IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Остави локумите настрана.Нещо по сериозно кажи .
    Всичко сме ти го казали вече поне по три пъти. Какво още искаш да знаеш ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

      Да бе, такива като теб никога не купуват нищо само си смятат лихвите по влоговете
      Остави локумите настрана.Нещо по сериозно кажи .

      Коментар


      • Имаше една препоръка да се заредят 200 позиции в портфейла

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          Дайте акъл какви акции да взема дългосрочно ,Съ Пъ то 500 взе малко да пада ,да се чака ли още или не ?
          Дългосрочно и физическо злато . Златото е подценено след истинска рецесия ще избухне.
          Към акциите може да добавиш и Етериум. Тези които спомена според мен са окей. Не купувай акции които не са пробили дългосрочен връх и вече са в мечи пазар.
          Според мен ралито при акциите ще продължи до първата половина на 2024. След това следва рецесия ама не като тази сега. Ако много се кумиш и осредняваш според мен може на набиеш най големите покупки близо до върхът , като те фане фомото. Бъди готов на спад на акциите с 50 процента и повече по време на мечи пазар според мен някъде 2025.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Да ,ще се купят
            Да бе, такива като теб никога не купуват нищо само си смятат лихвите по влоговете

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

              Как така да ги вземеш, трябва да ги платиш! Пари имаш ли ?
              Да ,ще се купят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                Дайте акъл какви акции да взема дългосрочно ,Съ Пъ то 500 взе малко да пада ,да се чака ли още или не ?
                Как така да ги вземеш, трябва да ги платиш! Пари имаш ли ?

                Коментар


                • Дайте акъл какви акции да взема дългосрочно ,Съ Пъ то 500 взе малко да пада ,да се чака ли още или не ?

                  Коментар


                  • купувам долара тука (DXY) преди Паул да говори

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Арана при Вас колко са лихвите да кажем за 12 месеца депозит ?
                      https://www.kelisto.es/depositos/mej...rentables-6320

                      Коментар


                      • Бахти. Направих във фридъм, да прехвърлям полиметалистите. По-лесно и просто откриване на акаунт не съм виждал. За тротинетките ми отне повече време. Който иска код мод, да пише. Да няма пак неразбрали.

                        ...

                        лихвата на кеша там е 2,5%.

                        Коментар


                        • Какво мислите за Xtrackers II EUR Overnight Rate Swap UCITS ETF 1C или Lyxor Smart Overnight Return UCITS ETF C-EUR за държане на кеш? Някой купувал ли ги е?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Бахти спада. От 4400 на 4370. Не се лъжи да влизаш с двата крака за един жалък процент разлика.
                            Винаги има къде да се влезе

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                              Това ли е спада който всички чакаме ?
                              Бързаш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                                Това ли е спада който всички чакаме ?
                                Бахти спада. От 4400 на 4370. Не се лъжи да влизаш с двата крака за един жалък процент разлика.

                                Коментар

                                Working...
                                X