IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    е имаше късмет, че бяха лицемери и не те бъзикаха право в лицето, ама в яйцето даже и вицове разправяха за тебе
    Ти “яйцето” си го виждал само на цветна картичка. Ще ми е интересно да гледам докрай сеира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      А тия хилавите орлета, ако искат да идват за мен първо ще трябва да минат през моите момчета и евентуално да се разходят до Монако, че в тая кочина идвам само да изпързалям поредния бай ганьо, който се мисли за големия тарикат.
      Не знам какво си спечелил последните две години, че вече можеш да си позволиш да живееш в Монако. Твоя работа, поздравления.
      Казвам две години, щото през 2019, както сам каза, си шитнал 3 пакета акции @ 45 000 лв. и те са ти спасили живота. Тия пари са за 2 месеца макс в Монако, ако живееш горе-долу прилично. Нямаше да ти трябват пакетите да ги шиткаш, ако тогава си бил там.
      Разсъждавам по твои писания, мога и да греша, коригирай ако трябва.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Добре би било да го видим наистина, но имам съмнения за нашата прокуратура. Трудно се задействат, дори да са сезирани, а пък камо ли сами да го направят.
        В тая схема тук ако влязат, мисля, че трудно ще се оправят. Апостолите са си вързали нещата законово ми се струва. А и никой не се оплаква от тях. Орлетата дори са щастливи заедно и биха скочили срещу такива самоволни действия на прокурора. С нещо ми мяза на кибуц схемата
        Авалон държавата на Айвалин, - държава в държавата
        хахаах те във варна прокурорите един обвинителен акт не могат да напишат без правописни грешки, па камо ли да разплетат системите на анaтoли савов

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Аз пък във връзка с тази тема си мислех кога ли прокуратурата ще започне често често да се самосезира, както и КФН? За мен ще е индикция, че вървим в правилна посока.

          Едно самосезиране не би дошло зле за останалите подобни мошеници.
          Добре би било да го видим наистина, но имам съмнения за нашата прокуратура. Трудно се задействат, дори да са сезирани, а пък камо ли сами да го направят.
          В тая схема тук ако влязат, май трудно ще се оправят. Апостолите са си вързали нещата законово ми се струва. А и никой не се оплаква от тях. Почти Цялото село е тяхно, в комплект с кмета. Орлетата дори са щастливи заедно и биха скочили срещу такива самоволни действия на прокурора. С нещо ми мяза на кибуц схемата
          Авалон държавата на Айвалин, - държава в държавата
          Last edited by precakanoto; 10.02.2021, 19:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            селенче, спри да ми дрънкаш наизуст колежке и първо отиди до окръжната във варна да се запознаеш с преписките и после ходи да се излагаш като кифла по форумите...
            Ако всичко по “преписките” бе ок, нямаше да си изнервен. “Селенчето” не се “излага”, а те хвана, как дрънкаш глупости. “Селенчето”, когато е работила казуси в “окръжната” във Варна ти си бил на татко си в едно стратегическо интимно място.

            По какво личи - по явната неграмотност с която пишеш. Нека позная Бургаски “свободен” ЮФ, или май и във Варна имаше някаква пародия на ЮФ Монтана?

            Мъка.

            Едно ще ти каже “Селенчето”. Ако ги вършат въпросните юнаци, каквито ги вършат, рано или късно ще ги погнат. Хеле пък по избори. Просто още не са изгърмели и не са прекалили достатъчно.
            Last edited by Selena; 10.02.2021, 19:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

              Е сега вече е ясно, че не се познаваме
              Това забравих да напиша, че и то да остане - този потребител не знам кой е, в самото начало написах, че е съмнителен профил и вероятно поредния агент на гуруто. Подканих го да ми пише за да разкрие кой е, след като твърди, че сме били колеги в Университета, разбира се това не се случи
              Скоро ще има нови тролове.
              е имаше късмет, че бяха лицемери и не те бъзикаха право в лицето, ама в яйцето даже и вицове разправяха за тебе

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                ... Иначе Наско го подбъзиквам, защото в су беше един от най-големите лузъри и доста го е:аха зад гърба му.. смешник си беше, но този път ще се окаже, че има доста в хляб в него,.........
                Е сега вече е ясно, че не се познаваме
                Това забравих да напиша, че и то да остане - този потребител не знам кой е, в самото начало написах, че е съмнителен профил и вероятно поредния агент на гуруто. Подканих го да ми пише за да разкрие кой е, след като твърди, че сме били колеги в Университета, разбира се това не се случи
                Скоро ще има нови тролове.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Aха. Тук, доколкото чета по диагонал си имаме жизнен състав на продължавано престъпление за финансова измама на голяма група хора, драги.

