IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кой. не разбрах това стоп или цел . щот аз стопове нямам

    Коментар


    • архитекте не остана ----280 пункта до късата ти на дакса

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        Нищо им няма и на двамата, Майкъл. Тоя Голдман му беше името, дето ми е зад гърба. Виж в понеделник вторник, да видим какво е купила ЕЦБ, ама не вярвам да е купила сребро. Влязох в малко банки днес, че ако не сега, кога?
        Леле майко в банки заеби ги тея шушляци ECB квт искат да купуат глей ги тея двете SSRI (Gold, Silver) SLW (Silver) и GDXJ друго ти не требе е и некой петролен одушеняк, че скоро излитат и те

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          Еми кат слушаш Марвел и ravnovesov те ги шортят тях ако искаш погледни SSRI и SLW те вече са напрайли по един прът, ше тряя да изчакаш да върнат че много отскочиха
          Нищо им няма и на двамата, Майкъл. Тоя Голдман му беше името, дето ми е зад гърба. Виж в понеделник вторник, да видим какво е купила ЕЦБ, ама не вярвам да е купила сребро. Влязох в малко банки днес, че ако не сега, кога?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
            Pib гледаш ли какви ги върши Valeto
            Един поздрав с "Вале Вале .."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
              Ей тоя Марвел, дето ти го препоръчах на 10-ти ноември. Няколко часа по късно тогава Голдман каза Sell. Не можах да повярвам на каръка си тогава. Се едно някой ходи зад теб и се присягва да те спъне кога протегнеш крак да направиш крачка.
              И дока се изправиш и ти взел сиренцето.
              Еми кат слушаш Марвел и ravnovesov те ги шортят тях ако искаш погледни SSRI и SLW те вече са напрайли по един прът, ше тряя да изчакаш да върнат че много отскочиха

              Коментар


              • Pib гледаш ли какви ги върши Valeto

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                  Аз ще си взема двамина стари златаря
                  http://finviz.com/quote.ashx?t=au&ty=c&ta=1&p=d
                  http://finviz.com/quote.ashx?t=abx&ty=c&ta=1&p=d
                  С идеята да продавам на четни и да купувам на нечетни дати

                  А в онзи бранш Куалком ме уплаши.
                  Тя по скоро ще се движи в зависимост от резултата от съдебни дела в близко бъдеще, отколкото от технологични новини. Това ми прави добро впечатление в сектора, но не съм влизал в детайли засега:
                  http://finviz.com/quote.ashx?t=mrvl&ty=c&ta=1&p=d
                  Ей тоя Марвел, дето ти го препоръчах на 10-ти ноември. Няколко часа по късно тогава Голдман каза Sell. Не можах да повярвам на каръка си тогава. Се едно някой ходи зад теб и се присягва да те спъне кога протегнеш крак да направиш крачка.
                  И дока се изправиш и ти взел сиренцето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    ДАКС-а заради ЕЦБ уж се готвят да правят QE
                    това ще оскъпи ли краставиците че много обичам шопската

                    Коментар


                    • ако беше плавно много щяхме да печелим та от време на време правят и такова продухване нагоре-надолу важното е като теглите чертата да сте напред, дни като днес са екстремуми

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                        Съгласен съм Хемилио, но тези дето управляват парите на борсата не са реднекс, които си видял по 4 щата. те не с аглупави хора по принцип та да виждат, че няма основа това нещо. Е вярно е алчни са но да купуваш на 18 П/Е? Да оставим, че тия ърнингс са като на Енрон или като на КТБ от месец април-май. Нещо гнило изглежда всичко а пък пак повтарям не са глупави.
                        Дори грингосите да са глупави нали казваш, че европейците са стъпили на земята. От какъв зор тогава докараха ДАКС вчера на зелено след като им показаха данните, че икономиката им е на дъното. Защото Американците изкараха добри данни ли? Ами Ок С&П да си ходи нагоре ама каква му е работата на Дакса. Всичко е измама и се чудиш как умни хора после реват. То ще стане само архитекте да ни издържат акаунтите дотогава, че тия маймуни може да решат и 20 000 да гонят
                        ДАКС-а заради ЕЦБ уж се готвят да правят QE

                        Коментар


                        • мухооо кажи ръст че днеска ще има песимистичен петък

                          Коментар


                          • проблема пипи е че масово пазарните участници са глождени от онова чуство наречено сладка алчност . искат да пичелят бързо с много . а бачо ти играе с минетите има си цели не се лакоми , трупа къси и после като излезе таргета е два пъти по силен .аз играя страхливо и това е по вярното чувство . с алчност срещу еврейте не се играе . затуй никога няма да изгоря излекувал съм десеетки хиляди хора близ близ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                              Я биковете като Анди, Хахото и тем подобни да ми кажат, че нещо не разбирам. Американската икономика виждаш ли вече била супер и затова акции много нагоре последния месец. В същото време Япония, ЕС, Китай виждаш ли щели да печатат пари, защото нещата са сговнясали. Та не мога да разбера икономика оправя ли се сега или ще печатаме пари? Или важното е да докараме индексите донякъде за да прецакаме овцете а после пък до 1500 СИП за да прецакаме пак овцете, Има ли още някой, който вярва, че пазарите били свободни и ефективни ( отразявали много точно икономическото състояние), че горките студенти по икономика как да ги учим
                              Отдавна съм се отказал да търся всякаква логика в пазарите. Вървиш със стадото и балансираш къси дълги докато можеш.
                              Европа е по умерана и там има някаква логика и фундамент.
                              Америка е балон, ама върви нагоре кво да го правиш, като се спука всички ще разпродават и ще шортим.
                              Утре ще си измислят причина да падат, я Ебола я нещо друго и айде всички надолу.

                              Коментар


                              • Че има компании има, но тук говорим средно за всички компании. Еле пък Дау да гони 16 П/Е. Там да не са някакви стартъпи дето ще правят по 30-40% ръст. Освен това тези ърнингс са измама в голямата си част. Една голяма част се дължат на обратното изкупуване и една на евтиното финансиране. Докога може да продължава според теб това? Гледай продажбите. там няма никой вкъщи

                                Коментар

                                Working...
                                X