртено селище с 20% годишна възвръщаемост?
          това е съвсем друго и не става въпрос за лихва, а за дивиденти.. Фондът на Ивелин е съвсем друго - вкарваш минимум 20 бона и от следващия месец почват да ти изплащат месечни вноски - на 100 000лв примерно това са 12 000лв, тоест всеки месец ти превеждат по 1000лв и тоя фонд работи от 2012 година и никога досега не е имало забавяне или спиране на вноските.

          Пирамидите обикновено до десетата година вече са изгърмели, особено пък ако има и някаква голяма криза като 2020та, както е случаят с вашия любимец, чиято пирамида не устоя на кризата 2008 за разлика от "пирамидата" ИП, който въпреки смъртта на българския туризъм не умря в момента мога да кажа, че ИП има повече посетители от Слъчнев бряг .

          Освен това договорите са годишни - след 1 година, ако решиш го удължаваш за още една, ако решиш си изтегляш парите с печалбата.

          п.п. явно апк наистина не ти говори нищо.. съжалявам те..
          Last edited by totenkopf; 15.05.2021, 17:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

            Абе илитерат.. АПК случайно говори ли ти нещо???!?!? ЧЛЕН 1 ТОЧКА 1?!?! КАК БНБ ЩЕ ИМА ИНСТАЦИИ БЕЕЕЕ?!?!?!?.. Божееее, Божеее гледам и не вярвам на очите си.... финансовите експерти на България, дами и господа.... бях, чел изследване на ЕК, че българите са най-финансово неграмотната нация, но очевидно са и най-правно неграмотната...

            сега сигурно ще помислиш, че апк е аграрно-промишлен комплекс и ще ме питаш какво общо има и защо ти говоря за соц земеделие...

            след ония тримата и ти май ще ми влезеш в личния бан на сетингс.. направо усещам как ми умират мозъчните клетки, докато общувам с толкова неграмотни тролове с нулева обща култура, камо ли финансова или правна.. все едно да наливам вода в пясъка...
            Виж какво съм ти цитирал долу и после си погледни тоя ти пост

            Кефиш ме много - щи звънна

            И като заговорихме за проценти - казваш, че не давате 20%? Защо тогава получавам спам за някакво юртено селище с 20% годишна възвръщаемост?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение


              Моля те - обясни как точно глоба, наложена от БНБ, после пада на втора инстанция Каква е тая втора инстанция на БНБ

              Да не говорим, че Ивелин си призна, че е бил глобяван от БНБ, а не че е падала имагинерна глоба на някаква инстанция
              Абе илитерат.. АПК случайно говори ли ти нещо???!?!? ЧЛЕН 1 ТОЧКА 1?!?! КАК БНБ ЩЕ ИМА ИНСТАЦИИ БЕЕЕЕ?!?!?!?.. Божееее, Божеее гледам и не вярвам на очите си.... финансовите експерти на България, дами и господа.... бях, чел изследване на ЕК, че българите са най-финансово неграмотната нация, но очевидно са и най-правно неграмотната...

              сега сигурно ще помислиш, че апк е аграрно-промишлен комплекс и ще ме питаш какво общо има и защо ти говоря за соц земеделие...

              след ония тримата и ти май ще ми влезеш в личния бан на сетингс.. направо усещам как ми умират мозъчните клетки, докато общувам с толкова неграмотни тролове с нулева обща култура, камо ли финансова или правна.. все едно да наливам вода в пясъка...
              Last edited by totenkopf; 15.05.2021, 16:47.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                тая лъжа за бнб докога ще я спамите.. говорите за глоби наложени на 1ва инстанция неправомерно и след това отменени на 2ра.

                Моля те - обясни как точно глоба, наложена от БНБ, после пада на втора инстанция Каква е тая втора инстанция на БНБ

                Да не говорим, че Ивелин си призна, че е бил глобяван от БНБ, а не че е падала имагинерна глоба на някаква инстанция

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение


                  О, видях по време на визитата ми и някои от вашите големци, да.
                  Шефа ви говори всичко, което вие говорите!
                  Аз защо мислиш, че казвам, че всички сте промити мозъци - защото говорите всичко, което той ви бута в празните главички и никой не подлага на съмнение действията му. Просто му вярвате сляпо.
                  Някой да подлага на съмнение действията му? Откъде ви генерира баснословните 20+ процента лихва на година?
                  Преди години БНБ го е глобило за нелегални банкови действия, ама сега покрай схемата ИП всичко минава като “инвестиции”. И сега е свободен да ви предлага колкото му душа иска % лихви под формата на “възвръщаемост” и БНБ не може да го пипне

                  А за Ивелин - има цялата свобода да обясни тук, ама...и той май мишкува като мен, та се крие и не смее да излезне с името си и да обясни...))

