IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Не ги знам там всичките, ама имам наблюдения над някои от тях. Май са повече от енергийния сектор и доволно с дълг до шията, че и отгоре. Мяза му да са умрели скумрии. Кажи нещо от растящ сектор с не много дълг и секси дивидент. Задачка закачка.
    GLAXOSMITHKLINE, HSBC HOLDINGS, BAE SYSTEMS, TESCO, STANDARD CHARTERED, EXPERIAN, UNILEVER, ABERDEEN ASSET MANAGEMENT

    Всичките над 3,5% дивидент от растящи сектори - и една част от тях дават пари назаем

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Виж дивидентите във Футси 100
      Не ги знам там всичките, ама имам наблюдения над някои от тях. Май са повече от енергийния сектор и доволно с дълг до шията, че и отгоре. Мяза му да са умрели скумрии. Кажи нещо от растящ сектор с не много дълг и секси дивидент. Задачка закачка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
        От първата колонка, тази на топ 5 на САС 40, единствените, които могат и за напред да дават такива дивиденти са Тотал и може би Bouygues, ако им върви добре строителния бизнес. Другите ще се мъчат да го държат в номинално изражение същия за тази и може би другата година, после ще го резнат.
        Виж дивидентите във Футси 100

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Пиб, този сайт виждал ли си го
          http://www.topyields.nl/
          От първата колонка, тази на топ 5 на САС 40, единствените, които могат и за напред да дават такива дивиденти са Тотал и може би Bouygues, ако им върви добре строителния бизнес. Другите ще се мъчат да го държат в номинално изражение същия за тази и може би другата година, после ще го резнат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Пиб, този сайт виждал ли си го
            http://www.topyields.nl/
            Не съм. Ма на пръв поглед изглежда доста обещаващ. Тенкс за линка.
            Има някои хора с това си вадят хляба, скачайки кат жаби преди/след от дивидент на дивидент и от артия на артия.
            Ма не ми се занимава сега. Ако реша такива спекули да правя в бъдеще време - първо на демо ще се пробвам.

            Коментар


            • Пиб, този сайт виждал ли си го
              http://www.topyields.nl/

              Коментар


              • Старата ... Йелън ще се изхожда днес. Тъкмо два пъти.
                Веднъж писмено и веднъж устно. Карни и той се очаква да говори.
                Драги и той. Накъде ли ще забутат пазара. Интересно ще е.


                Поздрави!
                NO SIGNATURE FOUND

                Коментар


                • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                  Добро и на теб!
                  Виксовите фючърси са доволно надолу тази сутрин. Ако Бабата е словоохотлива, пазара ще пробие 1800 точки. Продадох половината къси виксове на премаркета. Мисля да купя малко сребро. Добро дънце е оформило и ми се струва, че се готви за малък подскок.
                  Пипчо, ти го шортиш това. Кажи нещо. Според мен сме тръгнали към $23.
                  Аз го шортих навремето от 24 до 21 и нещо. Има силен резистанс на 24.5-25 и абсурд да го подмине скоро.
                  Хубавото му е че е доста волатилно, даже и за дей трейдинг става.
                  Ставаше де, напоследък е доста летаргично, заключило се главно в 19-20 коридорчето и не мърда. Откога го чакам поне до 21 да кацне, ма няма.
                  По нататък ако и злото си пробие дъното и се запъти към 1000-та това поне до 15$ може да слезе според мене.
                  Равния май още си го държи и той в мъртва хватка...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
                    Добро утро на всички!

                    Спорен и успешен ден!
                    Добро и на теб!
                    Виксовите фючърси са доволно надолу тази сутрин. Ако Бабата е словоохотлива, пазара ще пробие 1800 точки. Продадох половината къси виксове на премаркета. Мисля да купя малко сребро. Добро дънце е оформило и ми се струва, че се готви за малък подскок.
                    Пипчо, ти го шортиш това. Кажи нещо. Според мен сме тръгнали към $23.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      късо от 3600 ще го смаааааааааааажа
                      Добро утро на всички!

                      Спорен и успешен ден!
                      NO SIGNATURE FOUND

                      Коментар


                      • късо от 3600 ще го смаааааааааааажа

                        Коментар


                        • Ох, котъооо, на +21% вече
                          Следва гапа до 16.
                          Айде, лека.

                          http://www.finviz.com/quote.ashx?t=EZPW

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Точно така, отдавна трябваше.
                            Влизаш на малки порции, не се притесняваш за комисионната и ще ти е доста по широко около врата.

                            ПС Ама да те предупредя, приготви си малко валидолченца, аче апликейшъна е мам си джейс, мене 3 пъти ми искаха разни допълнителни бумаги докато им докажа че аз съм си аз
                            Къде 2-3 седмици май отиде....
                            видех платформата, праена е в час по трудово, а иначе почнахме с караниците още от ей са, не ми верват че съм аз не не такъв документ инакъв, дадох им там всичко
                            Last edited by el.t; 11.02.2014, 12:10. Причина: Грубости

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              абе кво да шортвам вече съм им подарил 300$ за сделки чакам approval от IB и да видим дали ше може да преместим целият кораб от едните направо при другите ..
                              Точно така, отдавна трябваше.
                              Влизаш на малки порции, не се притесняваш за комисионната и ще ти е доста по широко около врата.

                              ПС Ама да те предупредя, приготви си малко валидолченца, аче апликейшъна е мам си джейс, мене 3 пъти ми искаха разни допълнителни бумаги докато им докажа че аз съм си аз
                              Къде 2-3 седмици май отиде....
                              Last edited by pipbel; 10.02.2014, 23:05.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Същото де правиш ти със злото, само дет мойто черно..ма по полезно
                                И ти трябва да го шортиш кат наближи 1300 че пак ще ходи към 1200 и 1000 (олиото тогава ще е 80-85$) и да си допълваш на дъното.
                                Само дет за разлика от тебе цоцкам и яки дивиденти. Фен съм им, а и помагат да съм търпелив докато им дойде реда за дабъл -трипъл на папирите.
                                абе кво да шортвам вече съм им подарил 300$ за сделки чакам approval от IB и да видим дали ше може да преместим целият кораб от едните направо при другите ..

                                Коментар

                                Working...
                                X