IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dr.Justice Разгледай мнение

    Страшно изказване Монти. Моля те пести си празнословията. Кажи сега за Булгартабак - ще го листват ли на Deutsche Boerse ?
    Намираме се в тема ДАХ и това което съм написал е свързано с банките на ДАХ и МДАХ ,но това е празнословие за такива с по малко мозъчни гънки в тиквата а във ФоруМу стават все повече и повече с комата настъпила на БФБ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Гледам тази седмица отчети ще имат Сити банк ,Морган , Банк ъф Америка и Голдман сакс...
      Поне две ще се издънят....ама и една да е...
      Страшно изказване Монти. Моля те пести си празнословията. Кажи сега за Булгартабак - ще го листват ли на Deutsche Boerse ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        И аз почнах да го мисля - при условие, че съм доста рисков играч ...
        Почвам да кеширам по-сериозно ...
        Днес закрих Banka IFIS с малка печалба (4-5%)... неотговаряща на риска и експозицията... Ще променям стратегията - няма да добавя нищо, докото не направят индексите поне 10 % корекция ...
        Гледам тази седмица отчети ще имат Сити банк ,Морган , Банк ъф Америка и Голдман сакс...
        Поне две ще се издънят....ама и една да е...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Изпълнен лимит на ДАУ на 27200...
          Може и да досаждам с тези игрички на Запад ,но почвам да намалявам и там вложения кеш .....
          Някой казват че следващите три месеца ще бъдат много рискови за маркета на акции.....по добре без печалба отколкото с огромни минуси...
          Лобос сигурно че ще Ибекса ще стане толкова ама там не съм в свой води ,Сантандер за 20 цента я влачих два месеца....

          П.П. ДАХ и ЕС пак са на минус така ми се иска една дълга ......но държа ръцете си ....
          И аз почнах да го мисля - при условие, че съм доста рисков играч ...
          Почвам да кеширам по-сериозно ...
          Днес закрих Banka IFIS с малка печалба (4-5%)... неотговаряща на риска и експозицията... Ще променям стратегията - няма да добавя нищо, докото не направят индексите поне 10 % корекция ...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Е не беше толкова трудно...
            Първо имаш жестоко преструктуриране и съкращение и загуба на милиарди ,който на първо четене се приемат добре от инвеститорите но на второ четене почнаха да пеят траурни песни за великата ДБ и как е била велика и помагала на банките на уолстриит....а сега става една обикновена банка на загуба и в преустроиство и с големи загуби и до къде ще се оправи ...всичко това в неделя и нощните часове на понеделник..
            По скоро ме притеснява че играх дълъг ДАУ със стопове 26 и лимит 27, 2 от 26 760...?
            Някакви коментари за тази седмица...
            Изпълнен лимит на ДАУ на 27200...
            Може и да досаждам с тези игрички на Запад ,но почвам да намалявам и там вложения кеш .....
            Някой казват че следващите три месеца ще бъдат много рискови за маркета на акции.....по добре без печалба отколкото с огромни минуси...
            Лобос сигурно че ще Ибекса ще стане толкова ама там не съм в свой води ,Сантандер за 20 цента я влачих два месеца....

            П.П. ДАХ и ЕС пак са на минус така ми се иска една дълга ......но държа ръцете си ....
            Last edited by Монти; 14.07.2019, 14:58.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
              Къс CAC, стоп 5635
              https://www.tradingview.com/x/b86JFyMK

              екстра си е за една тенджера в глаата, то май и Лобоса треаше да е наопаки с неговите тореадори, но все зелени вълни му се привиждат, е в Испания да отиде на плаж там са такива вълните ....

              Коментар


              • Къс CAC, стоп 5635

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  IBEX35-Зелена вълна 10200
                  Suerte
                  weekly
                  https://www.tradingview.com/x/ITStpP9t/

                  monthly
                  https://www.tradingview.com/x/QQPgx0Eo/

                  дано ....
                  Last edited by michaelis12; 12.07.2019, 06:50.

