IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • въх чи резко - някой да не са го нюкнали някъде, бе.. пепел ми на езика
    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

    Коментар


    • тоя дип ко да го правим

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Момчета, отдавна ме гложди един въпрос, на който не мога да намеря отговор:
        Вие забелязали ли сте някой търгуван инструмент /било той суровини, метали, държавни дългове и т.н./, който да е обратнопорпорционален на стойността на акциите? Питам, защото не ми се търгува на къси, а в същото време искам по някакъв начин да хеджирам или да печеля от спадове при компаниите. Питам ви, тъй като явно се интересувате повече от глобалните пазари и може да ми помогнете с опита и знанията си.
        Виж тези като за начало, и търси Bear ETF, Leveraged ETF, etc. Има x1, x2, x3

        http://www.direxioninvestments.com/etfs
        life is simple and clear when you make the right choices

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Момчета, отдавна ме гложди един въпрос, на който не мога да намеря отговор:
          Вие забелязали ли сте някой търгуван инструмент /било той суровини, метали, държавни дългове и т.н./, който да е обратнопорпорционален на стойността на акциите? Питам, защото не ми се търгува на къси, а в същото време искам по някакъв начин да хеджирам или да печеля от спадове при компаниите. Питам ви, тъй като явно се интересувате повече от глобалните пазари и може да ми помогнете с опита и знанията си.
          Да кажат умните батковци, аз нямам още и годинка на нисе ( чрез IB ), ала туй поне на мене ми върши добра работа. Даже и да не си седесарче може и на тебе да помогне.
          http://finviz.com/quote.ashx?t=sds

          ПС Аз не бих влязъл в капана на златото като хедж....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Момчета, отдавна ме гложди един въпрос, на който не мога да намеря отговор:
            Вие забелязали ли сте някой търгуван инструмент /било той суровини, метали, държавни дългове и т.н./, който да е обратнопорпорционален на стойността на акциите? Питам, защото не ми се търгува на къси, а в същото време искам по някакъв начин да хеджирам или да печеля от спадове при компаниите. Питам ви, тъй като явно се интересувате повече от глобалните пазари и може да ми помогнете с опита и знанията си.
            В 90% от времето посоката на акции/индекси е в обратна посока на златото
            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

            Коментар


            • Момчета, отдавна ме гложди един въпрос, на който не мога да намеря отговор:
              Вие забелязали ли сте някой търгуван инструмент /било той суровини, метали, държавни дългове и т.н./, който да е обратнопорпорционален на стойността на акциите? Питам, защото не ми се търгува на къси, а в същото време искам по някакъв начин да хеджирам или да печеля от спадове при компаниите. Питам ви, тъй като явно се интересувате повече от глобалните пазари и може да ми помогнете с опита и знанията си.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Buy CEFL x 27.5$

                Дебна CORN и RIG по близичко до 25 и 38$ съответно.

                Ейй, калпав маркет, мислех си че няма да е дълбока корекцията, ама поне 1900 да бе си тествало, а то нема и 4%.....няма ляб за мецанките

                Коментар


                • Обаче това 9144 същинско 1944 се пада важно за даксажиите.и на 5 и на минетка все огромни обеми
                  На 5 мин е рекордьор и стои още от миналата година
                  Last edited by the architect; 05.08.2014, 17:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    ми уви DAX явно е на опаки ... време му беше да рипне поне малко, ама вземе ли засилка отекоха шортовете на него ...
                    DAX скоро не го виждам над 9400 - до това ниво, не знам дали го броим за засилка или по-скоро за някаква конвулсия преди тестването на 9000 което очаквам да е тази седмица
                    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                      След вчерашната скука, днес викам да е малко по-раздвижено... надоле
                      ми уви DAX явно е на опаки ... време му беше да рипне поне малко, ама вземе ли засилка отекоха шортовете на него ...

                      Коментар


                      • След вчерашната скука, днес викам да е малко по-раздвижено... надоле
                        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                        Коментар


                        • Добро утро.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            иначе заглавието е много яко "NE" да не пипаме ли как ? ...
                            Не съм се замислял. Смятам ни по лош ни по-добър от RIG, ESV и SDRL
                            Просто ми направи впечатление маневрата им да се разделят на две компании.
                            И в контекста на това, че геополитиката в момента яко гърчи бизнеса.
                            То на това се базира цялата ми меча настройка към индексите, представящи големите компании. Светът отново почна да се дели.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                              Това http://finviz.com/quote.ashx?t=ne&ty=c&ta=1&p=d
                              днес се е разделило на две компании. Предполагам идеята е едната да дупчи демократично, а другата авторитарно. Имаш ли друга хипотеза?
                              иначе заглавието е много яко "NE" да не пипаме ли как ? ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Ногу сий добре даже
                                Кеш ескандрона от бг пристигна и готов за война. Имам кеш колкото дядя ти Бъфя, тъй че нам не страх, а се оглеждам лакомо за мечешки мръвки.
                                Засега RIG вървят много добре, току виж утре сме щракнали капаня.
                                ESV и SDRL им требе малко повече да поузреят...
                                Това http://finviz.com/quote.ashx?t=ne&ty=c&ta=1&p=d
                                днес се е разделило на две компании. Предполагам идеята е едната да дупчи демократично, а другата авторитарно. Имаш ли друга хипотеза?

                                Коментар

                                Working...
                                X