                  Адвокат Савов да ти говори нещо? И не аз говоря за ООД, а Ивелин го каза Сверете си версиите.
                  “Акциите” се купуват от адвоката. В по-предни постове можеш да намериш и договорът за покупко-продажба И този договор ли си измислям?

                  Кое не е вярно за реинвестирането? В момента, в който почете някое поточе от вас (така се изразявате вие) веднага заливате с по-добри оферти. Целта е парите да стоят при вас, не мислиш ли

                  и какви отговори даде той на въпросите, които ти тук спамиш? такива 20% никога не е имало.. бяха 14% а в момента са 12%.. познавам човек, който от 7 години парите са му при фонда на ивелин 80 000лв и винаги му е плащал лихвата 14% и то на месечни вноски. Единствено, заради кризата през 2020 я намалиха на 12%.

                  тая лъжа за бнб докога ще я спамите.. говорите за глоби наложени на 1ва инстанция неправомерно и след това отменени на 2ра. Същата работа беше и онова дело, че ип бил незаконен музей, което беше спечелено от ип на 2ра. И как ти каза Ивелин, че казва това оод? Акциите се продават през савов, а не директно от ип, защото в противен случай ще бъде нарушен ЗППЦК и КФН ще ликвидира Исторически парк АД. Парите не стоят в ничий джоб, а се наливат за строителство, виждал съм банковите сметки и в тях има общо 30тина хиляди лева.. ако парите се крадяха и потъваха в тия банкови сметки щеше да има десетки милиони.. В момента естествено, че приходите се наливат за строителство, защото все пак тоя парк първо трябва да е завършен, именно затова е записано в плана, че дивиденти ще се дават след 2024та и когато стигне 600 000 туристи в противен случай, ако приходите се раздават, вместо да се достроява тоя парк никога няма да бъде завършен..

                  проста логика, ама явно трудно разбираема за хора, които никога през живота си не са създали нито един бизнес, камо ли АД,ама се мислят за големите експерти и разбирачи тука...
                  Last edited by totenkopf; 15.05.2021, 16:27.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                    интересно след като уж си ходил и си говорил с Ивелин и останалите защо не им зададе на тях тези въпроси.. или и за това нямаш топки.. и я кажи как се казва въпросното оод да го проверим а това за реинвестирането е поредната долна лъжа, защото за новите обекти се откриват нови самостоятелни дружества, които са отделни от ИП.

                    п.п. баннах с тая новата опция пирамидата, инвестор4е и меанднещоси, защото засега те са най-безмислените тролове тук и ми запълват много излишно пространство..

                    О, видях по време на визитата ми и някои от вашите големци, да.
                    Шефа ви говори всичко, което вие говорите!
                    Аз защо мислиш, че казвам, че всички сте промити мозъци - защото говорите всичко, което той ви бута в празните главички и никой не подлага на съмнение действията му. Просто му вярвате сляпо.
                    Някой да подлага на съмнение действията му? Откъде ви генерира баснословните 20+ процента лихва на година?
                    Преди години БНБ го е глобило за нелегални банкови действия, ама сега покрай схемата ИП всичко минава като “инвестиции”. И сега е свободен да ви предлага колкото му душа иска % лихви под формата на “възвръщаемост” и БНБ не може да го пипне

                    А за Ивелин - има цялата свобода да обясни тук, ама...и той май мишкува като мен, та се крие и не смее да излезне с името си и да обясни...))

                    Адвокат Савов да ти говори нещо? И не аз говоря за ООД, а Ивелин го каза Сверете си версиите.
                    “Акциите” се купуват от адвоката. В по-предни постове можеш да намериш и договорът за покупко-продажба И този договор ли си измислям?

                    Кое не е вярно за реинвестирането? В момента, в който почете някое поточе от вас (така се изразявате вие) веднага заливате с по-добри оферти. Целта е парите да стоят при вас, не мислиш ли


                    Коментар


                    • поредната картина, достойна за Лувъра и вдъхновена, благодарение на Исторически парк. Ако не беше тая "шайка измамници лъжепатриоти", българското изкуство никога нямаше да се възроди и щеше да продължи да умира под формата на шоросоидни модърн арт инсталации, докато истинските художници тънат в немотия.... Не само това, а и вече българи от чужбина се връщат обратно да живеят в България като един българин художник от Швеция Христо Кузманов, който за първи път от 30 години стъпи на родна земя след като е бил прогонен от т.нар. демокрация https://www.facebook.com/HistoricalP...type=3&theater
                      Last edited by totenkopf; 15.05.2021, 15:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                        Няма листи Тотю - просто малко по-културно се дръж. Културни събития уж организирате, а ти се държиш като пъпчат тинейджър...

