IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • уауу какъв еврейски оптимизъм блика от тази статия

    Със силен финален спринт Nasdaq навакса целодневното си изоставане

    Коментар


    • мисля, че ни подлъгват днес - сривът едва започва

      Коментар


      • От фнага таз година избирам Ф-то и А-то

        Коментар


        • Morgan Stanley rates Energy Transfer at Overweight with a $12 price target, citing exceptional valuation with the stock now trading at the lowest EV/EBITDA and highest free cash flow yield before dividends within the firm's coverage.
          Щом дори тез мунчовци се усетиха... На 12 Бюфет купува.

          Коментар


          • Как да успеем в инвестирането, туториал


            Коментар


            • Разковавам ги просто! To не един газ неска. Ми китайките, бразилките, рускините, корабчетата, тръбите... Само залогът на QQQ е надолу.

              Коментар


              • За Ковида мисля, че ще е до септември и после край (има един вирусолог на когото имам вяра). Вчера полека взех да товаря INO (Inovio) защото вече ми се виждат подценени. Те още нямат комерсиален продукт, с ковид-ваксината се изложиха тотално и още не е завършена III-та фаза, но подготвят други лекарства за одобрение и скоро картинката на ревенюто се надявам, че рязко ще се промени на плюс. Един анализатор даже дава бъдещ таргет $20 за акция.

                Иначе вчера се размърдаха DWAC и другите свързани с Тръмп - PHUN, дето разработвали софта за социалната му мрежа. Щели да стартират в третия понеделник на февруари (деня на Президента). Още умувам как да го играя с опции евентуално.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  E, щом е за децата. IFN. Моля.
                  India Fund ????

                  Коментар


                  • E, щом е за децата. IFN. Моля.

                    Коментар


                    • айде дойде транша за децата. Казвайте кво да се купува сега

                      Коментар


                      • Предвид Омикрон, от който не се мре, но се изгражда по-добър имунитет отколкото от ваксини - оказало се, виждате ли, че някои тестове не го ловят. Сещате ли се - вие ще си изкарате вируса, но понеже не сте официално регистриран с положителен тест вие няма да имате сертификат и единственият ви шанс да се сдобиете с него е да се... ваксинирате. Моя близка изкара вируса заедно с мъжа си, средно тежко. Прави си 3 теста - и трите отрицателни. След месец си провери антителата - има в изобилие. Но няма сертификат и антитела не могат да и дадат международен такъв. Може да се ваксинира на теория, но на практика ако се ваксинира, антителата и ще атакуват мощно протеина след ваксината и това може да доведе до сериозни здравословни проблеми, дори и смърт. Но на кой му пука за някакъв си човешки живот и здраве - трябва големите корпорации да правят пари. Хора - страшно е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение

                          Не ме разбирай погрешно, не се заяждам. Просто ми е любопитно защо смяташ че COIN има бъдеще. И примерно с какво смяташ, че превъзхожда бинансе да кажем, че да привлича и задържа клиенти, които да търгуват активно.

                          П.С. Най-много опит имам с койнбейз и смятам, че познавам платформата отлично. Обаче от миналата година тотално съм я зарязал поради високите такси и постоянните проблеми, които има. При по-голяма воатилост на пазара и точно когато се правят ( губят ) най-много пари почти нищо не може да правиш нито от апликацията нито от сайта.
                          Защото е все едно да казваш Айфона е 5 пъти по-скъп от някой китйаски андроид със по-добри параметри и пак Apple e 3T долара. Брандът на COIN сигурно по-добре се пласира сред институциите, особено като тази година най-големия тормоз в криптото ще е регулацията. Затова инвеститорите ще предпочетат нещо американско, сигурно и гарантирано. Не казвам, че Coinbase са цъфнали, но едва ли ще ги съборят заради такси и комисионни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                            Защото сигурно има и други с по-добри условия от Бинанс
                            Не ме разбирай погрешно, не се заяждам. Просто ми е любопитно защо смяташ че COIN има бъдеще. И примерно с какво смяташ, че превъзхожда бинансе да кажем, че да привлича и задържа клиенти, които да търгуват активно.

                            П.С. Най-много опит имам с койнбейз и смятам, че познавам платформата отлично. Обаче от миналата година тотално съм я зарязал поради високите такси и постоянните проблеми, които има. При по-голяма воатилост на пазара и точно когато се правят ( губят ) най-много пари почти нищо не може да правиш нито от апликацията нито от сайта.

                            Last edited by pantaleev; 06.01.2022, 23:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение

                              Бинансе имат много по-добри условия. Защо трябва да ползвам Койнбейз ?
                              Защото сигурно има и други с по-добри условия от Бинанс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                                И коя ще е алтернативата ?

                                п.с. лонг COIN
                                Бинансе имат много по-добри условия. Защо трябва да ползвам Койнбейз ?

                                Коментар

                                Working...
                                X