IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
    Не е на добре ра'утата
    Ногу сий добре даже
    Кеш ескандрона от бг пристигна и готов за война. Имам кеш колкото дядя ти Бъфя, тъй че нам не страх, а се оглеждам лакомо за мечешки мръвки.
    Засега RIG вървят много добре, току виж утре сме щракнали капаня.
    ESV и SDRL им требе малко повече да поузреят...

    Коментар


    • Не е на добре ра'утата
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Трепиииииии бичата сган.когато обещая нещо винаги си го изпълнявам.просто съм честен човек.я сега кажете колко пъти купихте дипуити

        Коментар


        • тегли го към 9090 що така обърнаха палачинката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
            Захарен памук да продаваш в тая жега
            ако го дават на въртележките по 40 кинта ше го взема ...

            Коментар


            • Захарен памук да продаваш в тая жега
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Няма,какво да се коментира,просто стоим и гледаме мача
                Единственото,което ми беше по неочаквано и интересно,бе тайминга(много бързо слезе)
                Има 2варианта,това да е първия опит за обръщане на тренда и 9000 нивото да го спре,другия вариянт е да не го спре
                Успехи,и умната.
                Спада не ме притеснява, но ме учудва колко бързо падна и колко рязко в сравнение с другите индекси.
                Все още ми е загадка
                Иначе 9000 ми се вижда разумно дъно и после нагоре рейндж 9000-10 000.
                Нека да има волатилити.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  Добре добре обаче от 9500 пускам дълги нещо толеранса разбираш ли стана голям.а наско дори не е стигнал 3456
                  DAX омърлушен, ама чоглавия ако ги дръпне и айде пак се почва ... нагоре до луната и обратно ...

                  Коментар


                  • Добре добре обаче от 9500 пускам дълги нещо толеранса разбираш ли стана голям.а наско дори не е стигнал 3456

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Кво става с ДАКС-а той направи почти 10% корекция.
                      Голям спад
                      Хемилио дай коментар?
                      Няма,какво да се коментира,просто стоим и гледаме мача
                      Единственото,което ми беше по неочаквано и интересно,бе тайминга(много бързо слезе)
                      Има 2варианта,това да е първия опит за обръщане на тренда и 9000 нивото да го спре,другия вариянт е да не го спре
                      Успехи,и умната.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Кво става с ДАКС-а той направи почти 10% корекция.
                        Голям спад
                        Хемилио дай коментар?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                          Ааа в тоя смешен, ДАКС няма ме забърквате мен любовта ми е сипчето и 3 броя акцийки
                          смятах,че в петък ще върне,но ми излязоха грешни сметките,ВЯРНО
                          DAX futures ич не е смешен колегас той не е за всеки, най трудния индекс за търгуване с най ебаните корекции, ако него умееш тогааа си лидница ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                            Ааа в тоя смешен, ДАКС няма ме забърквате мен любовта ми е сипчето и 3 броя акцийки
                            смятах,че в петък ще върне,но ми излязоха грешни сметките,ВЯРНО
                            Спокойно,ще има за всички(къси и дълги) по-важен е тайминга

                            Успех!
                            http://ei.marketwatch.com/Multimedia...0-00212803fad6
                            Last edited by hemilio; 02.08.2014, 09:33.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Добре съм , и все по-добре ще ставам

                              Естествено,че имам къси ,дойде време и на моята градинка слънце да изгрее

                              Ти внимавай с дългите,беше казал,че имаш от 9500 , и ще добавяш-умната!!!

                              Време е да спихне сериозно ,и става по-бързо даже от колкото си мислех- 2 дни по 200 пункта -ю бреееее,урожай


                              п.с. Анди де се покри,да му тресна един винкел зад врата,дето говори такива глупости
                              Ааа в тоя смешен, ДАКС няма ме забърквате мен любовта ми е сипчето и 3 броя акцийки
                              смятах,че в петък ще върне,но ми излязоха грешни сметките,ВЯРНО
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                Страхотни два дни майкъле.а какви предстоят
                                на тоя DAX му разбиха шарнирите, а тва чоглавото SPX нищо му нема кат пусне човек на седмична и все едно нищо, ебаси гадовете ньедни ...

                                Коментар

                                Working...
                                X