IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    иначе няма да го мислиш . пак казвам миналата година изчистиха обема на 9144 сега се назландисват . скоро ще му отпуснат края . имитират дейност . ей къде е на 4000 има да ходят може сега една година да събират цаца . за печалбата всичко дават
    на месечна на 6-ца има мегдан, де да го знам от засилката къде ше кацне ама още няма катализатор, до година или на есен с песен ше га видим, може пък и по на горе да ходи да падне от още по високо ....

    Коментар


    • иначе няма да го мислиш . пак казвам миналата година изчистиха обема на 9144 сега се назландисват . скоро ще му отпуснат края . имитират дейност . ей къде е на 4000 има да ходят може сега една година да събират цаца . за печалбата всичко дават

      Коментар


      • това графиките майкъле са като турски сериал . стоят едни еврейчета и по цял ден мислят сценарии аз затова гледам реалита и турски сериали . да напипам новите тенденции в гешефта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          9144
          държи дееба и втората световна .....

          Коментар


          • 9144

            Коментар


            • айдее китайския избушеняк GPRC 30% нагоре къде ги намирате тия акции

              Коментар


              • е майтап . сега дяволското

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  да не излезе отчета на беемве че така фърчат
                  Той отчета отдавна е излезнал и естествено по-добър от очакванията ама все още не може да развинти двигателя като хората!

                  Коментар


                  • споко бе тук съм . чакам срифъ

                    Коментар



                    • Неее
                      Аз съм зад теб.
                      И ще изляза когато най-неочакваш. А дотогава ще си между моя щик и противника.
                      Вече само така

                      Коментар


                      • айде бутайте че да пускам особенно дъртаци съм се наострил нали съм вече по богат мухахааааааааа
                        Last edited by the architect; 13.08.2014, 18:13.

                        Коментар


                        • мъка мъка само аз останах и това не е случайно

                          Коментар


                          • Значииии.
                            Няма такива лиглъовци като днешните къси спекуланти.
                            Това е грозна картинка днес. Един като кихне и всички се насират.

                            Повече на война в тази компания не тръгвам.

                            Коментар


                            • да не излезе отчета на беемве че така фърчат

                              Коментар


                              • къси прасетаааа мухахаааааааааазлатни златни дни са това
                                Last edited by the architect; 13.08.2014, 18:04.

                                Коментар

                                Working...
                                X