IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    Злото пак задърпа към 1358.няма да остане мирно.там много дърпа
    Тъй Тъй ше го изчакам аз нека си хвърчи и злато копанарите и те ...

    Коментар


    • Злото пак задърпа към 1358.няма да остане мирно.там много дърпа

      Коментар


      • Късо късо за наско 2900.от там вече отскока ще е по чуствителен.още ми кънти в главата оная българска пипируда дето от секс услугите се насочила към ай ти фирмичка да си прави момичето.след това 1600 после 1000 че не го видяхме га бе кризата и така после като поогладнее народа и иска работа а не селфита може и нагоре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
          Ти като си разумен човек, какво очакваш, да надува само нагоре каквото и да става.
          Ще отречеш ли че над 8000 е без покритие, а балон? Като добавим проблемите...
          Като е балон скъсявай ... няма лошо.
          Дето има една приказка "Put your money where your mouth is".
          Ако си обявиш позициите че си къс и после падне евала.
          Аз съм Лонг, с по 1 контракт надолу го удължавам и чакам есента пак 10 000.
          Според мен дъното е близо 9000-8900 били сме там и преди и около 10-12% от върха.
          Успеха на всички волатилност да има, ще се правят пари.
          а 8900 ще отворя още един дълъг ако стигнем до там.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Не знам , защо нагоре ,но аз си чакам ДБ около 20.......и то ще стане.....и Комерца на 8 .....
            ooo банки - nein Danke, не знам за твойте банки ама ланците подскочиха нещо май ше има игра с публиката там, да посвети малко и на моята улица, че ги чакам от 2013 ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              Не знам другари, но ше има връщане, че ше слезне на 8000 и на 6000 да ама не изведнъж или поне не сега, сега америте като отворят, ше видим ако DAX се върне да потвърди таргета за месеца на 9025 го взимам аз на горе пък квот такова ....
              Не знам , защо нагоре ,но аз си чакам ДБ около 20.......и то ще стане.....и Комерца на 8 .....

              Коментар


              • Боинга на 100 го искам.там много добри сигнали даде за надоле едно време.като едно зло

                Иначе незнам дали сте отваряли любимия ми сайт яхуто финанс.но от седмица две непрекъснато викат че е рано за корекция и че инвеститорите не трябва да се страхуват и да купуват.а преди само крякаха че курекцията е започнала при което веднага обръщаха.абе същински хаховци

                Коментар


                • Наближаваме ...

                  Aeroflot-Shares-Fall-6-percents

                  https://www.google.com/finance?chdnp...N6aewAOi3oDoCA
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Не знам другари, но ше има връщане, че ше слезне на 8000 и на 6000 да ама не изведнъж или поне не сега, сега америте като отворят, ше видим ако DAX се върне да потвърди таргета за месеца на 9025 го взимам аз на горе пък квот такова ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                      Ти като си разумен човек, какво очакваш, да надува само нагоре каквото и да става.
                      Ще отречеш ли че над 8000 е без покритие, а балон? Като добавим проблемите...
                      Ха така,рекни му го,щото на мен не ми вярва!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Хемилио аз съм ОК, зареждам дълъг ДАКС при всеки спад.
                        Мисля че 9000 ще го пробва и после нагоре, но и до 8500 може да стигне, аз мога удържа.
                        Надявам се да си изкярил от този спад и да си имал къси.
                        Аз ДАКС-а го карам само на дълги, къси имам на други индекси.
                        Но това си е голям спад, не съм го очаквал.
                        Ти като си разумен човек, какво очакваш, да надува само нагоре каквото и да става.
                        Ще отречеш ли че над 8000 е без покритие, а балон? Като добавим проблемите...

                        Коментар


                        • Супер е за сега и с едно жинче с тоник става още по хубаво падането.наздраве

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            Интересно обаче този дакс на дневна как дълго време си рисува обърната чутура с дъно 8900. Ама много красиво изрисувана точно като по книжка
                            тества 9К , прогнозите са до 8200 ,по нататък не знам.....

                            Коментар


                            • Интересно обаче този дакс на дневна как дълго време си рисува обърната чутура с дъно 8900. Ама много красиво изрисувана точно като по книжка

                              Коментар


                              • Страхотно трепане при дакса направих пак.има ли още бичета

                                Коментар

                                Working...
                                X