IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
    Майкъл, ти беше фен на златото и BVN.
    http://finviz.com/quote.ashx?t=bvn&ty=c&ta=1&p=d
    Забелязваш ли как това беше на $10 при цена на златото 1300, а сега е $13.40 при цена на златото 1275.
    Не играя злато, но ако го играех, щях да заменя BVN с някоя друга мина.
    Защото, ако продължи да расте над чертата.....няма д а е честно

    BVN e железо ше върне те сега са въодушевени заради ърнингс там глупости но с годините ще ходи на горе поне до 30ска - или там дет си беше 50 тица само да мине сега бурята, че нещо е натопорчена ситуацията и всичко е балонясало ...
    Last edited by michaelis; 21.08.2014, 21:16.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      какъв дълг ше изкупува ЕЦБ бе баце, .. айде онея американци мое са гламави ама поне мислят там нещо техника мехника, лъжат праат струват, а Гърция, Жабария, Испания и Портокалия какво са измислили или направили - ми нищо само портокали, маслини, чушки и домати даже сега тва нема на кой да продават и ЕЦБ за кво да печати, кой ше го върне тва напечатаното и с кво ?
      Майкъл, ти беше фен на златото и BVN.
      http://finviz.com/quote.ashx?t=bvn&ty=c&ta=1&p=d
      Забелязваш ли как това беше на $10 при цена на златото 1300, а сега е $13.40 при цена на златото 1275.
      Не играя злато, но ако го играех, щях да заменя BVN с някоя друга мина.
      Защото, ако продължи да расте над чертата.....няма д а е честно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        сганта сега крепи надежди на една дъртофелница в петък . каква пародия . така или инак аз ще трепя за да има поука сега една магистралка и чакаме нали мошак
        на 360 вкарахме една къса, на 513 ше му добавим още една на Даксонеца ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
          Ман, когато по-долу казвам, че не разбирам чий дълг ще изкупи ЕЦБ, щото за разлика от ФЕД, ЕЦБ си няма държава. аз всъщност разбирам........и се опитвам да внуша мнението, че ЕЦБ и да иска, не може да улеснява по този начин по който улеснява ФЕД.
          А в това има много важна разлика спрямо "ЕЦБ не иска да печата".

          А го правя по този внимателен начин, с единствената цел да не обидя с рязко и категорично мнение лъскавото его на хора като теб. Но едновременно с това да те включа в дискусията.

          Вместо това получавам обвинение в наивитет.

          Ето сега ще започна да се обвинявам, че не съм успял да извлека най-доброто от теб.
          какъв дълг ше изкупува ЕЦБ бе баце, .. айде онея американци мое са гламави ама поне мислят там нещо техника мехника, лъжат праат струват, а Гърция, Жабария, Испания и Портокалия какво са измислили или направили - ми нищо само портокали, маслини, чушки и домати даже сега тва нема на кой да продават и ЕЦБ за кво да печати, кой ше го върне тва напечатаното и с кво ?

          Коментар


          • сганта сега крепи надежди на една дъртофелница в петък . каква пародия . така или инак аз ще трепя за да има поука сега една магистралка и чакаме нали мошак

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              аве в тая матрица,кое побеждаваше.доброто или злото
              не знам колегас ама на края ние ше го духаме тва ясно независимо кво стане .. кво ти пука важното е да си в играта и да се въртят парите ..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                аве в тая матрица,кое побеждаваше.доброто или злото
                Ман, когато по-долу казвам, че не разбирам чий дълг ще изкупи ЕЦБ, щото за разлика от ФЕД, ЕЦБ си няма държава. аз всъщност разбирам........и се опитвам да внуша мнението, че ЕЦБ и да иска, не може да улеснява по този начин по който улеснява ФЕД.
                А в това има много важна разлика спрямо "ЕЦБ не иска да печата".

                А го правя по този внимателен начин, с единствената цел да не обидя с рязко и категорично мнение лъскавото его на хора като теб. Но едновременно с това да те включа в дискусията.

                Вместо това получавам обвинение в наивитет.

