IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

    АД или ООД е същото. Купуват се дялове от фирма. Дадох ви пример. Аз съм си закупила акциите от физическо лице. Ако си закупя дялове от ООД пак са от физическо лице. Не можете да разберете понеже не познавате материята.
    Ивелине, гуру финансово - осъзнаваш ли каква ТОТАЛНА глупост си написал? Да не говорим, че направо сам си противоречиш А после защо хората ви се смеят и се гаврят с вас - щото никой не знае в даден момент кой ползва единствената мозъчна клетка в целия Тугедър
    Last edited by Jorkata; 14.05.2021, 14:07.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

      О, факт - не мога да разплета кошницата на вашата схема. Тя е правена не от случайни хора...

      Аз мога само едно да направя - да видя на живо всичко (вас, парка, селото), да ви чуя приказките, да видя начина на и вестиране при вас, гигантските проценти лихви, които давате и т.н.
      И все на сигнални лампи се натъквам....
      И да - не искам да имам нищо общо с вас. Ама май още не го разбирате, щото само ме тормозите...

      То ще дойде време някой, който може да ви разплете кошницата, да се захване с вас и тогава ще излезнат нещата

      П.П. Тотю - сложи си в рамка скрийншота, ако искаш, и си го сложете в офиса на Гребен Планина Мен каквото и да ме наричате - вие не можете да ме засегнете А и съм същия като вас тук, не мислиш ли
      С какво се занимавате вие?

      Коментар


      • 600 000
        Бах тоз коз дето го дърпате всичките там

        Коментар


        • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

          за пореден път доказваш, че си долен лъжец. В бизнес плана е записано, че за първата година се очакват 55 000 туристи и тази точка беше спазена. Никъде в плана не се споменават 800 000. 600 000 са планирани едва за 4тата година. И освен това е записано, че дивиденти ще започнат да изплащат когато сте достигне цифрата 600 000 или след 4тата година, тоест края на 2024та.

          ДОЛНИ ЛЪЖЦИ СТЕ ВСИЧКИТЕ ТУКА И САМИ ГО ЗНАЕТЕ, ЗАЩОТО СТЕ ЧЕЛИ БИЗНЕС ПЛАНА!
          Няма такива цифри като гледам в бизнес плана. Благодаря че ни напомни. Аз говоря за каквото говориха консултанти от тугедър преди години когато почнаха да продават акции. '600 - 800 000 туристи на година' беше един от най-повтарящи лозунги.

          Но си прав, в плана не пише 800 000, а 300 000, което пак е нелепо и е с цел измамване на инвесторите.

          Бизнес плана е достъпен тук: https://www.docdroid.net/uBNtBt0/biz...p-pdf#page=105

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

            О, факт - не мога да разплета кошницата на вашата схема. Тя е правена не от случайни хора...

            Аз мога само едно да направя - да видя на живо всичко (вас, парка, селото), да ви чуя приказките, да видя начина на и вестиране при вас, гигантските проценти лихви, които давате и т.н.
            И все на сигнални лампи се натъквам....
            И да - не искам да имам нищо общо с вас. Ама май още не го разбирате, щото само ме тормозите...

            То ще дойде време някой, който може да ви разплете кошницата, да се захване с вас и тогава ще излезнат нещата

            П.П. Тотю - сложи си в рамка скрийншота, ако искаш, и си го сложете в офиса на Гребен Планина Мен каквото и да ме наричате - вие не можете да ме засегнете А и съм същия като вас тук, не мислиш ли
            е ти явно си свикнал вече.. можем, обаче да покажем на българите какво представляват враговете на парка - едни църкащи анонимни мишоци а ти си чакай някой да дойде.. такива като тебе едно време чакаха русия, после чакаха германия, после чакаха америка... и ти като тях ще си умреш в чакане

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

              АД или ООД е същото. Купуват се дялове от фирма. Дадох ви пример. Аз съм си закупила акциите от физическо лице. Ако си закупя дялове от ООД пак са от физическо лице. Не можете да разберете понеже не познавате материята.
              О, факт - не мога да разплета кошницата на вашата схема. Тя е правена не от случайни хора...

