IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В Москва в момента яко дерат мечките.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
      Омикрона е идеален повод всички да излязат някак си от ситуацията че ваксините не помогнаха и няма да са фактора за края на епидемията. Ще повтарят до откат, че ако не са били ваксините сме щели да имаме много по-висока смъртност.
      Сега предлагат тестове да си имаме в вкъщи. Шантава работа. Вярно, че има опашки хората да се тестват ежедневно, за работа, но все пак какъв е смисъла да се тестваме в къщи сами ( децата си ходят на училище и няма и помен от дистанционо обучение вече ... има само съобщения за някой болен тук там в училището с ковид ... а децата като цяло са голям преносител и разпространител на всякакви видове вируси ). Не знам ама тази работа от ден на ден по-шантава става.

      "The Biden administration’s program to send free Covid-19 tests to U.S. households informally launched on Tuesday to prepare for its official rollout on Wednesday"
      Last edited by pantaleev; 19.01.2022, 02:37.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
        Омикрона е идеален повод всички да излязат някак си от ситуацията че ваксините не помогнаха и няма да са фактора за края на епидемията. Ще повтарят до откат, че ако не са били ваксините сме щели да имаме много по-висока смъртност.
        Интересна е съдбатна на бушоните MRNA и BNTX. Ама на бушон каква ли би могла да бъде. По-интересно е колко евентуален блицкриг, би свалил оптимизма при янките- Може би зависи и от блицкрига де- Фундаментално геополитическо шортване-

        Коментар


        • Омикрона е идеален повод всички да излязат някак си от ситуацията че ваксините не помогнаха и няма да са фактора за края на епидемията. Ще повтарят до откат, че ако не са били ваксините сме щели да имаме много по-висока смъртност.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
            Има ли някой достъп до надеждна информация за процента скъсени акции при DWAC ?
            И вслучай че има,моля да сподели!
            Никой не може да каже за днеска колко процента от целия флоат е продаден на късо, брокерите докладват нетно късите на двуседмична база и чак после може да се видят данни. Аз поне не знам да има начин. Но се вижда, че в момента няма налични за взимане под наем за шорт: https://www.shortablestocks.com/ (Пишеш тикера в поленцето)
            Миналата седмица е имало 25'000 налични (лявата скала на графиката), на годишна лихва 73.84% (дясната скала). Най-долу има логове на последни ъпдейти от днес, няма налични акции за даване под наем.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

              Не си бил сам.
              В целия свят е имало поне още един, който е купил 250 акции на 11,20.
              Какво се случва тук?
              За какво е цирка?
              Изкъртих пазара и оня ден викам да сложа част от печалбите въглища на сигурно в Унилеваците. -10% Офте мофте

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                [ATTACH=CONFIG]n3857832[/ATTACH]



                Към 17:55



                Да, ама явно не съм бил само аз с тази идея.
                Не си бил сам.
                В целия свят е имало поне още един, който е купил 250 акции на 11,20.
                Какво се случва тук?
                За какво е цирка?

                Коментар


                • В последните две седмици много рядко се появяват налични за шортене акции в ИБ.В повечето случаи просто няма,а когато има цената им за наемане е безумна.Но остава въпроса какъв процент са скъсени?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                    Има ли някой достъп до надеждна информация за процента скъсени акции при DWAC ?
                    И вслучай че има,моля да сподели!
                    Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-01-18 175529.jpg
Views:	1
Size:	6.8 КБ
ID:	3857832




                    Към 17:55

                    Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Ако има сеч, мога да мушна малко CHIR.
                    Да, ама явно не съм бил само аз с тази идея.
                    Last edited by terziеv; 18.01.2022, 18:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      Дреме ми но жилетката, аз съм до уши в нафта. Ако има сеч, мога да мушна малко CHIR.
                      Е дреме ти на жилетката щото си на демо сметка. То така и аз мога.

                      а демото в рубли или долари е( не се заяждам, само питам)

                      Коментар


                      • Има ли някой достъп до надеждна информация за процента скъсени акции при DWAC ?
                        И вслучай че има,моля да сподели!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Дреме ми но жилетката, аз съм до уши в нафта. Ако има сеч, мога да мушна малко CHIR.
                          акции или баш нафта? Има разлика.

                          Коментар


                          • Дреме ми но жилетката, аз съм до уши в нафта. Ако има сеч, мога да мушна малко CHIR.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              Да, но има индикация, че ще се овладее това сурване надолу , тази сутрин
                              къде я видя тази индикация? Или просто се надяваш трейдърите да не го оставят да падне?

                              Коментар


                              • Да, но има индикация, че ще се овладее това сурване надолу , тази сутрин

                                Коментар

                                Working...
                                X