IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Каврък,елха знаеш какво е,нали?
    Огледай добре графиката и помисли колко още може да продължава нагоре, преди да се пукне пирамидата

    Ако все още нищо не схващаш,сложи в уравнението:
    - 5+% лихви ,и то не какви да е ,а най-бързо въведените,което е още по-голям шок за икономиката,понеже няма никакво време да се адаптира.И лихви които ще стоят високи дълго време !!!
    -Прокси война на големи сили,а всяка война изтрива активи/богатство.А това е най-голямата такава от WW2

    Продължавай да анализираш...


    https://invst.ly/10iypx


    Last edited by petrg5s; 30.06.2023, 08:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      Зависи от плановете .Ябълката за няколко години напред е по добрата опция.
      Ако гледаш да купуваш и продаваш на късо е друго.Нвидия ме е яд че не взех още преди да поскъпне си мислех и за нея но минало свършено, 10 000 в Nvidiq преди 5.6 години те правят милионер.Търсете следващата голяма компания
      Скъпите акции на стабилни бизнеси носят по добри печалби дългосрочно .
      Ти търгуваш от вчера ,аз от 20г и ми даваш съвети
      Ябълката е напомпена с хелии даже много повече отколкото БГ оборите
      Last edited by petrg5s; 30.06.2023, 08:23.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
        Verizon e много по-добре от ябълката
        Въпроса е дали ще пада още малко или не
        Но рисува булиш дивергенции
        37 изглежда е важно ниво на годишна графика
        Зависи от плановете .Ябълката за няколко години напред е по добрата опция.
        Ако гледаш да купуваш и продаваш на късо е друго.Нвидия ме е яд че не взех още преди да поскъпне си мислех и за нея но минало свършено, 10 000 в Nvidiq преди 5.6 години те правят милионер.Търсете следващата голяма компания
        Скъпите акции на стабилни бизнеси носят по добри печалби дългосрочно .

        Коментар


        • Verizon e много по-добре от ябълката
          Въпроса е дали ще пада още малко или не
          Но рисува булиш дивергенции
          37 изглежда е важно ниво на годишна графика
          Last edited by petrg5s; 30.06.2023, 07:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

            Е мога да прогнозирам, че Verizon ще лагва
            Да, не пречи обаче да реализираш едни 25-30% при оптимизъм на пазара, при негативен сценарий ще си остана с едни 10-15%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

              финансови съвети да искаш тук
              Е мога да прогнозирам, че Verizon ще лагва

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                казаха ми да кажа, че не давам финансови съвети. Все пак, ето добра новина:

                финансови съвети да искаш тук

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Говори ми за мобилни оператори ,половината ми живот мина там.
                  Няма много за говорене, чаках го от края на миналата година да се смъкне към 35 (VZ). Добър дивидент, няма голяма переспектива за растеж. Към 39 - 40 ще продавам covered calls.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                    Какво ти казаха звездите
                    казаха ми да кажа, че не давам финансови съвети. Все пак, ето добра новина:

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                      VZ влязох, когато Амазон казаха, че щели да предлагат мобилни услуги и събориха всички оператори. Трябваше да купя повече ..., но не съм
                      Говори ми за мобилни оператори ,половината ми живот мина там.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Не съм трейдър, експертизата ми е в съвсем различна област.

                        Отношението ти към Мъск показва типичната емоционална компонента, която изкривява разумните решения.
                        Тесла вече влиза в много конкурентна среда ,и е рискова ,търговията на късо с такава акция ми се струва сложна.Предпочитам стабилен растеж във времето напред.Иначе да революция направиха но зад тях диша целия свят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                          харесва ми оптмизма на форума, връзва ми се със селофа следващите 3-4 седмици
                          Какво ти казаха звездите

                          Коментар


                          • харесва ми оптмизма на форума, връзва ми се със селофа следващите 3-4 седмици

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              Останаха малко пари мисля да ги набутам във Verizon
                              VZ влязох, когато Амазон казаха, че щели да предлагат мобилни услуги и събориха всички оператори. Трябваше да купя повече ..., но не съм

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Сега това чета ,сложил съм брата като човек който да има контакт ако нещо стане с мен ,там в платфромата .
                                Чета на Димитър Ангелов блогчето ,варненец ,може и той да пише тука ,има полезни неща ,мисля комбинация etf и епълА,къде има сайтче или място където най-добре се представят компаниите като възможности,акциите им ,потенциали , ала бала подобни неща ?
                                Investors на уебсайта на компанията, SEC filings, другото по новините.

                                Коментар

                                Working...
                                X