IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Днес реших да приключа с борсовата търговия.
    Осъзнах, че единствените пари, които истински са мои.... това са похарчените
    Ще взема да се пробвам в политиката - прочетох, че там вакум нямало
    Братлета, успех на всички ! И на каките също

    Проти, кво пиеш бе...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Он, он, да.
      И то точно навреме - март кога се сриваха всички биотехи, та успяхме харно да си напазарим жилетки на промоция.
      Обещал съм му яко черпене, държа си на думата.
      Аз приказвах за нея и май миналата година, но тогава пак изглеждаше скъпа

      Черпенето като продадеш, хартиените печалби както ги има така и ги няма. На мен вече ми стана втора по големина позиция, измести втората и третата - прекалено бързо дърпа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
        Абе светнете ме къде гледате календар кой кога ще вади отчетите си?
        Навсякъде ги има, блумбърг, яху файнанс, гугъл файнанс. Имаше някъде където ги изкарваха и всичките, целия календар, но честно казано не ми се търси къде точно е - то няма смисъл те са десетки хиляди компании, гледаш само тези които те интересуват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          Кой пръв спомена за Гилд тук.Равен ти ли беше?
          Он, он, да.
          И то точно навреме - март кога се сриваха всички биотехи, та успяхме харно да си напазарим жилетки на промоция.
          Обещал съм му яко черпене, държа си на думата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Проти, страшни сме таймери
            Ай сега да стискаме палци на Дилма и пак яко бай брасченца на 10 гущера

            http://www.bloomberg.com/news/2014-0...a-run-off.html
            Днес реших да приключа с борсовата търговия.
            Осъзнах, че единствените пари, които истински са мои.... това са похарчените
            Ще взема да се пробвам в политиката - прочетох, че там вакум нямало
            Братлета, успех на всички ! И на каките също
            Last edited by Protokol; 23.07.2014, 22:09.
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • пхах днеска хубав ден - разкарах дого аргжентино макар че ми беше на сърце обаче след такъв рън мисля да не бъдем алчни толкоз много...

              Бе тия верно да не дефолтнат посред лято
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Gild расте повече от биоген и за година и за шестмесечие и за тримесечие, дори и за месец, въпреки днешния ръст на биоген. Те и гилд дават отчети днес след затварянето така че нещата може още повече да се разминат.
                Абе светнете ме къде гледате календар кой кога ще вади отчетите си?

                Коментар


                • Ценка баце прасетата са едни дето се правят на голяма работа кат бат ти мохамед али а после за нищо друго освен за хумус не стават. Затуй че пускай каси насдак и в някоя важна минута ще почерпиш. Минита имаш ли. Па няма да се даваме на некви еврей я. Ленин между другото и той бил еврейн
                  Last edited by the architect; 23.07.2014, 21:36.

                  Коментар


                  • Кой пръв спомена за Гилд тук.Равен ти ли беше?
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • на какво казвате прасете
                      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        http://finviz.com/quote.ashx?t=BIIB

                        Глейте Биогена и си правете сметката где ще е жилетката до макс. 2-3 години.
                        Неверниците пак ке гледат така ...

                        И моята HQL здраво нагоре днес.
                        Съвсем скоро и джилетите ще пускат бая кръвчица на шортаците.

                        Gild расте повече от биоген и за година и за шестмесечие и за тримесечие, дори и за месец, въпреки днешния ръст на биоген. Те и гилд дават отчети днес след затварянето така че нещата може още повече да се разминат.

                        Коментар


                        • http://finviz.com/quote.ashx?t=BIIB

                          Глейте Биогена и си правете сметката где ще е жилетката до макс. 2-3 години.
                          Неверниците пак ке гледат така ...

                          И моята HQL здраво нагоре днес.
                          Съвсем скоро и джилетите ще пускат бая кръвчица на шортаците.

                          The GILD shorts must be feeling very uncomfortable now.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Проти, страшни сме таймери
                            Ай сега да стискаме палци на Дилма и пак яко бай брасченца на 10 гущера

                            http://www.bloomberg.com/news/2014-0...a-run-off.html
                            Натам отиват нещата
                            Успех !
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Къси прасета до дупка

                              Коментар


                              • Напред горди земеделци!!
                                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                                Коментар

                                Working...
                                X