              Аз мога само едно да направя - да видя на живо всичко (вас, парка, селото), да ви чуя приказките, да видя начина на и вестиране при вас, гигантските проценти лихви, които давате и т.н.
              И все на сигнални лампи се натъквам....
              И да - не искам да имам нищо общо с вас. Ама май още не го разбирате, щото само ме тормозите...

              То ще дойде време някой, който може да ви разплете кошницата, да се захване с вас и тогава ще излезнат нещата

              П.П. Тотю - сложи си в рамка скрийншота, ако искаш, и си го сложете в офиса на Гребен Планина Мен каквото и да ме наричате - вие не можете да ме засегнете А и съм същия като вас тук, не мислиш ли

              Коментар


              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                и аз на теб предлагам същото
                Теб никой не пита. Аз писах на Пламенива. Или сте един и същ човек?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                  Тогава ти предлагам да спреш.
                  и аз на теб предлагам същото

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

                    Правиш се на луд добър ученик на Ачката.

                    Отговорът е не, разбира се че не е така. Даваш пари за парк, най-големият в света, веднъж в живота възможност, с огромен потенциял, посетен от 800 000 туристи в първата година, огромен дивидент. А парите ти отиват за един парк който може да се нарича хубав парк за разходка като всеки втори градски парк, няколко туристи ще го посещават - никак не близо до 800 000 души, а поскоро 20-30 000 най макс. Дивидент няма да имаш.
                    за пореден път доказваш, че си долен лъжец. В бизнес плана е записано, че за първата година се очакват 55 000 туристи и тази точка беше спазена. Никъде в плана не се споменават 800 000. 600 000 са планирани едва за 4тата година. И освен това е записано, че дивиденти ще започнат да изплащат когато сте достигне цифрата 600 000 или след 4тата година, тоест края на 2024та.

                    ДОЛНИ ЛЪЖЦИ СТЕ ВСИЧКИТЕ ТУКА И САМИ ГО ЗНАЕТЕ, ЗАЩОТО СТЕ ЧЕЛИ БИЗНЕС ПЛАНА!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                      Кой е пострадал до момента от хората пишещи срещу Исторически парк? Колко бити има до момента? Искате да кажете, че когато дялове или акции се купуват от частно лице, то човека не притежава такива? Ужас! Вие сте неграмотен. Няма смисъл да пиша с вас.
                      Тогава ти предлагам да спреш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                        Как купувам акции от АД , но от ООД?
                        Защо се минава през ООД, а не мога да си взема директно акции от АД-то?
                        И защо говорите, че се купуват акции?
                        АД или ООД е същото. Купуват се дялове от фирма. Дадох ви пример. Аз съм си закупила акциите от физическо лице. Ако си закупя дялове от ООД пак са от физическо лице. Не можете да разберете понеже не познавате материята.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение
                          А откъде имате сведения, че акции са продавани по този начин? Пирамида не е ли тогава, когато хората влагат пари, а те не се влагат в продукта, а се разпределят между трети лица?
                          Наистина ли не разбираш или и ти се правиш на луда?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                            тоест като си купя къща в неофит рилски или акции в ип, парите ми отиват за.. строеж на мол или къде (както стана с парите на акционерите от пиле градус )
                            Правиш се на луд добър ученик на Ачката.

                            Отговорът е не, разбира се че не е така. Даваш пари за парк, най-големият в света, веднъж в живота възможност, с огромен потенциял, посетен от 800 000 туристи в първата година, огромен дивидент. А парите ти отиват за един парк който може да се нарича хубав парк за разходка като всеки втори градски парк, няколко туристи ще го посещават - никак не близо до 800 000 души, а поскоро 20-30 000 най макс. Дивидент няма да имаш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

                              Ако вие имате ООД и закупя дял от дружеството от вас какво ще притежавам?
                              Как купувам акции от АД , но от ООД?
                              Защо се минава през ООД, а не мога да си взема директно акции от АД-то?
                              И защо говорите, че се купуват акции?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                                Ами не притежава акции, да Какво притежава - ...това оставям на въображението на притежателя - акции, облигации, вафли...

                                И не е лошо да има чуждестранни инвестиции, разбира се. Просто го давам като пореден пример за това какво приказвате, а какво правите. Нищо повече.
                                Ако вие имате ООД и закупя дял от дружеството от вас какво ще притежавам?

                                Коментар

                                Working...
                                X