                  Коментар


                  • IBEX35-Зелена вълна 10200
                    Suerte

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                      НЕ СЕГА всъщност е точно обратното
                      Евентуално предвещава обръщане при индексите. Теория НА ЧАРЛЗ ДАУ и постулатите Дивергенция при еднакъв тип пазари и инструменти с еднакъв сентимент. Първо обърна биткойна следват европейските индекси и на накрая вироглавите американци SPX , NDX . Разбира се това не пречи европейските да боднат както януари 2018 и след това рязко да последват спада при американските

                      А що намесвам койна е отделна тема
                      Може и да си прав ,но ми се струва че ако има сериозен спад който го очакваме рано или късно тази година ,ще бъде след отчетите ,би трябвало да има повод за него или да няма положителни данни да спре срива...
                      Има три повода който не трябва да неглижираме...
                      Първо да свалят лихвите в края на месеца...
                      Второ да се разберат с китайците
                      Трето тези заигравания с Иран плюс силни отчети на водещи компании....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Няма коментари , изпълнен лимит на ДБ на 6,4 и продължавам да държа ДАУ ...
                        Притесненията са ми този път за ареалбанк.....търся и поне 27 а тя 24 не може да направи....но бъдещето и тръмп с китайския договор и изнудването на ФР е пред нас...
                        Интересно защо ДАХ пада вече няколко дни при качващ се ДАУ....
                        Дали да не пусна и там дълъг....?

                        НЕ СЕГА всъщност е точно обратното но понеже си в позиция се увличаш
                        Евентуално предвещава обръщане при индексите. Теория НА ЧАРЛЗ ДАУ и постулатите Дивергенция при еднакъв тип пазари и инструменти с еднакъв сентимент. Първо обърна биткойна следват европейските индекси и на накрая вироглавите американци SPX , NDX . Разбира се това не пречи европейските да боднат както януари 2018 и след това рязко да последват спада при американските

                        А що намесвам койна е отделна тема
                        Last edited by Todor Sabev; 11.07.2019, 20:02.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Е не беше толкова трудно...
                          Първо имаш жестоко преструктуриране и съкращение и загуба на милиарди ,който на първо четене се приемат добре от инвеститорите но на второ четене почнаха да пеят траурни песни за великата ДБ и как е била велика и помагала на банките на уолстриит....а сега става една обикновена банка на загуба и в преустроиство и с големи загуби и до къде ще се оправи ...всичко това в неделя и нощните часове на понеделник..
                          По скоро ме притеснява че играх дълъг ДАУ със стопове 26 и лимит 27, 2 от 26 760...?
                          Някакви коментари за тази седмица...
                          Няма коментари , изпълнен лимит на ДБ на 6,4 и продължавам да държа ДАУ ...
                          Притесненията са ми този път за ареалбанк.....търся и поне 27 а тя 24 не може да направи....но бъдещето и тръмп с китайския договор и изнудването на ФР е пред нас...
                          Интересно защо ДАХ пада вече няколко дни при качващ се ДАУ....
                          Дали да не пусна и там дълъг....?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                            За пореден път познаваш тренда. Сутринта беше яко на плюс, сега гледам че е толкова яко на минус. Дано си го отиграл...
                            Е не беше толкова трудно...
                            Първо имаш жестоко преструктуриране и съкращение и загуба на милиарди ,който на първо четене се приемат добре от инвеститорите но на второ четене почнаха да пеят траурни песни за великата ДБ и как е била велика и помагала на банките на уолстриит....а сега става една обикновена банка на загуба и в преустроиство и с големи загуби и до къде ще се оправи ...всичко това в неделя и нощните часове на понеделник..
                            По скоро ме притеснява че играх дълъг ДАУ със стопове 26 и лимит 27, 2 от 26 760...?
                            Някакви коментари за тази седмица...
                            Last edited by Монти; 11.07.2019, 18:59.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Манчев ,не следя много франсетата освен колите и Париба...много държава и политика има при тях почти като у нас...
                              https://www.finanznachrichten.de/nac...he-bank-ag.htm
                              Утре ще е интересен ден при ДБ , 18 к съкратени ,две години без дивидент и червени отчети и милиарди евра ...

                              Смятам че ще има асансьори ...утре.
                              За пореден път познаваш тренда. Сутринта беше яко на плюс, сега гледам че е толкова яко на минус. Дано си го отиграл...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                При DB асансьора ще потегли нагоре.,. поне за днес
                                Не е сигурно...
                                При това положение не се знае кой командва асаньора........
                                За мен новините са лоши и ще има движение нагоре ,надолЕ....с превес надолЕ....
                                Ти гледай нашите " инвеститори " какви асансьори правят днес с по 50 лева....
                                Е затова и един няма да остане на БФБ....

                                Коментар

                                Working...
                                X