IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да ама като потледнем даксона предните две години само Ръъъъъъст няма лято няма зима.лапа народа пък после идва еспириту санту.ама много яко са го измислили

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
      Щото ливъриджа на дребните играчи е на ол тайм хай... И големите изпозват тънкия маркет през лятото да им извадят душиците!

      Всяко лято се случва... без иключение... Само дето едтата година е Май-Юни, другата Юни-Юли, Юли-Август или Авсуст - нач на Септември. Тайминга зависи от това кога са се разбрали да го направят "играчи" от ранга Блакстоун и компания..
      Вожде, нещо рядко се мяркаш напоследък.
      Я кажи що държиш напоследък навън и някакви свежи идейки да препоръчаш ?
      Тенкс.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        Обем на дънцето на фашагата ново дъно ще има.а американската икономикафе много силна.какъв чипс прави.хахо дай фундамент що падаме
        Щото ливъриджа на дребните играчи е на ол тайм хай... И големите изпозват тънкия маркет през лятото да им извадят душиците!

        Всяко лято се случва... без иключение... Само дето едтата година е Май-Юни, другата Юни-Юли, Юли-Август или Авсуст - нач на Септември. Тайминга зависи от това кога са се разбрали да го направят "играчи" от ранга Блакстоун и компания..

        Коментар


        • Обем на дънцето на фашагата ново дъно ще има.а американската икономикафе много силна.какъв чипс прави.хахо дай фундамент що падаме

          Коментар


          • Еспириту санту и алилуя на всички.тъз агрикол не пипа само в бегето ами и в португето.страшни са тия еврейчета. А мошака редко ме кефи лъжи лъжи удължава дакса ама никой не му се връзва вечик.мъка мъка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              Е как де го,бре
              Не се напрягайте,мечките.Пак сте във възторг.Временно явление
              Ей,ама и ти си въртоглав
              Казвам ти,ще сменяме модата(тренда) ,ти не,та не,еми хубаво стискай кат мен тогава дългосрочно,дорде те огрее
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                И ще става все по хубаво.
                Хахо,бате,умната,май ще слагаш кафявите гащи,много е брутален тоя дакс,ако хване пътя,имаме да затваряме гап на 8500

                Между другото,де го анди?
                И той беше купил американски сип.....
                Е как де го,бре
                Не се напрягайте,мечките.Пак сте във възторг.Временно явление
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Благодаря за отговорите, ще разгледам подробно твоите ЕТФ-и и тези на Пип /на пръв поглед ми изглеждат на такива/, въпреки че търсех нещо различно. Златото смятам да използвам след първия си зелен милион , засега не намирам какво толкова да "застраховам"!
                  Тези шорт ETF съм чел че не ги препоръчват за държане за повече от ден - тракват дневна доходност но при наслагване на няколко дни не били ефективни. На късо не е добре защото плащаш дивиденти, заемане на акции. По-добре както казваш алтернативни активи.
                  Освен злато, можеш да пробваш дългови инструменти (без corporate junk) но чак когато падне цената/скочи доходността.
                  Също компании добиващи суровини или utilities. Utilities (газ, ток) са си скъпи в момента, точно защото инвеститорите търсят сигурност. Поради същата причина и SP500/large cap вървеше нагоре а Russel 2000/small cap падаше.

                  По принцип като се оправи пазара на труда в САЩ и потребителите станат уверени трябва да поскъпнат имотите и consumer discretionary, битова техника, автомобили.

                  Златото според мен ще скочи рязко поне $100-$200 като се появи инфлация, Фед няма да са вдигнали още лихвите.

                  Т.е. държиш кеш (краткосрочен дълг), злато, суровинни компании и чакаш да купуваш евтино акции при срив.
                  Според мен няма да има голям срив повече от 200-300 на SP500 и бързо ще се възстанови, а просто златото ще скочи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    И ще става все по хубаво.
                    Хахо,бате,умната,май ще слагаш кафявите гащи,много е брутален тоя дакс,ако хване пътя,имаме да затваряме гап на 8500

                    Между другото,де го анди?
                    И той беше купил американски сип.....
                    Хемилио аз съм ОК, зареждам дълъг ДАКС при всеки спад.
                    Мисля че 9000 ще го пробва и после нагоре, но и до 8500 може да стигне, аз мога удържа.
                    Надявам се да си изкярил от този спад и да си имал къси.
                    Аз ДАКС-а го карам само на дълги, къси имам на други индекси.
                    Но това си е голям спад, не съм го очаквал.

                    Коментар


                    • Шитнах и последните 2% SDS
                      Добавка на TAN - добри новини от Китай.
                      Реализира се засадата на 38.25 на RIG, дано утре да извадят доста кофти отчет, та да се скине поне още гущер, пак ще добавям.
                      На 48 се облизвам вече блажено за ESV, не е далеко.
                      33 ми е средната на SDRL, опъва се нещо, ма дано поне дотам да паднат и те за добавка, отказва ли се как бъде 12% дивидент...
                      Обичкам си ги и 3-те дрилъри, готини суинг трейдове стават, докато си ми кихат междувременно 8% чист дивидент

                      RSXJ също тоже се очертава да си го гушна доволно под 30, ха дано...

                      Коментар


                      • И ще става все по хубаво.
                        Хахо,бате,умната,май ще слагаш кафявите гащи,много е брутален тоя дакс,ако хване пътя,имаме да затваряме гап на 8500

                        Между другото,де го анди?
                        И той беше купил американски сип.....
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Абе да ми се махаш от тука с тия къси .гад мръсна приближаваме се
                          Last edited by the architect; 05.08.2014, 21:41.

                          Коментар


                          • Архитекте скъсяваш ли

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trader1 Разгледай мнение
                              Виж тези като за начало, и търси Bear ETF, Leveraged ETF, etc. Има x1, x2, x3

                              http://www.direxioninvestments.com/etfs
                              Благодаря за отговорите, ще разгледам подробно твоите ЕТФ-и и тези на Пип /на пръв поглед ми изглеждат на такива/, въпреки че търсех нещо различно. Златото смятам да използвам след първия си зелен милион , засега не намирам какво толкова да "застраховам"!
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • я пак мога си зема на 9090, миналия път пак беше такова усещането, все едно всичко ще пропадне, ма сипа беше 1815

                                Коментар

                                Working...
                                X