                        По темата - за всички е ясно какви лъжи изричаш тук:
                        - сенатор в парка - пълни глупости!! Така приказвате на потенциалните инвеститори при вас, да да ви клъвнат! Мошенници!!
                        - 43 милиона приход или печалба (за теб май е едно и също) - стана ясно, че включваш тук приходи от продажби на къщи. Това няма нищо общо с ИП и потенциалните му приходи за 2020, защото минават през съвсем отделни фирми.
                        - за Ивелин 70млн лева или 70млн евро май е едно и също. От интервюто, постнато по-надолу, е видно. Който не вярва - да го изгледа и сам да си прецени:

                        https://nova.bg/news/view/2019/07/26...ия-парк

                        - чакаме ГФО и да видим всичките тези 70млн лева или евро (вече и аз се оплитам във вашите лъжи) в графа активи. Поне ти така лично писа така няколко поста надолу.

                        - акции не се притежават, защото не се прави покупка от Исторически Парк АД, а от ООД с няколко собственика, които държат всички акции.
                        Между другото - как ще има дивидент, като мажоритара ще държи 65% (контролния пакет) от акциите? Като всяка растяща фирма ще кажат 2024г - ами тази година няма да дадем обещания дивидент, защото искаме да инвестираме в еди-какво си около ИП (и разбира се ще обещаят някаква още по-тлъста месечна лихва, за да усмирят “акционерите” (горките “акционери” - не притежават нито една акция...)
                        интересно след като уж си ходил и си говорил с Ивелин и останалите защо не им зададе на тях тези въпроси.. или и за това нямаш топки.. и я кажи как се казва въпросното оод да го проверим а това за реинвестирането е поредната долна лъжа, защото за новите обекти се откриват нови самостоятелни дружества, които са отделни от ИП.

                        п.п. баннах с тая новата опция пирамидата, инвестор4е и меанднещоси, защото засега те са най-безмислените тролове тук и ми запълват много излишно пространство..
                        Last edited by totenkopf; 15.05.2021, 15:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                          то като гледам и аз съм във вашата листа на банване
                          Няма листи Тотю - просто малко по-културно се дръж. Културни събития уж организирате, а ти се държиш като пъпчат тинейджър...

                          По темата - за всички е ясно какви лъжи изричаш тук:
                          - сенатор в парка - пълни глупости!! Така приказвате на потенциалните инвеститори при вас, да да ви клъвнат! Мошенници!!
                          - 43 милиона приход или печалба (за теб май е едно и също) - стана ясно, че включваш тук приходи от продажби на къщи. Това няма нищо общо с ИП и потенциалните му приходи за 2020, защото минават през съвсем отделни фирми.
                          - за Ивелин 70млн лева или 70млн евро май е едно и също. От интервюто, постнато по-надолу, е видно. Който не вярва - да го изгледа и сам да си прецени:

                          https://nova.bg/news/view/2019/07/26...ия-парк

                          - чакаме ГФО и да видим всичките тези 70млн лева или евро (вече и аз се оплитам във вашите лъжи) в графа активи. Поне ти така лично писа така няколко поста надолу.

                          - акции не се притежават, защото не се прави покупка от Исторически Парк АД, а от ООД с няколко собственика, които държат всички акции.
                          Между другото - как ще има дивидент, като мажоритара ще държи 65% (контролния пакет) от акциите? Като всяка растяща фирма ще кажат 2024г - ами тази година няма да дадем обещания дивидент, защото искаме да инвестираме в еди-какво си около ИП (и разбира се ще обещаят някаква още по-тлъста месечна лихва, за да усмирят “акционерите” (горките “акционери” - не притежават нито една акция...)
                          Last edited by Petsov; 15.05.2021, 11:29.

                          Коментар


                          • Моля админите да баннат историческите тролове тотенкопф и пламенива. Няма да стане вашето да се заключи темата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                              Оо, благодаря ти Тотю - вече съм в официалните листи за банване от вас тугедърците

                              Интересно интервю пуснато преди няколко поста.
                              Интересно как Ивелин първо казва, че инвестираните пари в Парка са 70млн евро и после се поправя на 70млн лева...
                              Ей така за част от секундата сваля цифрата наполовина...
                              Вие въобще знаете ли самите вие колко пари сте вкарали в Парка??? Защото е ясно, че активи нямате.... Тогава къде са парите?

                              Сенатор Пол не ви ли пита същите въпроси като си купи къщите?

                              то като гледам и аз съм във вашата листа на банване

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                по-скоро като се баннат троловете хитман. бертрам, джорката, пецката, бота и инвестор4ето...
                                Оо, благодаря ти Тотю - вече съм в официалните листи за банване от вас тугедърците

                                Интересно интервю пуснато преди няколко поста.
                                Интересно как Ивелин първо казва, че инвестираните пари в Парка са 70млн евро и после се поправя на 70млн лева...
                                Ей така за част от секундата сваля цифрата наполовина...
                                Вие въобще знаете ли самите вие колко пари сте вкарали в Парка??? Защото е ясно, че активи нямате.... Тогава къде са парите?

                                Сенатор Пол не ви ли пита същите въпроси като си купи къщите?


                                Коментар

                                Working...
                                X