Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
    Както казх че днес ще е оптимистичен следобяд, а вие не вярвате, е може и по - оптимистичен утрешен ден!!!!!! както казваше някой от биковете - юруш на маслините!!!!!!!! Другите да гледат от страни!!!!!!!
    Поздрави от сутринта Да живеят оптимистите и пенсионната реформа също да са живи и здрави Горонов и Калфин......
    Last edited by brokerandtrader111; 31.03.2015, 15:10.

Коментар

• Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Песимизма ще ти изяде част от печалбите, но нали всяка застраховка има цена ...
      Според мен и двамата спорещи са прави , но са играчи с различна стратегия

Именно - всяка застраховка си има цена и всеки процент по-малко риск означава по-малко проценти печалба. Ето нещо, за което не може да се спори. Кратко и ясно. И ако тук спорим за нещо, то спорим дали действително си заслужава риска да влизаш с рогата в България в днешни дни. За това съм реалистично настроен (ако вие го наричате песимизъм). За други неща съм за сметка на това изключително положително настроен.

Коментар

• Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Ни най-малко. По никакъв начин не оборвам данните за януари, които обаче не може да се взимат като база за оценка на следващите 6 месеца. Това имам предвид. А моят простичък пример е пример, с който се сблъсква всяка една фирма. На входа - краишника на хляба, на изхода - тапа. За твърдението си на входа се чувствам убеден в правотата си, а за изхода - ще говорим след няколко месеца. Основният ми аргумент е факта, че все пак сме в България. Териториално и с всички социално-политически привкуси.
        Песимизма ще ти изяде част от печалбите, но нали всяка застраховка има цена ...
        Според мен и двамата спорещи са прави , но са играчи с различна стратегия
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Тази дискусия е обща до колкото виждам, понеже не си пишите на лични Моя работа е до толкова че оборваш явни макро данни за страната с лични разходи
          Ни най-малко. По никакъв начин не оборвам данните за януари, които обаче не може да се взимат като база за оценка на следващите 6 месеца. Това имам предвид. А моят простичък пример е пример, с който се сблъсква всяка една фирма. На входа - краишника на хляба, на изхода - тапа. За твърдението си на входа се чувствам убеден в правотата си, а за изхода - ще говорим след няколко месеца. Основният ми аргумент е факта, че все пак сме в България. Териториално и с всички социално-политически привкуси.

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Не искам да те обидя а просто леко се дразня с тези нападки на база личен бизнес

До колкото разбирам си милионер и си тук за забава та какво толкова се дразниш с 4д. Човека за мен е доста начетен и опитен!

Евала че си толкова успял! Успех с бизнеса!
            Ама аз въобще не се дразня с него! Съжалявам, че така изглежда отстрани. Просто водя дискусии с него, защото - именно защото също мисля, че е начетен - си струва да обмениш мисли и вербални страсти с него. Това, че не съм съгласен за някои неща с него не е лошо, защото в спора се ражда истината. Ако искаш вярвай, но с такива хора като него все още имам чувството, че самият аз се развивам мисловно.
            Last edited by ghettoff; 31.03.2015, 14:51.

Коментар

БФБ въобще не ме интересува в момента. Там играта е ясна. Просто се дразня когато някой ми дава акъл какво да правя.
              Не искам да те обидя а просто леко се дразня с тези нападки на база личен бизнес

До колкото разбирам си милионер и си тук за забава та какво толкова се дразниш с 4д. Човека за мен е доста начетен и опитен!

Евала че си толкова успял! Успех с бизнеса!

Коментар

Абсолютно всичко разбирам от това, което ми казва дддд, но просто не съм съгласен със силната ориентация към теорията на модела му и с използването на междувременно стари и моментни статисистически данни за подкрепата му. Аз ясно съм писал какво искам да кажа, а собственият опит е само пример за нестандартната ми теория. Както виждаш разговорите са на фундаментална тема за развитието на българската икономика, а не за случващото се в момента на борсата. А ако борсата те вълнува, защо не търгуваш акции вместо да ми даваш акъл с кого да говоря и да се месиш в чужди дискусии?
                Тази дискусия е обща до колкото виждам, понеже не си пишите на лични Моя работа е до толкова че оборваш явни макро данни за страната с лични разходи

Коментар

• Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                  то на теб и професор по борси не може да ти каже, ти си роден знаещ...
                  политическите тролове ли са ти в главата... мъдро.. т....ар

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Нали знаеш ,че един политически трол не може да ми каже какво да правя на борсата....
                    то на теб и професор по борси не може да ти каже, ти си роден знаещ...
                    политическите тролове ли са ти в главата... мъдро.. т....ар
                    М.... . ш..... ..й.о!

Коментар

БФБ въобще не ме интересува в момента. Там играта е ясна. Просто се дразня когато някой ми дава акъл какво да правя.
                      Хората си го казват ,надига се следващия балон с държавни ценни книжа.........спокойно....

Коментар

Не им се връзвай....
                        Всяко чудо за три дни....
                        Има купувачи само при ТИМ позициите ..... при другите няма и кьораво цигане....

Коментар

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          добре де гетоф , аз не мога да ви разбера вас работещите по фондамента . уж фондамент пък изведнъж вкарвате някакви нива . а кажи ми сега как така 5-6 пункта нагоре ги определи . само питам . въпросче разбирам да кажеш чакам 100 или 1000 въз основа на фундаментални фактори и елементи
                          На борсата не работя с фундамент, затова и определям тези нива. Ножицата между фундамент и реалност по световните борси, вкл. на БФБ се разтваря с всеки изминал месец през последните пет години. Това ще е така, докато ножицата се счупи. Фундаментално ме интересува само това, което се случва реално в държавата и икономиката.

Коментар

• Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                            Да, стой и запяй отстрани, поизчакай, помисли, има време...
                            Нали знаеш ,че един политически трол не може да ми каже какво да правя на борсата....

Коментар

Днес е преоценка....
                              Утре ще го мислим ако си прав...
                              Да, стой и запяй отстрани, поизчакай, помисли, има време...
                              М.... . ш..... ..й.о!

Коментар

• Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                                Ами... то винаги така почва,ама за твоЙо успокоение така да бъде
                                Днес е преоценка....
                                Утре ще го мислим ако си прав...

Коментар

Working...
                                X