IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

    Притихнали чакаме бруталното рали. Ти?
    Аз гледам и чакам къде ще се изсипят повече цените та да вляза

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

      Я се огледай да не си се качил погрешка на влака за гара Юг
      ( За BTI иде реч).
      Наистина мислех, че под 38 няма да слиза. Но ти трябва да си доволен, че влакът спря на още една гара. На мен не ми дреме особено, не я търгувам. Качил съм се на 32, а юнските ми путовете са на 30. Нямам против да се упражнят. Бели кахъри.

      Проблемът ми е при Алтерикс. Там не успях да изляза напълно и може да се наложи да се евакуирам по спешност. Голяма е сумата, за да играя ези/тура с отчета. Не ми се искаше да следя пазара на Разпети петък, но ще се наложи.

      Бруталното рали тепърва предстои!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Не са. Алтриата е на американския пазар 90%. Никоя друга няма такава. При Бритишите и дивидента не се облага, а и без друго са по-евтини в сравнителен план. Изпусна влака. В близките месеци е по-скоро нагоре. По-нататък... пак е нагоре, защото парите нищо не струват. Надолу може да е някоя тех шитня само.
        ...
        Я се огледай да не си се качил погрешка на влака за гара Юг
        ( За BTI иде реч).
        Last edited by Д.Петков; 29.04.2021, 23:35.

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	MYM 06-21 (1 Minute) 2021_04_29 (19_12_59)trend.png
Views:	1
Size:	5.3 КБ
ID:	3753511

          https://ibb.co/XLwQVV2

          Pip master

          Коментар


          • АR + hcc + clf

            Last edited by terziеv; 29.04.2021, 18:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              Дай тикери на танкери, че така много се не разбира за кво говориш

              Ivetke, нафтата се сети да расте неясно защо. Разбира се след като я продадох. Сега ме е страх да купя да я не срина, щото така става всеки път. Шитня
              Няма!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                Дай тикери...
                200 евро парчето.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Юли. Хубаво е добавиш и танкери.
                  Дай тикери на танкери, че така много се не разбира за кво говориш

                  Ivetke, нафтата се сети да расте неясно защо. Разбира се след като я продадох. Сега ме е страх да купя да я не срина, щото така става всеки път. Шитня

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение


                    Към момента съм около 30% назад от сделката с петрола, но имам още поне 6м хоризонт. Надявам се в скоро време да пробие 65-66 и да продължи да катери.
                    Юли. Хубаво е добавиш и танкери.

                    Коментар


                    • Няма такива магьосници като Антеро! Дано не се окаже, че ментосват отчетите; цифрите са направо недостоверни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                        Ivetka не се е появявала от доста време. Интересно ми е как ѝ се развиват нещата с PHIL, където е крупен акционер.
                        Phil си е добре засега.
                        Към момента съм около 30% назад от сделката с петрола, но имам още поне 6м хоризонт. Надявам се в скоро време да пробие 65-66 и да продължи да катери.
                        Бил Акман обаче се бави с PSTH и опциите ми вече са на сериозна загуба. Имам и много акции ама ми се искаше вече придобиването да е минало. Те всички Спакове бая ги натиснаха последния месец, а имам много голяма експозиция там.

                        Цялостно, портфейлът ми е на -25% от Февруари. Да видим Май какво ще ни донесе.
                        Last edited by Ivetka; 29.04.2021, 09:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                          Притихнали чакаме бруталното рали. Ти?
                          Епа то всеки ден е брутално рали. Париж-Дакар пасти да яде.

                          ... ликвидирах половината Алтерикс обаче. На мизерен плюс, ама страх лозе пази. Не се чувствам комфортно с тех шитове, които създават безсмислици и това си е.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Как сте спекуланти? Мърдате ли или сте притихнали ?
                            Притихнали чакаме бруталното рали. Ти?

                            Коментар


                            • Как сте спекуланти? Мърдате ли или сте притихнали ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                                Ти нали беше негативно настроен за AMD,сега пък си взел,а с Интел-а какво става,нали там ще наливаше яко
                                Бъзика се, видно още от предното изречение

                                Коментар

                                Working...
                                X