IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купувайте диповете акционери.-
    Байдън ще направи Фликсове Амазони и прочие измами с квадралиони оценки.
    Още нищо не сте видели

    Коментар


    • Вай-вай, кръв и зъби навсякъде... Как сте, как е настроението?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
        Покупка на Дау, стоп 34460
        брех как го уцели тоя стоп

        Коментар


        • Брех какви нетърпеливковци, такава сеч чак за февруари ми се виждаше възможна, а януари трябваше да си е силен по скица. А вероятно е само начало на срута. Както и да е, натоварих биткойни (реални) от Binance и пак тях ги заложих с лост х10 на перпетуал фючърса. Да си отлежават, имам готовност и още да купя.

          Коментар


          • Нещата май си идват на мястото. Компании с някакви фантастични оценки почнаха да се нормализират

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
              Покупка на Дау, стоп 34460
              Click image for larger version

Name:	US30H4 osnovna tren linia.png
Views:	1
Size:	8.0 КБ
ID:	3859185

              Коментар



              • Покупка на Дау, стоп 34460

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                  Дивергенция между Дау и Биткойн.

                  Дъното на от 10 . 01. 2022 при Биткойн не можа да бъде пробито за разлика от Дау. Биткой е водещ индикатор за пазара на акции . При такова състояние, пазара обръща и влиза в рали.
                  Разбира се дивергенцията може да продължи и другата седмица или криптосите да потънат отново , но това е малко вероятно по редица причини.


                  Биткойн [ATTACH=CONFIG]n3858891[/ATTACH]





                  Дау [ATTACH=CONFIG]n3858892[/ATTACH]

                  ВСЕКИ РЪСТ НА БИТКОЙНА ГО ПРОДАВАМ ЗА БОМБАТА НА 39166 . СКОРО ЩЕ БЪДА ЯКО В ПАРИТЕ
                  Last edited by the architect; 21.01.2022, 00:59.

                  Коментар


                  • проби се 200-дневната ЕМА на НАСДАК...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      Май ралито ще се поотложи
                      А какво рали ги чака Модерна и Бионетха представа си нямаш.
                      Аз си ги обичам обаче хубави кинти се направиха с тези отвари-

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                        Дивергенция между Дау и Биткойн.

                        Дъното на от 10 . 01. 2022 при Биткойн не можа да бъде пробито за разлика от Дау. Биткой е водещ индикатор за пазара на акции . При такова състояние, пазара обръща и влиза в рали.
                        Разбира се дивергенцията може да продължи и другата седмица или криптосите да потънат отново , но това е малко вероятно по редица причини.


                        Биткойн [ATTACH=CONFIG]n3858891[/ATTACH]





                        Дау [ATTACH=CONFIG]n3858892[/ATTACH]

                        Май ралито ще се поотложи

                        Коментар


                        • Някои хайпнати IPOта спаднаха от максимумите 75-90% - HOOP, QS..

                          Коментар


                          • Дивергенция между Дау и Биткойн.

                            Дъното на от 10 . 01. 2022 при Биткойн не можа да бъде пробито за разлика от Дау. Биткой е водещ индикатор за пазара на акции . При такова състояние, пазара обръща и влиза в рали.
                            Разбира се дивергенцията може да продължи и другата седмица или криптосите да потънат отново , но това е малко вероятно по редица причини.


                            Биткойн
                            Click image for larger version

Name:	BTCUSDM30 -diwergencia.png
Views:	1
Size:	10.3 КБ
ID:	3858891






                            Дау
                            Click image for larger version

Name:	US30M30 - diwergencia.png
Views:	1
Size:	10.5 КБ
ID:	3858892



                            Last edited by Майстора233; 20.01.2022, 17:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                              Мисля си че последния влак за руски акции ще е когато S§P падне до 4300. Вчера си купих обратно газпромките, които бях продал на 9,4 на 7,76. Бях намалил позицията си с 1/3 в очакване на нещо много драматично, както и стана. Сега гледам графиките и ако ми говорят, че трябва ще прибера реколтата ще инкасирам. Общо взето с изключение на март 2020 не съм имал никога такава дневна загуба на портфолиото както вчера, нямам нищо против ако е еднодневен евент. Междо другото MTL e с P/E ТТМ 0.34 в Yahoo finance, 0,59 в CNBC и 0,63 в Interactive. Мисля че ще направи минимум X6 до края на Bull marketa и ще направи за смях всички други възможности за инвестиране в момента
                              Не гледай в yahoo за компании, които използват валути различни от usd. Те за gbp и cad не важат, а най-малко за рубли. За руските има една дестинация - smart-lab. Нито е 0,59, нито 0,63. Пак е безумно ниско, но вече е съпоставимо с имена като ARCH.

                              Иначе ме е яд, че не допълних Газпром. Ама все го чаках под 6,5. А и се оказа, че е трябвало да поизчакам за Полиметал и Евраз.

                              ==

                              Замислям се за опции върху самата нафта... Дълги колци за 2024 на 110. Обаче много скочи пущината и не ми се дават такива пари за otm.
                              Last edited by terziеv; 19.01.2022, 14:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение

                                Сега предлагат тестове да си имаме в вкъщи. Шантава работа. Вярно, че има опашки хората да се тестват ежедневно, за работа, но все пак какъв е смисъла да се тестваме в къщи сами ( децата си ходят на училище и няма и помен от дистанционо обучение вече ... има само съобщения за някой болен тук там в училището с ковид ... а децата като цяло са голям преносител и разпространител на всякакви видове вируси ). Не знам ама тази работа от ден на ден по-шантава става.

                                "The Biden administration’s program to send free Covid-19 tests to U.S. households informally launched on Tuesday to prepare for its official rollout on Wednesday"
                                Някъде около средата на септември престанах да се изумявам от шантавите неща и безумните статистики и очаквах да стане тотоално меле, както и стана. Това което е ясно е че няма да се предадат, защото никой не може да каже какво е щяло да бъде развитието на пандемията без ваксините. В къщи около Коледа всички го изкарахме за 2 дни, но при мен симптомите бяха коренно различни - един ден главоболие с температура до 38, а и не се потвърдиха от положителен тест. На третия ден след спадането на температурата никой вече нямаше положителен антигенен тест.

                                Коментар

                                Working...
                                X