IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • айтъй

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      много ми харесва като почнат да се появяват статии от типа американските акции издължат на геополитическото напрежение . особенно когато на дакса еврейчето изчисти обемче на минетка
      дългата е затворена, чака се ретур и после пак едно на горе така леко ше вкарам аз ...

      Коментар


      • много ми харесва като почнат да се появяват статии от типа американските акции издължат на геополитическото напрежение . особенно когато на дакса еврейчето изчисти обемче на минетка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          1.има защо да почиваме заслужено!!!
          2.какво значи отпуска??? Парите никога не спят!!!
          3.Аз живея на морето и нямам тихата лудост на шопите да се нагълтам със солена вода,която е смесена със неизградените пречиствателни станции по българските курорти.
          Сиреч за неразбралите шопчета,нямам нищо против да се къпете у мътилката миксната с урина и екскременти наречена черно море
          4.И не на последно място,да напомня на хахо,че му е рано да злорадства,ако следи какво става в този момент в украйна и ирак,ще си сложи веднага кафявите гащи
          Потвърждавам - във Варна съм и водата е брутално топла и ... не особено чиста .
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
            може да са отпуска-нещо по морето примерно
            1.има защо да почиваме заслужено!!!
            2.какво значи отпуска??? Парите никога не спят!!!
            3.Аз живея на морето и нямам тихата лудост на шопите да се нагълтам със солена вода,която е смесена със неизградените пречиствателни станции по българските курорти.
            Сиреч за неразбралите шопчета,нямам нищо против да се къпете у мътилката миксната с урина и екскременти наречена черно море
            4.И не на последно място,да напомня на хахо,че му е рано да злорадства,ако следи какво става в този момент в украйна и ирак,ще си сложи веднага кафявите гащи
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Тишина във форума
              Къде се изпокрихте мечоци
              може да са отпуска-нещо по морето примерно

              Коментар


              • Тишина във форума
                Къде се изпокрихте мечоци

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  чек малко недей още ще изгърбат, глей го тоя SPX, почна война и онея за тях е празник тва .. аз съм дълъг на Даксония 9030, ама ако Даксония както е заспал и позапали 200 ги дига от воле, ше си го запзя аз така леко до къде 450 че после не знам може да има един ретур да види кво става на 8 500 стин ....
                  Как ще отиграваш решението на украинската рада във вторник - дали да врътнат кранчето на транзита? Тези ще са най-успешните играчи на пазара следващата седмица.

                  Коментар


                  • тия от cnbc са големи there are too many pieces of green paper with presidents on them looking for a home да идват при нас
                    за mcdonalds - junk food, junk bond
                    обаче днеска някой уж е обрулил deltastock за 49 600 лв печалба, ама едва ли ще се покаже да почерпи
                    Last edited by Felbuzz; 09.08.2014, 00:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      Айди почвам пак с късите целта я знайте
                      чек малко недей още ще изгърбат, глей го тоя SPX, почна война и онея за тях е празник тва .. аз съм дълъг на Даксония 9030, ама ако Даксония както е заспал и позапали 200 ги дига от воле, ше си го запзя аз така леко до къде 450 че после не знам може да има един ретур да види кво става на 8 500 стин ....

                      Коментар


                      • Айди почвам пак с късите целта я знайте

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Познах за теста на 9К...
                          Сега мисля за теста на 8200 на ДАХ...
                          Някой има ли мнение за възможност на Адидас на 47 и ДБ на 20....в скоро време като цена...
                          Според мен ADS ще тества още 2-3 пъти 54-ката и после полека нагоре ,но ако Дакс продължи надоле може и 47 даже и 42.5 да видим!

                          Коментар


                          • Петък всички айляк
                            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Познах за теста на 9К...
                              Сега мисля за теста на 8200 на ДАХ...
                              Някой има ли мнение за възможност на Адидас на 47 и ДБ на 20....в скоро време като цена...
                              Адидаслер само го следя,и това,че върнаха на нива от преди 2-години си е направо стряскащо!
                              Въпреки световното
                              Напълно е възможно да слязат до посоченото от теб ниво,преди да се окопитят!
                              Успех!
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • голям кеф а какви падания нови дъна . толкова е красиво по телефона звънят ще изпуснем дъното да купуваме ли

                                САЩ уплашени от държавния капитализъм
                                Last edited by the architect; 08.08.2014, 10:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X