IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    A P/B ?
    И не приказвам за конкретната цо, а за сектора като цяло.
    Р/Е 44 , форуърд Р/Е 22 Р/В 8 P/S 10 ...не мерси.

    При мене от 20 хартии само 3 ( EC,TCK, SQM) имат форуърд PЕ над 10, и то не много.
    Ми монопол върху лекарствата за спин, а вече и за хепатит С

    Аз от този сектор, това ми е основната позиция. Имам още една с по-малко и ще видим до къде ще продължи спада може да си взема още една. И до там - дребните са тотален хазарт, нещо ако няма поне 50 милиарда капитализация не го докосвам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Форуърд ПЕ 12,7 - на мен ми изглежда като бая по-евтина от повечето твои валю компании
      A P/B ?
      И не приказвам за конкретната цо, а за сектора като цяло.
      Р/Е 44 , форуърд Р/Е 22 Р/В 8 P/S 10 ...не мерси.

      При мене от 20 хартии само 3 ( EC,TCK, SQM) имат форуърд PЕ над 10, и то не много.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Тия биотехи и соларници са баси дирижаблите откъм валюейшенс. Верно с бъдеще...ама балона е пренадут доста.
        Заслужават си, ама ще ги гепна само при голям маркет спих, когато се сурнат поне 2-3 пъти. Инак не.
        Форуърд ПЕ 12,7 - на мен ми изглежда като бая по-евтина от повечето твои валю компании

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          GILD изглежда отново добре за допълване.

          От нея тръгна спада на надсдак и пак от нея тръгва възстановяването
          Тия биотехи и соларници са баси дирижаблите откъм валюейшенс. Верно с бъдеще...ама балона е пренадут доста.
          Заслужават си, ама ще ги гепна само при голям маркет спих, когато се сурнат поне 2-3 пъти. Инак не.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Кажи нещо за PBR - голяма засилка направи. Докъде ще го държиш ?
            Колко ли...много дълго..повече от петилетка ко се наложи.
            Ше ти отговиря с цитат от коментарите от една от темите за него.
            Между другото обърни внимание и на аржентинското му дъщерно PZE. Също с голямо бъдеще и с над 4% дивидент...неслучайно се отказаха да го продават каквито намерения имаха преди година.

            1. Next year earnings per share $2.35 average estimates of analysts covering petrobras.
            2. Production and earnings will double in 5 years. According to petrobras plan.
            3. This gives an earnings of $4.70 in 5 years.
            4. Petrobras will sell at market prices within 24 months. This will add 40%-50% to earnings. $7-$8 earnings in 5 years.
            5. Xom, cvx other oil majors trade at p/e 12. Average p/e for s&p 18, petrobras was trading over time with average p/e 11-12. Assuming p/e 12 gives the stock price $84-$96.
            6. Oil may go above $100. Then earnings will increase with oil increase. That gives a price of over $100.

            Коментар


            • GILD изглежда отново добре за допълване.

              От нея тръгна спада на надсдак и пак от нея тръгва възстановяването

              Коментар


              • куклооооооо ръъъъъъъсссс. еврейчето пак чутурка на дъртия врътнало
                Last edited by the architect; 24.03.2014, 20:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Бе аз си затворих профита да не избяга, пък да видим.
                  Инак GGN не съм го барал, нека си ми киха дивиденти.

                  Кат виден дивидентен маняк на тралене по дънцата си гепах туй попче преди малко - CTCM.
                  http://finviz.com/quote.ashx?t=ctcm
                  Надявам се да стане охранен шаран, и много хайвер да пуска дотогава

                  Инак на премаркет се облизвах за CYOU че беше на - 9.4%, ма отвори нормално

                  NTWK-то удари 5-ка с нелош обем за това време на сесията, ке видим.....
                  Кажи нещо за PBR - голяма засилка направи. Докъде ще го държиш ?
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                    Но точно днес LIT ми се стори странно подценен.
                    В четвъртък влязох в това, понеже ми се стори, че е по-евтино от средно претеглената цена на компонентите му.
                    Грешка!
                    Днес отново е така. Дори на моменти индекса се представя по зле от най-слабия си компонент.
                    Ако някой реши да се заиграва с него за ден-два, нека има в предвид, че пътеката за излизане е стръмна и тясна, едва се разминават по двама на нея.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      споделям мнението ти, но докато Китайската икономика бумти 18-те трилиона не са ядове.... лошото идва , когато Китайците кажат мяу.... реално всички тогава ще се вторачат в дълга на САЩ и изведнъж ще стане голяма проблемация...
                      Да колега жълтурите ще кажат дет викаш - мяу, кат не моат си платат собствените сметки и кажат на баровците, яяя дайте тука квот сме ви дали на заем и баровците кат кажат еми няяме ей тогава почва филма, кой на кого дължи кой пие кой плащам лудница ше бъде ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                        Насдака тръгна нанякъде...май видя нещо...
                        На Наско му скочих на кратуната на 3647 мисля да го подържа известно време ...

                        Коментар


                        • Оххххх, чедооо! Май почва играта. Аз подсилих дългите виксове от петък на 1856. Мисля, че ще хубаво да ги изтърбушим до 1775. Ай честито!

                          Коментар


                          • inestors hungry for grubhub ipo

                            Коментар


                            • Насдака тръгна нанякъде...май видя нещо...
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • по нататък ще лъсне истината ,с големия руски мечок само пълнят новините

                                Коментар

                                Working...
                                X