IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    изтърваха лудия Кон
    9757 е горното месечно фибо ниво там ще има rejection там е за short

    Коментар


    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
      Доста труден въпрос. Тази акция е от тези дето много ги любят и мразят. Виж графиката 15 години назад и ще разбереш. Ако положението в периферията на Европа наистина върви към оправяне както е консенсуса, имаме потенциал да идем към 10 кинта поне.
      Автомобилния парк доста остаря в повечето европейски държави през последните години. Рано или късно ще трябва да се подмени. А за циклични акции като тези в автоиндустрията това има доста значение.
      Отделно имаш преструктурирания в самата група, някой марки дето се чудят кво да ги правят. Алфа, Мазерати... пускат нови модели, това са все пари за инвестиции, от които се нуждаят. А Фиат е най-задлъжнелия в автобизнеса в Европа. Отделно и бъдещето на самата група не е много ясно с поглъщането на Крайслер. Признават с половин уста, че ще трябва да увеличават капитала, ама не било готино да е директно, с конвертируеми облигации щяло да е, и т.н. Много неизвестни и не малко разочарования от миналото. Анализаторите не са единодушни, което е добре. Значи могат да се направят пари. Проблема е да разбереш, в коя посока.

      Аз лично имам Рено, щото е подценено, дава дивиденти, не е задлъжняло и огромна част капитализацията се пада на дела, които имат в Нисан. Даймлер също е добър избор според мен.
      Бат snaky аз лично не съм фен на да слагам пари на авто тарикатите, това е индустрия, кадето много зависи от благоденсктвието на народа, а сега народа не виждам да е навил на масрафа, повече бих си купувал шоколади, захарни раоти, зърнени, дрогерий и такива производители с две думи манджаре та дори и лекарствените, че квото и да стане без тях не може, а без коли може

      Коментар


      • изтърваха лудия Кон
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Ако една компания се търгува на борсите в Сащ и Швейцария, къде е по-добре да се купят акции?

          Снейки, благодаря за отговора!
          аз не съм експерт по акцийте, но по добре където има по голяма ликвидност в случая на NYSE, ама от друга страна там печалбата е в долари а долара е кретения и е в канала, от тази гледна точка предпочитам CHF и аз лично бих търгувал na Swiss
          И както бат snaky ти казва стой са мирно, да се изсипят па после си купувай FIAT защото италианските банки имат бая дългове и не знам там как ше стане раотата
          Last edited by michaelis; 15.01.2014, 17:53.

          Коментар


          • Ако една компания се търгува на борсите в Сащ и Швейцария, къде е по-добре да се купят акции?

            Снейки, благодаря за отговора!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
              Какво мислите за закупуване акции на Фиат? Питам в тази тема поради липсата на тема италиански акции.
              Доста труден въпрос. Тази акция е от тези дето много ги любят и мразят. Виж графиката 15 години назад и ще разбереш. Ако положението в периферията на Европа наистина върви към оправяне както е консенсуса, имаме потенциал да идем към 10 кинта поне.
              Автомобилния парк доста остаря в повечето европейски държави през последните години. Рано или късно ще трябва да се подмени. А за циклични акции като тези в автоиндустрията това има доста значение.
              Отделно имаш преструктурирания в самата група, някой марки дето се чудят кво да ги правят. Алфа, Мазерати... пускат нови модели, това са все пари за инвестиции, от които се нуждаят. А Фиат е най-задлъжнелия в автобизнеса в Европа. Отделно и бъдещето на самата група не е много ясно с поглъщането на Крайслер. Признават с половин уста, че ще трябва да увеличават капитала, ама не било готино да е директно, с конвертируеми облигации щяло да е, и т.н. Много неизвестни и не малко разочарования от миналото. Анализаторите не са единодушни, което е добре. Значи могат да се направят пари. Проблема е да разбереш, в коя посока.

              Аз лично имам Рено, щото е подценено, дава дивиденти, не е задлъжняло и огромна част капитализацията се пада на дела, които имат в Нисан. Даймлер също е добър избор според мен.

              Коментар


              • Какво мислите за закупуване акции на Фиат? Питам в тази тема поради липсата на тема италиански акции.

                Коментар


                • Хахооо, батенце, давай брокера да не станем на кълбета! Иначе слагай кафявите гащи щото пускам дакса по пързалката за 400 пункта поне

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    Много се обяснявате бе мишкари, прати брокера, прати скрееншот, нищо не пращам.
                    На който трябва съм пратил.
                    Който има желание да направи малко ресърч и може да разбера разновидностите между различните CFD акаунти.

                    Аааа докато говорим ДАКС-а ударил 9660 (НОВ ВРЪХ ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА)
                    Не бе, Велики Трейдърю, нищо не искаме да ни пращаш. Само кажи името да се посмеем малко.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Много се обяснявате бе мишкари, прати брокера, прати скрееншот, нищо не пращам.
                      На който трябва съм пратил.
                      Който има желание да направи малко ресърч и може да разбера разновидностите между различните CFD акаунти.

                      Аааа докато говорим ДАКС-а ударил 9660 (НОВ ВРЪХ ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА)
                      дай бе дай брокера да видим тука всички бе дееба да се запишем и ние там да прайм самосвали с пари, не бъди егоист

                      Коментар


                      • Много се обяснявате бе мишкари, прати брокера, прати скрееншот, нищо не пращам.
                        На който трябва съм пратил.
                        Който има желание да направи малко ресърч и може да разбера разновидностите между различните CFD акаунти.

                        Аааа докато говорим ДАКС-а ударил 9660 (НОВ ВРЪХ ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА)

                        Коментар


                        • Hahooo прати брокера да го видиме бе какво го криеш там ??? Нема прайм справка за твойте позиций не се кози

                          ето ти мойте да видиш ти там какви са правилата с CFDта

                          http://fxtrade.oanda.co.uk/?&stop-ge...de.oanda.co.uk

                          http://www.saxobank.com/welcome
                          Last edited by michaelis; 15.01.2014, 14:02.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Незнам при вас как е момчета, ни при мен всичко си е изчислено в Евро.
                            1 контракт = 1 Евро = 1 точка на индекс
                            Независимо дали е ДАКС, ДАУ или СиП
                            Колега Хахо,

                            Това просто е невъзможно.
                            откъдето и да го погледнеш.

                            Поздрави и успехи!
                            NO SIGNATURE FOUND

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Незнам при вас как е момчета, ни при мен всичко си е изчислено в Евро.
                              1 контракт = 1 Евро = 1 точка на индекс
                              Независимо дали е ДАКС, ДАУ или СиП
                              яяя прати тоя брокер да го видим какво е изчислил, прати го ?

                              Коментар


                              • Няма да се ебаватв с ХАХО ей! То велик трейдър! То неотразим трейдър! То ... А бе немам думи, че ме заболя корема от смях

                                Коментар

                                Working...
                                X