IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    Коректно мнение, остава да видим и развитието.

    Поздрави
    Някъде четох ,че утре в 6 часа ще излезнат стрестестовете .Въпроса е дали сутринта или вечерта и доколко е вярно това при положение че маркета ще работи ако е вечерта.
    Поздрави!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      След стрес тестовете ще се види на къде е средносрочния тренд. Ако падне повече от банковия сектор ще е надолу. В противен случай са възможни и двата варианта. Печалбите тук в никакъв случай няма да са бързи, освен ако не играете за малко, реалистичния изход нагоре е около 3,2, оптимистичния 3,6. За надолу обаче песимистичния е 0. А напълно реалистичен около 1,8. От тази моя гледна точка риск възващаемост при тази банка не си заслужава.
      Коректно мнение, остава да видим и развитието.

      Поздрави

      Коментар


      • След стрес тестовете ще се види на къде е средносрочния тренд. Ако падне повече от банковия сектор ще е надолу. В противен случай са възможни и двата варианта. Печалбите тук в никакъв случай няма да са бързи, освен ако не играете за малко, реалистичния изход нагоре е около 3,2, оптимистичния 3,6. За надолу обаче песимистичния е 0. А напълно реалистичен около 1,8. От тази моя гледна точка риск възващаемост при тази банка не си заслужава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Аз мисля, че и по тази позиция много отдавна ти бях писал че тренда е надолу, и тогава не ми повярва. Все едно той най-добрия учител е собствения опит.
          Да и позволява да се прави неприличен профит.

          Та накъде е тренда по тази позиция сега, според теб?!

          Ние си казахме средните на отворените позиции. Цена на затваряне е 2.585.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
            4 милиарда грацки и 9 милиарда италиански
            Не е малко!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Ти защо влезе в ИХБГ. Същото и аз. Преди няколко седмици прадавах на 3,20,после купувах под 3 ,после продавах на 3,13 и сега изненада акцията се срина на 2,5 от 3,19. Чакаме нагоре да тръгне ако всичко е нормално от раз и с 10 % най малко.Пада като испанска и италианска банка това е интересното .Дойче банк има 6% спад а тук над 25 %.
              Поздрави1
              Аз мисля, че и по тази позиция много отдавна ти бях писал че тренда е надолу, и тогава не ми повярва. Все едно той най-добрия учител е собствения опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Не злорадствам, в никакъв случай. Комерца имат ли гръцки дълг?
                Пренебрежително малко, към момента, но не и за "Пазара"

                Тоест е склонен да им свали капитализацията за ден с повече от номинала на целият дълг.

                Нищо невиждано
                Last edited by prodigal; 14.07.2011, 21:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                  Не злорадствам, в никакъв случай. Комерца имат ли гръцки дълг?
                  4 милиарда грацки и 9 милиарда италиански

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    На 3,13 продадох всички налични и почнах под 3 да купувам пак. Днес е основният пакет и всичкият свободен кеш а той беше 50 % от портфеила ми. Така че засега спри да злорадстваш защото средната ми е под 2,70 евро но са много акции за мойте възможности..
                    Не злорадствам, в никакъв случай. Комерца имат ли гръцки дълг?

                    Коментар


                    • Commerzа закрих осте на 2.725, прибрах за една по4ерпка през weekend-a и взех ОТМ опции с падеж 26.06.2013 @ 3. ако мине добре

                      на Unicredito Italiano састо им се то4а

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Ако утре падне повече от средното за сектора в европа, аз поне ако бях на теб щях да продавам без да се замислям. След това винаги можеш да вкараш веднага парите в европейска банка, която няма такива проблеми. но чиято цена също е била понижена от настоящата несигурност. Така избиването на загубите и съответно излизане на печалба има вероятност да стане доста по-бързо.
                        Ти защо влезе в ИХБГ. Същото и аз. Преди няколко седмици прадавах на 3,20,после купувах под 3 ,после продавах на 3,13 и сега изненада акцията се срина на 2,5 от 3,19. Чакаме нагоре да тръгне ако всичко е нормално от раз и с 10 % най малко.Пада като испанска и италианска банка това е интересното .Дойче банк има 6% спад а тук над 25 %.
                        Поздрави1

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          Успя ли да докараш средната до 4 евро?
                          На 3,13 продадох всички налични и почнах под 3 да купувам пак. Днес е основният пакет и всичкият свободен кеш а той беше 50 % от портфеила ми. Така че засега спри да злорадстваш защото средната ми е под 2,70 евро но са много акции за мойте възможности..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Здравей,
                            не съм толкова рисков играч да събирам различните позиции в една ,но може да е от жегата.
                            много е спекулативна и като тръгне нагоре пък няма спирка.
                            От 3,21 евро до 2,54 падна като талпа без почивка.Това е близо 29 % ако се изчислява от 2,54.
                            Ако утре си изложи на стрес тестовете и продължи спада към 2,3 евро ,хвърлям лаптопа и 30 дни няма да го гледам . Даже и нашата борса тогава.
                            Поздрави!
                            Говоря за печалба само от Комерц, тя и на горе е рязка, както знаем. Платформата ми смята само незакрити позиции, а по моите файлове съм на цена някъде.

                            Все тази, на Меркел цената е на 2.6 , платена в други бая по-тежки времена, та не се притеснявам хич

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Здравей,
                              не съм толкова рисков играч да събирам различните позиции в една ,но може да е от жегата.
                              много е спекулативна и като тръгне нагоре пък няма спирка.
                              От 3,21 евро до 2,54 падна като талпа без почивка.Това е близо 29 % ако се изчислява от 2,54.
                              Ако утре си изложи на стрес тестовете и продължи спада към 2,3 евро ,хвърлям лаптопа и 30 дни няма да го гледам . Даже и нашата борса тогава.
                              Поздрави!
                              Успя ли да докараш средната до 4 евро?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Здравей,
                                не съм толкова рисков играч да събирам различните позиции в една ,но може да е от жегата.
                                много е спекулативна и като тръгне нагоре пък няма спирка.
                                От 3,21 евро до 2,54 падна като талпа без почивка.Това е близо 29 % ако се изчислява от 2,54.
                                Ако утре си изложи на стрес тестовете и продължи спада към 2,3 евро ,хвърлям лаптопа и 30 дни няма да го гледам . Даже и нашата борса тогава.
                                Поздрави!
                                Ако утре падне повече от средното за сектора в европа, аз поне ако бях на теб щях да продавам без да се замислям. След това винаги можеш да вкараш веднага парите в европейска банка, която няма такива проблеми. но чиято цена също е била понижена от настоящата несигурност. Така избиването на загубите и съответно излизане на печалба има вероятност да стане доста по-бързо.

                                Коментар

                                Working...
                                X