                Ето сега ще започна да се обвинявам, че не съм успял да извлека най-доброто от теб.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  аве в тая матрица,кое побеждаваше.доброто или злото
                  Евреите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    тука никой не разбира баце, даже и тея от ЕЦБ и на тех не им е ясно кво праат и кво струват и за тва немците и холандците си искаха златото за застраховка от евентуален крах, ама ядец и са ако стане някоя патаклама не се знае кой пие кой плаща с тва кухо евро, всичко е виртуално като в матрицата ...
                    аве в тая матрица,кое побеждаваше.доброто или злото
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • уау мошето се е появило и се прави на фондаменталист . егати пародията късооооооооооооо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                        Не разбирам. Как така ще изкупи държавен дълг? Чий дълг? Ако говориш за собствения й държавен дълг, то тя си няма държава и правителство, което да емитира дълг. Ако говориш за конкретна дъжава от съюза, то избирането на една държава за сметка на друга няма ли да е проблем?
                        тука никой не разбира баце, даже и тея от ЕЦБ и на тех не им е ясно кво праат и кво струват и за тва немците и холандците си искаха златото за застраховка от евентуален крах, ама ядец и са ако стане някоя патаклама не се знае кой пие кой плаща с тва кухо евро, всичко е виртуално като в матрицата ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Парите не ги взимат банките.
                          ЕЦБ печата пари и с тях изкупува държавен дълг (налива ги в държавите и правителствата).
                          Те пък с тях създават работни места, било то програми по заетостта, било инфраструктурни проекти, било субсидиране покупка на жилище и строителство, било създаване на кухи работни места в администрацията.
                          А пък чудесно би било ако инвестира в нови начални копании или стимулира идеи, инвестиции в Хи-Тек бизнеси и т.н и т.н.
                          С надежда да се намали безработицата и да се ре-стартират икономиките.
                          Народа пък като се позамогне ще почне да харчи и колелото ще се завърти и пирамидката пак ще заработи.
                          Това "перпетуо-мобиле" беше направено много добре в САЩ и Великобритания.
                          А Европа издъхва особенно юга там безработица 25% си е нормално.
                          И сега вече със санкциите съвсем се закопаха.
                          Не разбирам. Как така ще изкупи държавен дълг? Чий дълг? Ако говориш за собствения й държавен дълг, то тя си няма държава и правителство, което да емитира дълг. Ако говориш за конкретна дъжава от съюза, то избирането на една държава за сметка на друга няма ли да е проблем?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            ДАКС-а хич го няма, Санкциите, Войната и ЕЦБ съвсем го довършиха.
                            Но мисля че компаниите там са си ОК въпрос на време да качи пак до 10000.
                            Ама кога? не мога да ти кажа, може би есента?
                            В момента всички са решили да го шортят и му набиват канчето надолу.
                            Ама в един момент ще се откажат и пак надолу.
                            Иначе фундаметално не виждам проблем за компаниите от ДАКС-а.
                            ше подскочи той на мене ми е ок и така да стои, важното е над 9150 да е до SEP 19 повече не ми трябва

                            Хахо баце май се е проготвил за изненада Даксонеца, ше изпотрепат късите както стои така безжизнено и се прай на умрял и с един зелен прът и всичко късо е заковано, това съм го виждал не веднъж при тея гадове и после газ рязко на долу за си асфалтира дупките където е нарисувал ... (поне така предполагам)
                            Last edited by michaelis; 21.08.2014, 15:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              ппссстт тихо бе още не е излязла опцията, чакай да подскочи до и 5 стин после е на доле трай са ...

                              @Хаахооо аре бе къде изчезна да му побаеш на твоя DAX малко, преди все подскачаше DAXa кат се появиш, хвани и му кажи 2 приказки да отиде на и 5стин и после да си отиваме на доле и всичко да е в реда на нещата ..
                              ДАКС-а хич го няма, Санкциите, Войната и ЕЦБ съвсем го довършиха.
                              Но мисля че компаниите там са си ОК въпрос на време да качи пак до 10000.
                              Ама кога? не мога да ти кажа, може би есента?
                              В момента всички са решили да го шортят и му набиват канчето надолу.
                              Ама в един момент ще се откажат и пак надолу.
                              Иначе фундаметално не виждам проблем за компаниите от ДАКС-а.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                                Това болднатото не знам да е вярно.
                                Знам, че никой не се натиска за тези пари, какво да правят с тях банките?
                                Да купуват акции от Дакс ли?
                                Парите не ги взимат банките.
                                ЕЦБ печата пари и с тях изкупува държавен дълг (налива ги в държавите и правителствата).
                                Те пък с тях създават работни места, било то програми по заетостта, било инфраструктурни проекти, било субсидиране покупка на жилище и строителство, било създаване на кухи работни места в администрацията.
                                А пък чудесно би било ако инвестира в нови начални копании или стимулира идеи, инвестиции в Хи-Тек бизнеси и т.н и т.н.
                                С надежда да се намали безработицата и да се ре-стартират икономиките.
                                Народа пък като се позамогне ще почне да харчи и колелото ще се завърти и пирамидката пак ще заработи.
                                Това "перпетуо-мобиле" беше направено много добре в САЩ и Великобритания.
                                А Европа издъхва особенно юга там безработица 25% си е нормално.
                                И сега вече със санкциите съвсем се закопаха.

                                Коментар

                                Working...
                                X