IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Според вас кога ще се появят първите чужденци да купуват? .
    Аз се надявам напролет .... до тогава се надявам да съм преструктурирал и понакупил още .... и да заповядат.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Според вас кога ще се появят първите чужденци да купуват? Противно на мнението на родните спекуланти те не създават движението а го следват като търсят ръст и ликвидност. Аз си въобразявам, че след нова година ще имаме някой престрашил се. Знам какво ще ми кажете. Имаме проблеми, корупция, престъпност ... но ние ги имахме и през 2003-2007 пък те дойдоха. Долу горе с тези аргументи преди две години се твърдеше, че в България икономиката не може да расте пък вижте какво стана. Да видим какво ще се случи. Определено са интересни времена. Лично аз съм доволен. Успешна търговия утре.

      Корупция и измами няма другаде нали

      Apple - не плаща десетки милиарди данъци в продължение на десетилетие, Дойче и други огромни банки са на ръба от фалит ако не им налеят милиарди ликвидност, WV и други авто лидери лъжат за милиарди........................ и т.н.


      Има ли ръст и ликвидност и ще видим първите чужди фондове да вкарат някой друг милион за начало - ами началото на другата година е напълно реалистично като вземат да анализират годишно нашият регион - а региона предлага солиден ръст.

      Коментар


      • Според вас кога ще се появят първите чужденци да купуват? Противно на мнението на родните спекуланти те не създават движението а го следват като търсят ръст и ликвидност. Аз си въобразявам, че след нова година ще имаме някой престрашил се. Знам какво ще ми кажете. Имаме проблеми, корупция, престъпност ... но ние ги имахме и през 2003-2007 пък те дойдоха. Долу горе с тези аргументи преди две години се твърдеше, че в България икономиката не може да расте пък вижте какво стана. Да видим какво ще се случи. Определено са интересни времена. Лично аз съм доволен. Успешна търговия утре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
          Няма как.
          Няма ли как да се смени "името"?И аз искам да сменям
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
            Не, просто му смених паролата и я забравих. Абе шантава работа!
            По-малко пиене- по-добра памет!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
              Няма как.
              По добре ,че бе жив резил за такъв ник
              Софикс и търгува на демо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


                модитата не могат ли да помогнат?

                Няма как.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


                  модитата не могат ли да помогнат?
                  не съм ги питал. ще си ползвам този
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                    Не, просто му смених паролата и я забравих. Абе шантава работа!


                    модитата не могат ли да помогнат?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                      .... а какво стана с другия ник, БАН?
                      Не, просто му смених паролата и я забравих. Абе шантава работа!
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        И аз много неща не ги очаквах, ама те се случиха

                        Айде сега е време да пием по едно за ръста на борсата и за новия фонд.

                        Наздраве на всички!

                        Вечно ваш SOFIX - стар потребител, но с малко по-нов ник
                        .... а какво стана с другия ник, БАН?

                        Коментар


                        • И аз много неща не ги очаквах, ама те се случиха

                          Айде сега е време да пием по едно за ръста на борсата и за новия фонд.

                          Наздраве на всички!

                          Вечно ваш SOFIX - стар потребител, но с малко по-нов ник
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                            Сега ще направя една много оптимистична прогноза

                            В близко бъдеще очаквам да видим търговия подобна на тази през 2004-2007, а мечките (песимистите) да гледат и да плачат, като бебе в бебешка количка.

                            Благодаря за вниманието!
                            По добре да не разлайваме в самото начало кучетата.Народът го е казал много
                            просто"Капка по капка вир,вир по вир язовир,язовир по язовир море на океана
                            ще ни е най-добре".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Чак пък толкова не очаквам.....
                              то 2005 никой не очакваше 2007

                              Сещам се първия път когато си купих акции в България - сигурно е било нейде около създаването на Софикс. Та отивъм при брокера и му разправям какво искам да ми купи - още нямаше електронна търговия. И му казвам на каква цена мисля да продавам - той ми се изсмя След това продадох на цена двойна на тази която му бях казал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                Сега ще направя една много оптимистична прогноза

                                В близко бъдеще очаквам да видим търговия подобна на тази през 2004-2007, а мечките (песимистите) да гледат и да плачат, като бебе в бебешка количка.

                                Благодаря за вниманието!

                                Чак пък толкова не очаквам.....

                                Коментар

                                Working...
                                X