IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде една магистралка и call it a day

    Коментар


    • Кукло блажиш ли бря

      Коментар


      • неска бая оптимистична гнида изтрепах особено като отскочи от 50 фибото и ония се разврякаха бай бай

        Коментар


        • Лонг Тесла. (опции @ 200)

          слуховете zа кооперциа с апле вдигнаха цената в4ера в европеиската сесиа и ве4е сам 15% напред. о4еквам и утре реzултатите да дадат добар импулс

          Коментар


          • Хмм, тересно, заслужава си май човек да се задълбочи по въпроса...

            http://seekingalpha.com/article/1987...s?source=yahoo

            http://seekingalpha.com/article/1622...r_seekingalpha

            Коментар


            • тая седмица ще има тръц

              Коментар


              • ай един къс фашага 9655

                Коментар


                • Миналата година гледах разни двойки един ден, ей така си разглеждам и фиксирах GBPAUD(гледайте на седмичната графика), тъкмо се беше извъртяло едно дъно... И викам влизам нагоре. Баш като по учебник от 1.4640 влизам значи(още го помня входа наизуст). Да са таковам само, че скромна сума само изпрасках, а то се оказа баси златната мина. Та излязох на 10-15 фигури нагоре. Направо не е за вярване докъде успя да стигне после, но аз си рекох, прекалено е хубаво за да е истина и излязох бая рано. Та тоя случай го помня и си псомням пак излязоха новини тогава, че тоя серсем напраскал яки милиарди в тая точно двойка. И тогава излезе вярно. Ама то един път ще кажат истината, друг път ще блъфират.... Кой да ти гарантира достоверност....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Ще поживеем и ще видим,другото което не вдяваш Хахо е,че той не е скалпер като теб,а постепенно изгражда позиция. Та едва ли ги онтересува вчера и днес как е пазара.
                    Съвсем отделно е пък,че може да прави обратното на което казва,а може би пък и вече го е отиграл,въобще както ти казах,ние се борим за трохичките които падат от голямото плюскане което правят някои Чичковци.
                    Бе да ти кажа аз и на мойте трохички съм доволен, нямам желание за милярди не ми трябват само да ги мисля.
                    Около 1 000 000 (печалба от борсата) ще ме оправи и то не сега а постепенно за няколко години, да я добавя към другите си активи.
                    Иначе незнам каква позиция изгражда Сорос ама пишеше че е изграждал същата и миналата година а пазара не се срути, така че не го вярвам много това.
                    Но мисля че годината ще е волатилна. Така че ще има и за Сорос и за малките играчи.

                    Коментар


                    • Ще поживеем и ще видим,другото което не вдяваш Хахо е,че той не е скалпер като теб,а постепенно изгражда позиция. Та едва ли ги онтересува вчера и днес как е пазара.
                      Съвсем отделно е пък,че може да прави обратното на което казва,а може би пък и вече го е отиграл,въобще както ти казах,ние се борим за трохичките които падат от голямото плюскане което правят някои Чичковци.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        и на мене ми е много дълъг ама оди го обясни на любоницата тя не е на същото мнение
                        Дълъг дълъг ... ама МЕК
                        За тва не върши работа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Та я ми обясни защо като Сорос е сложил 1 милярда на къси на С&П индекса расте
                          То да не мислиш, че той ги е изпраскал всичките на един път у масата. Да бе, да се самопрее.е.
                          Такива работи се правят лекичко, на час по лъжичка... Че да не се размъти водата и да се разбяга цацата.
                          Last edited by d333; 17.02.2014, 17:29.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Сега една мъдрост от мен
                            Не гледай какво говори Сорос а какво прави.
                            Смятай че щом публичко обявява че е къс, значи е много много дълъг
                            и на мене ми е много дълъг ама оди го обясни на любоницата тя не е на същото мнение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Гледайте къде отиват големите пари.
                              Той чичо ви Сорос много ясно го е казал.
                              Сега една мъдрост от мен
                              Не гледай какво говори Сорос а какво прави.
                              Смятай че щом публичко обявява че е къс, значи е много много дълъг

                              Коментар


                              • Кукло натискай надолу че имам нужда от бело

                                Коментар

                                Working...
                                X