IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ФЕД трябва да се намесва, че иначе за много "финансови институции" годината ще е на минус
    А те това не могат да го допуснат

    Коментар


    • това е от яхото

      3 reasons why this pullback could get more severe

      значи днеска ще има обръщачка

      Коментар


      • обееееееем

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          мен все той ми е в душата и сънищата
          Да, ама от златните ръце на баба е най-вкусно!

          Коментар


          • мен все той ми е в душата и сънищата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              днеска няма ли да има минет или среща на фед че да се вдигнат нещата , сиреч малко ръст да има . хахо дрънни на плешивеца един телефон да се съберат . хохохо
              Него вече го няма бре. Трябва ти номера на баба!

              Коментар


              • днеска няма ли да има минет или среща на фед че да се вдигнат нещата , сиреч малко ръст да има . хахо дрънни на плешивеца един телефон да се съберат . хохохо

                Коментар


                • Dнеска трябва да са на залено ,да не се изплаше стадото съвсем
                  понеделник ,вторник шуса продължава.
                  Game Over...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                    Ама чакайте малко сега. СиП сурна 40-50 пункта, вие се развълнувахте. А га сурне индексо с 400-500 кво ще правим тогава, а?
                    Ами тогава продавам на БФБ и купувам тук "strong buy"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                      Ама чакайте малко сега. СиП сурна 40-50 пункта, вие се развълнувахте. А га сурне индексо с 400-500 кво ще правим тогава, а?
                      Нищо, щото тогава ще затворят търговията на момента не е като да не е ставало
                      В този ред на мисли 40-50 са по-голям повод за радост от движения 400-500
                      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                      Коментар


                      • Ама чакайте малко сега. СиП сурна 40-50 пункта, вие се развълнувахте. А га сурне индексо с 400-500 кво ще правим тогава, а?

                        Коментар


                        • Mдаа, GILD на премаркет на 64.
                          То сигур навсякъде ще е тъй де.
                          Наплюнчил съм молива и смятам от какво да се отървам ачи само 9% кеш под ръка.

                          Коментар


                          • Сорос казвате бил прост а......,че скъсил СиП с 1милярд!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              И аз така ама явно тек вторника ше има bounce как разпраа бат ти snaky - .. "днес е вторник и всичко лети на горе ... "
                              То ако баунсчето остане чак за вторник, пиши го мъртвешка конвулсия
                              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Няма да се плашиш,вече сме на нивата от миналата година,печалбата за тази е изтрита

                                Сега да видим до нивата от коя година ще идем
                                Достатъчно е само да се види дневната графика на СП, където всичко е само над ЕМА200 от 2011 насам !!!
                                Този месец ще сме back to the fundamental basics няма как...
                                Следващата седмица вторник и сряда ще са паметни дни
                                До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X