IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • айди

    Коментар


    • ОТ ТУКА БАШ СИ Е ЗА НАГОРЕ

      Коментар


      • И аз мисля че ще върне, туй чудо няма падане.
        Бих купил ама да падне още малко, на тези нива вече имам позиция.

        Коментар


        • купи от тука за гапа горе ще си ми благодарен

          Коментар


          • споко хахо горе имате гап точно на върха и пак ще си го зъпълните и ще биете стопове . това заедно с обърнатите чутури ви е любимата игра . ама като похапнеш малко и задържих храничката повече в коремчето нали знаеш какво става . РЪСССССССССССС


            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Една година рали стига....очаквам корекцията да е тия дни преди август.....всеки дърпа кеша а и 1700 си е психо ниво вече го дебна
              Я виж на 5-годишна графика и пак си помисли дали е рали една година С тоя форекс като се забие на 1 до 4-часов чарт и се става изтребител на скалпове
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • 12 на 0
                Цял процент разлика, срещу него да бягам - не може ме стигна днес.
                Да дава всеки ден се така зеленко, пък ако ще се там да си седи и да не минава 1700
                Явно е чул снейкито че ще го шорти и го е страх

                Коментар


                • чак септември ли ще бутаме пазара?

                  Аз мисля по-скоро
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Една година рали стига....очаквам корекцията да е тия дни преди август.....всеки дърпа кеша а и 1700 си е психо ниво вече го дебна
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                      Имали значение кога ...когато даде ще го хванем.
                      Е как да няма. Кеша трябва да е в мешката и в пълна бойна готовност.

                      Коментар


                      • Имали значение кога ...когато даде ще го хванем.
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • http://finance.yahoo.com/blogs/daily...49170.html?l=1

                          Rosenberg points out that usually the market’s up at an 11% annual rate at this part of the cycle. He says the dilemma is we’re up 19%, so it would stand to reason that this market right now is fully priced. Rosenberg thinks it’s going to be the action beneath the surface that’s going to be exciting for the next few months.
                          Май поне едно 10-12% корекция се е задала следващите месеци
                          Ма не чакам да е август че е отпускарски..а и предпочитам не по рано от септември

                          Коментар


                          • така е когато не влизаш с определен обем и когато е изпълнен....прибираш или местиш стопа на новото критично за ситуацията ново.
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Мдаа, дау и спайя се чудят кой път да фанат, олиото 1.3% на червено, а при миня + 1.42
                              Снейки, как да продавам бе, тези са ми снесли най много засега - сътветно над 26% и 13% за 10 дена...ма дава ли ми сърце с тия коефициенти да продавам....срамота е
                              И двете могат над дабъл да дадат от тия нива, най малко

                              http://finviz.com/quote.ashx?t=PZE
                              http://finviz.com/quote.ashx?t=EBIX
                              Е как?! Не съм казал, че е лесно. Никой от нас не е врачка. На мен обаче ми става изключително обидно, когато съм направил кинти по-някоя позиция и от простотия (и лакомия) не я кеширам. Като се върнеш обратно на 0, си казваш какво толкова, ако слезе още, ще осредня. То си е така, ама чувството е много гадно въпреки всичко. Стигаш рано или късно до извода, че пазара те е надхитрил. Няма как да ти стане харно от това

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                                Тези алгоритми ще съсипят търговията. Целия пазар се движи в една и съща посока и нагоре, и надолу. Проблема е, че като тръгне надолу, купувачите изчезват напълно и корекциите са много груби.
                                Хубаво е, че си направил 11:0, лошото е, че още при 11:3 примерно резултата може да се изравни. Не е зле да се внимава и да се кешират печалбички тук-там.
                                Мдаа, дау и спайя се чудят кой път да фанат, олиото 1.3% на червено, а при миня + 1.42
                                Снейки, как да продавам бе, тези са ми снесли най много засега - сътветно над 26% и 13% за 10 дена...ма дава ли ми сърце с тия коефициенти да продавам....срамота е
                                И двете могат над дабъл да дадат от тия нива, най малко

                                http://finviz.com/quote.ashx?t=PZE
                                http://finviz.com/quote.ashx?t=EBIX

                                Коментар

                                Working...
                                X