IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Лесните кинти от gme вече ги прибрахме. Не вдявам защо искаш да се мъчиш за едни евентуални 30тина %, а не заложиш на гарантираното. Вземи x или кълъфите и си свиркай.

    байдъвей, crk мина 19. Бафмаааму, даже аз не очаквах. Явно почват да взимат завоя.
    калъфите кой са

    Коментар


    • Лесните кинти от gme вече ги прибрахме. Не вдявам защо искаш да се мъчиш за едни евентуални 30тина %, а не заложиш на гарантираното. Вземи x или кълъфите и си свиркай.

      байдъвей, crk мина 19. Бафмаааму, даже аз не очаквах. Явно почват да взимат завоя.
      Last edited by terziеv; 26.05.2022, 16:53.

      Коментар


      • Здравейте има ли някой който да играе на риск и хазарт с GME, GME скочи 30% вчера, другата седмица има ER, 2 положителни новини са че влиза в крипто и NFT и че ще правят сплит 1:3, това може би е стартирало покачване което може да се превърне в мания. Шорт интереса в GME е 24% и може да има шорт скуийз. Какво мислите? Дали да не рискувам там едни 1000$?

        Коментар


        • Хайде пак. BTFD! Не тех шитните естествено.

          Коментар


          • Хубав ден. Разкарах еврошума.

            Коментар


            • Вече не гласувам, с моите мизерни бройки и няма никакъв смисъл.

              Коментар


              • Гласувахте ли на общото на Ексон. Егати предложенията. Особено кефи точка номер 6.

                Коментар


                • днес реструктурирах портфейла в средата на сесията, BTFD и пазаря ме възнагради на финала.
                  последните дни маркета прилича на жонгльор, който хваща и подхвърля топките все по-отдолу.

                  Коментар


                  • Фахрета Живойнович (на сръбски: Фахрета Живојиновић и на босненски: Fahreta Živojinović)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Ти ли беше с pltr и sofi?
                      бях, вече купувам само трежърис

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                        какъв му е бизнеса на DWAC, искам да знам колко % му е профит маржина и какви предимства има пред конкуренцията
                        Ти ли беше с pltr и sofi?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение


                          След като продадох DWAC с ордер на 46,4 който се излълни v extended hours отново влязох на 43 днес. Разгледах стейтмънтите си и се оказа, че като процент съм спечелил в % пъти повече от всяка друга акция за последните месеци. Не искам да казвам колко процента щото ще прозвучи нелепо.... Осъзнавам обаче че няма да ми е кофортно да играя толкова волатилна акция с повече от 5К затова там съм скромен. Може би и късмета ми беше добър след доста ранната продажба при избухването през есента... та така, не искам да оставам без този дивак.
                          какъв му е бизнеса на DWAC, искам да знам колко % му е профит маржина и какви предимства има пред конкуренцията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                            Не ми трябва диверсификация, така съм решил така го играя. Ако нещо падне имам сложени ордери надолу даже. Днес се изпълни и HPE ако може да се каже че е нещо различно. Отдавна съм претръпнал и многократно съм правил сериозни загуби, които са се превръщали в още по-сериозни печалби
                            Да не ти го казвам аз, но всеки инвеститор може да потвъри, че "многократни печалби без диверсификация" не могат да бъдат заедно в едно изречение

                            Коментар


                            • https://www.bgjargon.com/word/meanin...84%D0%B0%D1%80

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Dht е на промоций още. Кво му мислиш. За сухото е вече леко скъпо. Там вече продавам колци.

                                ....

                                сума ти метал добивачи са без пари. Как имате очи за друго изобщо.
                                БАСИ КИНТАта напрайх неска. Даже аз не очаквах такова стръмно катерене. Офте мофте обаче.

                                Коментар

                                Working...
                                X