IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
    Утре Бен-Шалом да не каже, че се е пошегувал и S&P-то да се окаже на двоен връх...
    хм,по скоро обратното
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Утре Бен-Шалом да не каже, че се е пошегувал и S&P-то да се окаже на двоен връх...
      "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        РЪСТ !!!
        Спокойствие и силна храна
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • РЪСТ !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
            Замислил съм се и за къси Нетфликс, дайте мнение?
            Рано е според мен за къси там. Готино балонче е, но през последните тримесечия абонатите растяха добре. Смятам, че трябва поне да се изчака да се позабави ритъма.

            Коментар


            • Замислил съм се и за къси Нетфликс, дайте мнение?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                Мнението ми води до фалит !
                Bringer of constructive criticism

                Коментар


                • Мисля да се самопоздравя за точната си прогноза от четвъртък за петъчната сесия. Направо го ковнах това 1680!

                  Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                  И утре ще сме нагоре, предполагам. Не вярвам утре баМките да публикуват кофти резултати. Към 1680 за утре ми е прогнозата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                    snaky,

                    Европа са пълни аутсайдери! Горе-долу Британците са добре, но Еврозоната е пълен кошамер! ЕС ще стане и в бъдеще много мършава структура.
                    Но САЩ мачкат! Икономиката направо кърти! Както казва Бен Бернанке 2014- и 2015-а ще са много силни години за САЩ. Т.ч. до 2-3 години не изключвам нива към 2000 по S&P 500.
                    Ако трябва да сме честни бизнесът в САЩ е много иновативен, но това е подкрепено от факта, че държавата им е пъдар номер 1 на планетата с мощна военна машина, която им позвлолява да правят каквкото си искат + доларът е все още основна резврвна валута.

                    Ако Европата намали малко социализма дето го строи последните 20 години ще издуха Хамериканците и Анлгичаните, защото те в момента с това яко печатане точно това правят залитат към социализъм със стълбове големите им банки...

                    не мога да кажа какво ще стане ако Китай се приземи твърдо, но в никакъв случай не мисля, че ще се отрази позитивно на САЩ, чиито компании са много свързани с Китайците... Най-малкото ако жълтурите изпуснат края и почнат да не купуват, а и да продават американски дълг (да се включат и Японците) тогава няма да е хич розово положението за долара.

                    Имотния пазар в Англия и САЩ го подпират и стимулират и не са спирали.... особено англичаните ако олабят малко политиката на печатане ще стане страшно за БВП-то им.

                    И въпреки всичко истината е, че който държи самолетоносачите ..дръжи световната икономика.

                    Поздрави
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • New All Time High
                      Ръст !!!

                      Коментар


                      • Според мен 2 до 4% корекция предстои заедно с корекция и на металите. Няма устрем днес пазара. Заложил съм на среброто ордер на 19,45. Разцепих го от трейд за 3 седмици предполагам че всички са изкарали доста кинти и понеже им се е усладила рейджовата търговия няма да надуват цената а ще трейдват. Това че след отскока на китайската борса металите не възстановиха много от загубите е доста притеснително за притежателите на ценни метали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                          е, да ти е малък, колко да е малък, и изобщо що се пробвате в такава тема на искрено и лично.. за политика!
                          Апропо, и там си имат и червени и сини боклуци, тук имаме повече нюанси, че сме Европа и със стил ги правим нещата.
                          Айде със здраве и не бъркайте темите
                          Е айде сега, знаем, че разбираш и от политика и от футбол.
                          търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                            ще мачкат, защо да не мачкат. Там нямат червени боклуци и отрепки !!!
                            е, да ти е малък, колко да е малък, и изобщо що се пробвате в такава тема на искрено и лично.. за политика!
                            Апропо, и там си имат и червени и сини боклуци, тук имаме повече нюанси, че сме Европа и със стил ги правим нещата.
                            Айде със здраве и не бъркайте темите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                              Но САЩ мачкат! Икономиката направо кърти! Както казва Бен Бернанке 2014- и 2015-а ще са много силни години за САЩ. Т.ч. до 2-3 години не изключвам нива към 2000 по S&P 500.
                              ще мачкат, защо да не мачкат. Там нямат червени боклуци и отрепки !!!
                              търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                                Има ли още мечки?
                                Намират се
                                Пуснах къси LinkedIn от 200 $.

                                Коментар

                                Working...
                                X