                  Какви данъци, какви пет лева, ква давност, като предполагаемата измама си тече към настоящия момент???

                  Развеселих се.
                  сел(я)енче, спри да ми дрънкаш наизуст, колежке и първо отиди до окръжната във варна да се запознаеш с преписките и после ходи да се излагаш като кифла по форумите... тия трите ? издават, че ти е дошъл периодът.. иди си легни 5-6 дена да ти мине и се върни.
                  Last edited by raydalio; 10.02.2021, 19:43.

                  Коментар


                  • За по чваме ги.

                    https://www.facebook.com/ivelin.miha...1907640502613/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Нещо заигравка имаш с някакъв Атанас, под който визираш monopola , той те попита кой си, но ти тактично отмина въпроса
                      КФН въобще вдигнаха ръце от пирамидата и казаха, че не е тяхна работа тогава. Доста умело се позова на чл.221 от ЗППЦК, но за глоба от КФН не се е чуло. БНБ само им тресна неква глобичка, която за Айвалин е пари за семки. Нищо повече няма. Въобще интересна работа. Доста си запознат с нещата, а ако само си влязъл в пирамидата за да спечелиш, нямаше да ти пука какво става нататък с нея, дори не би се осветлявал толкова публично. Успял си, взел си. Що трябва целият свят да разбере? Че и да рискуваш схемарите да те подгонят В клетвите на сектата нали имаше омерта, даже в устава е записана
                      ами не се е чуло, защото в състава на правната норма има дупка, през която ивелин е минал - както винаги некадърно написана разпоредба.. аз съм си сеирджия и си гледам шоуто какво лошо има.. защо да не разбере? аз съм егоцентричен човек и най-обичам да ми съскат малки рибки от завист а от байганьовското племе, както знаем по-завистливо няма и това ми доставя вътрешно удоволствие да гледам как бай ганьо се дави в собствената си злоба и завист. А тия хилавите орлета, ако искат да идват за мен първо ще трябва да минат през моите момчета и евентуално да се разходят до Монако, че в тая кочина идвам само да изпързалям поредния бай ганьо, който се мисли за големия тарикат. Но 1300 шарана наведнъж да им обирам апартаментите, Атанас като ги изгърми ще си е голям улов.. Иначе Наско го подбъзиквам, защото в су беше един от най-големите лузъри и доста го е:аха зад гърба му.. смешник си беше, но този път ще се окаже, че има доста в хляб в него, така че му стискам палци да ми свърши мръсната работа, а после аз обера дивидентите, пардон апартаментите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        то делото беше за некви данъци
                        Aха. Тук, доколкото чета по диагонал си имаме жизнен състав на продължавано престъпление за финансова измама на голяма група хора, драги.

                        Какви данъци, какви пет лева, ква давност, като предполагаемата измама си тече към настоящия момент???

                        Развеселих се.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          те се самозериха още края на 2018.. то докато се наканят делото ще се прекати по давност
                          Нещо заигравка имаш с някакъв Атанас, под който визираш monopola , той те попита кой си, но ти тактично отмина въпроса
                          КФН въобще вдигнаха ръце от пирамидата и казаха, че не е тяхна работа тогава. Доста умело се позова на чл.221 от ЗППЦК, но за глоба от КФН не се е чуло. БНБ само им тресна неква глобичка, която за Айвалин е пари за семки. Нищо повече няма. Въобще интересна работа. Доста си запознат с нещата, а ако само си влязъл в пирамидата за да спечелиш, нямаше да ти пука какво става нататък с нея, дори не би се осветлявал толкова публично. Успял си, взел си. Що трябва целият свят да разбере? Че и да рискуваш схемарите да те подгонят В клетвите на сектата нали имаше омерта, даже в устава е записана
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Каква давност при продължавано престъпление? Къде сте учили право?
                            то делото беше за некви данъци.. първо се запознайте квалификацията на престъплението и после давайте правни обосновки..
                            Last edited by raydalio; 10.02.2021, 19:27.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              те се самозериха още края на 2018.. то докато се наканят делото ще се прекати по давност
                              Каква давност при продължавано престъпление? Къде сте учили право?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Аз пък във връзка с тази тема си мислех кога ли прокуратурата ще започне често често да се самосезира, както и КФН? За мен ще е индикция, че вървим в правилна посока.

                                Едно самосезиране не би дошло зле за останалите подобни мошеници.
                                те се самозериха още края на 2018.. то докато се наканят делото ще се прекати по давност

                                Коментар

                                Working...
                                X