IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
    не еи такива работи плоzвам

    http://www.zertifikate.boerse-frankf...ck-out#details
    оф батка ти с твойте toxic stocks абе заеби ги тея боклуци, че и редбулите не помагат там

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Значи според теб ако трейдвам CFD на:
      Дау и СиП печалбата ми трябва да в долари?
      ДАКС в Евро
      ФТСЕ в Паундове
      Никей в Йени ???
      Я пак?
      Не искам и с теб да почваме с лошо (че дори онзи ден те бях похвалил, видях проблясъци на мисъл в теб).
      Сега си прегледай пак поста (открии 10те грешки), ако искаш даже го изтрии и опитай отново.

      Еееееййй ама наистина ли няма един средно-интелигентен човек в тоя форум с който да могат да се коментират борсите ... само бастуни.
      Ъхъ, точно така! Бързо чаткаш...ако беше в Хонк Конг, печалбата щеше да е в ХКД и т.н.
      Ама така е при сериозните брокери. При някой бъкети явно не е така. Тъй че, недей се ду с тез контракти на Дакса. Тук сме все от стара коза ярета
      Дали ще ме похвалиш ми е през ...сещаш се. Никой не те задължава да си пишеш с "бастуни".
      Last edited by snaky; 15.01.2014, 13:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        На теб на Никей-а печалбите в Йени ли ти ги изплащат?
        Ще взема да потрейдвам малко Никей че ми трябват Йени
        Непосредствената печалба/загуба при затворени позиции естествено, че е в конкретната валута на търгуване. Даже и на демото е така
        Вчерашните ти хвалби и съответно пресметнати разлики от индекс търгуван в долари ги беше дал в евро (което би било вярно, ако акаунта ти е в евро, но тогава пък аритметиката ти е сериозно грешна). Мисли малко преди да лъжеш поне
        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          Ти на CFD ли ги шортираш акцийте, мани че те са по волатилни и от DAXa и аз съм пробрал такова нещо и познай
          не еи такива работи плоzвам

          http://www.zertifikate.boerse-frankf...ck-out#details

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Значи според теб ако трейдвам CFD на:
            Дау и СиП печалбата ми трябва да в долари?
            ДАКС в Евро
            ФТСЕ в Паундове
            Никей в Йени ???
            Я пак?
            Не искам и с теб да почваме с лошо (че дори онзи ден те бях похвалил, видях проблясъци на мисъл в теб).
            Сега си прегледай пак поста (открии 10те грешки), ако искаш даже го изтрии и опитай отново.

            Еееееййй ама наистина ли няма един средно-интелигентен човек в тоя форум с който да могат да се коментират борсите ... само бастуни.
            Хаха не се прай на луд, човека ти казва съотношение ако акаунта ти е у евра, 100$ ше вземеш ако акаунта ти беше в долари, виж демото на ква валута търгуваш тряя да има превалутиране по някое време там
            Да не ти е акаунта в биткойни бе да го ева ?
            Last edited by michaelis; 15.01.2014, 12:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение

              Баткааааа...
              Абе ние верно сме страшни балъци, че те вземахме на сериозно до сега. Паляк...
              На теб на Никей-а печалбите в Йени ли ти ги изплащат?
              Ще взема да потрейдвам малко Никей че ми трябват Йени

              Коментар


              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                направиха го. иzлеzнах с 300 евро zагуба
                Ти на CFD ли ги шортираш акцийте, мани че те са по волатилни и от DAXa и аз съм пробрал такова нещо и познай

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Значи според теб ако трейдвам CFD на:
                  Дау и СиП печалбата ми трябва да в долари?
                  ДАКС в Евро
                  ФТСЕ в Паундове
                  Никей в Йени ???
                  Я пак?

                  Баткааааа...
                  Абе ние верно сме страшни балъци, че те вземахме на сериозно до сега. Паляк...
                  До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                  Коментар


                  • За тия който са къси на ДАКС-а споко, ще върнем пак до 9500 до няколко дни (или седмици).
                    Така като гледам фючърсите на СиП днес ще прави атака на 1844 и най-вероятно ще го мине (а ако не днес утре ще удари 1850), ДАКС-а да вдигне до 9700-9750-9800 (най-много) но 10000 няма да ги стигне при тази вълна.
                    После ще има малко волатилност и сигурно ще върне в някой момент до 9500 така че ще може да излезете.
                    Така че стойте и споко ... за другия път да знаете да не се заигравате с къси на ДАКС-а че е малко зверче.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                      Е ти пък съвсем за канарчета ни взе! Тука не сме само демоджии. Как така изкара 100 евро при затваряне на 10 контракта СиП от 1820 на 1830? Да беше казал долари, поне някой щеше да се върже!
                      Значи според теб ако трейдвам CFD на:
                      Дау и СиП печалбата ми трябва да в долари?
                      ДАКС в Евро
                      ФТСЕ в Паундове
                      Никей в Йени ???
                      Я пак?
                      Не искам и с теб да почваме с лошо (че дори онзи ден те бях похвалил, видях проблясъци на мисъл в теб).
                      Сега си прегледай пак поста (открии 10те грешки), ако искаш даже го изтрии и опитай отново.

                      Еееееййй ама наистина ли няма един средно-интелигентен човек в тоя форум с който да могат да се коментират борсите ... само бастуни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                        Абе човек, не можа ли да избереш нещо друго. Тук ще те разкъртят драматично
                        направиха го. иzлеzнах с 300 евро zагуба

                        Коментар


                        • Шшшш ... шшшшшшшш .... шшшшшш ... тишина.
                          Бомба ли е паднала във форума ... толкова е тихо че Архитекта да пръдне целия форум ще го чуе.

                          Рррррр...рррррррръъъъ...РЪСТ!!!
                          Last edited by Haho333; 15.01.2014, 12:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                            short RWE ot 26.61
                            Абе човек, не можа ли да избереш нещо друго. Тук ще те разкъртят драматично

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Дългия СиП е затворен по план на 1830 (100 евро печалба).
                              Сега чакаме ДАКС-чето.

                              Някакви коментари за този трейд?
                              Някой нещо да каже да иска скрееншот доказателства?
                              Че този трейд съм го обявил още от вчера.

                              Иначе мишоците чакат края на света, а някой от правят пари $$$$$$$
                              Е ти пък съвсем за канарчета ни взе! Тука не сме само демоджии. Как така изкара 100 евро при затваряне на 10 контракта СиП от 1820 на 1830? Да беше казал долари, поне някой щеше да се върже!

                              Коментар


                              • Ето и дъртака трише се изказва че бил спасил от голямата депресия. Хубав оптимизъм.29 година ще бъде детска игра

                                Коментар

                                Working...
                                X